Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Geldik yine kürkçü dükkanına. .. Kaç oldu sayısını unuttum artık. Bu sene bir de abim ve yengem için de başvuracağım. bir yandan akademik hayaller, bir yandan kanada çabası, bir yandan da bu 🙂
    hangisi tutarsa diyorum ama bir yandan da artık biri tutsun diyorum...

• 7-8 ay bayağı vakit geçireceğiz buralarda. İşte boş kaldıkça foruma atıyorum kendimi. Bu arada forumda grafik tasarım konusunda desteğe ihtiyaç olursa çekinmeden iletişime geçin lütfen.

• ⭐⭐

arkadaşlar benim kuzenim de başvuracakta yalnız 3ay sonra boşanma durumu var yani boşanacak eğer çıkarsa şuanki soyadıyla kızlık soyadına dönüşünde ne yapması lazım veya pasaportunu nasıl değişebilir.

• @Programmer fotografcıya fotografı goturdum.foto kalıtesını arttıdı 44 den 157 kb ye cıkarattı 5x5 600x600 px yaptı.
    sımdı de
    Your photo does not need cropping:
    Photo dimensions are 600x600
    uyarısı geldı. kafayı yıyecegım

sayfasında sıze bolumunde mınumum kalıte 54 kb olmalıymıs yazıyor.

• ⭐⭐⭐

@academicus Hoş geldiniz. Bir sorum olacak, sanırım sizin doktoranız vardı değil mi ?

• ⭐⭐⭐

Beni en cok korkutan planlarıma başlıyorken ABDyi düşünerek ilerliyor olmak umarım çıkar çıkmazsa bi hafta depresyon

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy şimdiki bilgileriyle başvursun boşandığı gibi 10 yıllık pasaportunu çıkartsın talihli olursa mülakatta boşanma belgelerini vs ekler soyadının değiştiğini de kanıtlar

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy şimdiki bilgileriyle başvursun boşandığı gibi 10 yıllık pasaportunu çıkartsın talihli olursa mülakatta boşanma belgelerini vs ekler soyadının değiştiğini de kanıtlar

maalesef geçen yıl çıkarmış 10yıllık ,, boşamı gidecek şimdi o

• @Programmer teşekkür ederim. evet doktoramı 2 sene önce tamamladım.

• @Lossantosdy nüfus müdürlüğünde "Soyadı" değişikliğinden dolayı pasaport başvurusunda bulunacak.

• @Programmer bu bahsettiğiniz idphoto4you sitesinde fotoğraf ayarlarken ayarları ne seçmemiz gerekiyor ?

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@servet her sabah uyandığımda bakıyorum diyorum doğdu güneşim 😀 sonra sağlam bi kahvaltı sonra da selam söylüyorum 😀umarım chicagoda denk geliriz 😀

İnşallah 😂

• ⭐⭐

@gungorhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy nüfus müdürlüğünde "Soyadı" değişikliğinden dolayı pasaport başvurusunda bulunacak.

yani yeni pasaportmu çıkaracak? yoksa elindeki 10yıllık elindeki pasaporttan mı soyad değişikliği olacak ona göre cvp vereyim kıza

• @Lossantosdy sizden orda çok sayıda var. o yüzden kabul etmiyorlardır

• ⭐⭐

@Kara-Kartal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy sizden orda çok sayıda var. o yüzden kabul etmiyorlardır

tmm 🙂

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy nüfus müdürlüğünde "Soyadı" değişikliğinden dolayı pasaport başvurusunda bulunacak.

yani yeni pasaportmu çıkaracak? yoksa elindeki 10yıllık elindeki pasaporttan mı soyad değişikliği olacak ona göre cvp vereyim kıza

Boşanma kararından sonra gerekli evraklar ile kimlik yenileme yapması gerekli. Yeni kimliği aldıktan sonra ilgili evraklar ile pasaport randevusuna gidip değişikliği yapılıyor. Sadece Değerli Kağıt Bedeli ödenerek yıl kaybı olmadan Pasaport yenileniyor.

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Boşanma kararından sonra gerekli evraklar ile kimlik yenileme yapması gerekli. Yeni kimliği aldıktan sonra ilgili evraklar ile pasaport randevusuna gidip değişikliği yapılıyor. Sadece Değerli Kağıt Bedeli ödenerek yıl kaybı olmadan Pasaport yenileniyor.

çok teşekkür ederim, aynen ileticem kuzenime

• @Lossantosdy malesef yeni pasaport 😞 3-5 ten kaçmayıp yenilemesini tavsiye ederim. En azından kafası rahat olur. Ücret konusunda ne kadar alırlar bilemem gerçi oradan yönlendirirler.

Not: Geçerli pasaportu olduğu için yeni pasaport randevusu alamayacak (sistem hata verecek) internet üzerinden bilginiz olsun yani biraz sıkıntılı bir süreç 😞

• ⭐⭐⭐

Yarın bu saatlerde başvurular açılmak üzere olucak.. ufacık umuda sığınan herkese bol şanslar diliyorum. Hepimizin tek ve yegane amacı olan ABD’ye yerleşme konusunda ki ilk adımı yarın tekrardan atmıs olacağız. Hangi hayallere dalıyoruz bi biz biliriz 🙂 yatıp kalkıp ABD hakkında araştırma yapan ve boş vakitlerini forumdaki bu kıymetli bilgileri okuyup öğrenip yardımcı olan herkese başvurusunda başarılar diliyorum 🙃 bekle ABD geliyoruz 🇺🇸

• @waterman Teşekkürler. Ben de size bol şans diliyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |