Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ethsea 100.000.TL ile pek mümkün değil...

• @baran-bozdogan İmza alanınızda DS-260 Gonderimi:11/05/2022 olarak gördüm dosya numaranız da 8xxx lerde, mülakat tarihi bekliyorsunuz değil mi?

• @Bulliv doğru

• @baran-bozdogan Tebrikler, hayırlı olsun.

• @Bulliv 2024’e de basvurmayı düşünüyorum bugun aklıma geldi bir anda size de basarılar.

• @baran-bozdogan hocam sorun çıkarmıyor mu öyle?

• @Özgür-Can yok benim bildiğim olmuyor genelde yüksek cn li numaralar öyle yapıyor diyr biliyorum, eger numaram hangisinde düşükse digerini iptal edicem baskasının hakkını yememek için, ama su anki de düşük gibi 2 cut off sabit kaldı 5700 de insan tedirgin olmuyor deil.

• ⭐⭐

@baran-bozdogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir benim demek istediğim masraf ile yatırımı ayırmanız, nese konu çok uzadı nispet yapar gibi değil inş herkes kazanır gideriz de 2-3 sene dönüp bakıp bu adam haklıymıs ya da ben haksızmısım deriz 😀

Bence de konu her ileti yazıldığında başka yerlere dağılıyor 🙂 Herkes kendine mantıklı geleni yapsın, sonuçta herkes kendi bacağından asılacak. İsteyen 10.000 dolar göstersin isteyen 100.000 dolar göstersin burada karar merci zaten biz değiliz konsolosluk. Umarım Allah herkesin gönlüne göre verir 🙂

• ⭐⭐

@JesusLord bu arkadaş kazandıysa dv2024 odasında ne işi var güncel kazananlar odası yok mu 😃

• Olaya 2 bakış açısındanda baktığımızda;

Baran arkadaşımızın hali hazırda birikimi olduğu için;
    30.000 TL -yurttan çıkış masrafı
    500.000 TL -cebimdeki para(sermaye)

Birikimi olmayanlar için;
    30.000 TL -yurttan çıkış masrafı
    200.000 TL -ben bu parayı kazanmalıyım (zaman ve geçim maliyeti)

yani parası hazır olan için sadece 30.000tl maliyet iken, parası hazır olmayana bu işin tamamı maliyet. 🙂

• @diablo_ercan 2024 e de girecem dedim ya hemen sahiplendiniz arkadaş😀

• ⭐⭐

@baran-bozdogan 2-3 sayfa geriden gelerek yazdım hahahahah 😃 şimdi okudum tekrar başvuracağınızı umarım en kısa sürede mülakata çağırılırsınız.

• ⭐⭐

@baran-bozdogan Umarım başvuru süresi gelmeden mülakatınızı alırsınız da gerek kalmaz tekrar başvurmanıza. Tekrar tekrar aynı süreçleri yaşamak can sıkıcı hele ki kazanıp tekrar beklemek en sıkıcısı 🙂

• Bu arada benim hatırladıgım 2021 de ben ilk hafta içinde basvurumu yapmıstım keske basvuru günü istatistiği tutulsa, ds-260 ı erken gönderenlere bakıncs mülakat için avantajlı oldugu görülüyor. Acaba basvuru da böyle bir şeye yöneldiler mi? Bakmak lazım bunada

• @baran-bozdogan Selamlar, Son senedeki başvurularda dosya numarası ve sıralamaya bakılmaksızın görüşmeler verildiğini okumuştum.
    Şöyleki; dosya numarası 12xxx lerde olan konsolosluktan vize görüşmesi için tarih beklerken 16xxx olan tarihi alıp görüşmeyi tamamlayıp oluru çoktan almıştı.

• @Bulliv 2023 exceline bakarsak sırası çok iyi olup 16 mayıs sonrası ds-260 ı gönderdiği için mülakat alamayanları görüyorum.

• @baran-bozdogan bunu yazmıstık geçen sene 3 haziran konusuluyordu bu sene millet hazirana bırakmadı bu sefer tarihi daha da aşagı cektiler gibi

• ⭐⭐

@baran-bozdogan peki green card mülakatında buradaki masraflar hariç 100bin tl göstersem ve abiminde iyi işi var burda onu sponsor göstersem ihtiyaç oldugunda para gönderecek diye, olur mu sizce

• @Lossantosdy o zamanki dolar kuruna baglı bence tl deilde dolar konusmak daha mantıklı ama ne desem etkilemek istemem new york dersin orası pahalı derler yeterli bulmazlar texas dersin olur verebilirler. Kesin konusmak istemem mülakatın cok degişkeni var

• ⭐⭐

@baran-bozdogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy o zamanki dolar kuruna baglı bence tl deilde dolar konusmak daha mantıklı ama ne desem etkilemek istemem new york dersin orası pahalı derler yeterli bulmazlar texas dersin olur verebilirler. Kesin konusmak istemem mülakatın cok degişkeni var

manhattan düşünüyordum, ama boston da olabilir bilmiyorum hele bi çıksında hayırlısıyla, sadece abim sponsor olabilirmi acaba onu merak ettim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |