Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @resul-öztürk Bildiğim kadarıyla amerikada balık tutmak için bile sertifika alman lazım. Standartlar ülkesi olduğu için böyle mesleklerde belgelere önem veriyorlar. Türkiyede böyle bir kurs alsan belki amerikada kullanabilirsin. (çeviri yaptırıp noterlettirirsin.) Direk seninle ilgili olmasada benzer mesleklerdeki durumu araştır, senin içinde benzer yol izlenir.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@arzu-karataş senin doğum yerin azerbaycan olduğu için orada ki adı - soyadı yazacaksın özel bir yazım yapmana gerek yok eğer azerbaycan ülkesi çekilişten mahrum olsaydı karatas yazardın nasıl yazılıyorsa azerice de sadece ş ç ö ğ ü ı harflerini ingilizce olarak yazarsın bu kadar basit sh f okunur bu latince de yazılır

benim babamın adı şükrü sükrü yazıcam dimi.. arkadaşın dediği gibi sanmam öyle olacagını...
    @waterman instg. adresi şu thegrandchamp bakabilirsin 🙂

• @HitMachine kesinlikle çok haklısınız ama burada sertifika verebilecek bir kurum bulamadım

• bu ne be, sonuçlar mı açıklandı? 🙂 🙂 🙂
    503.PNG

• ⭐⭐

@Ping-PONG Hocam Padok başlangıçtan önce atların seyircilere gösterildiği yerdir. Padoktan sonra starting box’a giriş yaparlar 🙂

• Birşey daha ögrenmek istiyorum ben bir çekiliş yılında türkiyeden kaç kişi green card kazanıyor acaba

• ⭐⭐⭐

@resul-öztürk, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Birşey daha ögrenmek istiyorum ben bir çekiliş yılında türkiyeden kaç kişi green card kazanıyor acaba

bu her sene değişir EU bölgesindeyiz, girenler süre içerisinde davet alanlar vs vs ortalam 4-5k arası sanırım.

• Yasaklı

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG Hocam Padok başlangıçtan önce atların seyircilere gösterildiği yerdir. Padoktan sonra starting box’a giriş yaparlar 🙂

Heee şimdi anladım.
    Ben hayvan satış yerinde hayvanların bekletildiği yer diye biliyordum 😂

• Yasaklı

Birşey daha ögrenmek istiyorum ben bir çekiliş yılında türkiyeden kaç kişi green card kazanıyor acaba

Kazanank bilemiyorum ama vize alabilecek maximum kişi sayısı 3850.

• @tolgasatir Vay bee Çok az değilmi sayı ben kendimce 15k flan alıyordur diye düşünüyordum

• @Ping-PONG Umarım istyen herkese cıkar.Keske kontenjan koyup her ulkeye ona göre alım yapsa

• Bizim grubun adını "Aday Sufliler" olarak değiştirsek mi 🙂 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY ahahahahahah süper olur gerçekten 😃

• ⭐⭐⭐

@resul-öztürk toplamda 55.000 vize ayırıyor zaten dünya geneline. 3850 gibi bir rakam kalıyor bu paydan türkiyeye

• Pasaportlara zam geleceği söylentisi demeyelim de ara zam yapmazlar ama yıl sonunda harçlara gelecek enflasyon zammıyla güzel para olacak. Şu an bile iki kişi 3.800 liraya geldi. %90 zam geleceğini varsayarak iki kişi pasaport ücreti olacak bize 7.220 lira. Yani bence konudan bağımsız çıkartmayı düşünen varsa beklemesin çıkartsın.

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@doguStone DV2024 kılavuzu yayınlandı.

1- evet pasaport şartı KALDIRILDI. (malesef) 😞
    2- pasaportunun süresi bittiği için yeni çıkartmak istiyorsan bence çıkart ama sana kalmış. pasaportlara zam geleceği söylentisi var zam gelmeden al.

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bizim grubun adını "Aday Sufliler" olarak değiştirsek mi 🙂 🙂

Bizimkisi dolar yeşili değil Sufli Yeşili sevdası 🤣

• @mimundo, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 Öncelikle öğrenciyim ve bu forumu uzun zamandır biliyorum. Sadece burada yardımcı olacak kitlenin daha fazla olduğu için üye oldum ve bilgilendirme istedim. Mağdur olmamak ve başvurumu en doğru şekilde düzgün yapmak için. Hastalığı araştırdım sadece bir kısımda buldum ama yinede yazmak istedim. Kabalığınızı kınıyorum. İyi günler

Hoş geldiniz. Danışmana gerek kalmadan kendiniz yapsanız içiniz daha rahat olmaz mı? Forumda @crazycells bu konuda açıklama yapacağını söyledi, kendisi LÖSEV’e küçük miktar bağış yaptığını gösteren dekont karşılığı başvuru yapıyor. Danışmanlık istiyorsanız da benim bildiğim Twitter’da;

• Arkadaşlar İngiltere işçi alımı için şartları en hafife indireceğini söylüyor. AB’de genç nüfus azalıyor mu? Denemekte fayda var

• ⭐⭐

@gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Pasaportlara zam geleceği söylentisi demeyelim de ara zam yapmazlar ama yıl sonunda harçlara gelecek enflasyon zammıyla güzel para olacak. Şu an bile iki kişi 3.800 liraya geldi. %90 zam geleceğini varsayarak iki kişi pasaport ücreti olacak bize 7.220 lira. Yani bence konudan bağımsız çıkartmayı düşünen varsa beklemesin çıkartsın.

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@doguStone DV2024 kılavuzu yayınlandı.

1- evet pasaport şartı KALDIRILDI. (malesef) 😞
    2- pasaportunun süresi bittiği için yeni çıkartmak istiyorsan bence çıkart ama sana kalmış. pasaportlara zam geleceği söylentisi var zam gelmeden al.

aynısını düşündüğüm için 10yıllık çıkarttım eşimle birlikte 2-3hafta öncede geldi zaten. 20 yıllık olsaydı onu çıkarırdım 😃

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar İngiltere işçi alımı için şartları en hafife indireceğini söylüyor. AB’de genç nüfus azalıyor mu? Denemekte fayda var

Yakında ben birkaç ülkeden yeşil kart benzeri göçmen vize türleri çıkaracağını düşünüyorum (2-5 yıl içerisinde). Tabii ki bu şahsi fikrimdir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |