DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba dv-2024 yönergesi ne zaman yayınlanacak bilgi olan var mı?

• @waterman ahahhahahhahhahah

• @R-Topcu Şaka yapıyorsunuz değil mi? Umarım öyle bir şey yapmıyorsunuzdur.

• @waterman Türkiye'yi listeden çıkaracaklar diye korkuyorum. İyice gerilim oluşmaya başladı.

• merhaba, bugün akşam saatleri 19:00 dan sonra kontrol edebilirsin tekrar. Umuyoruz ki bugün yayınlanır ve ABD bir ilki yapıp mahkeme kararını delip pasaport zorunluluğunu devam ettirir ve gerçekten gitmek isteyen kişilerin bu yolda hedefi ve planı olan insanların hayalleri gerçek olur.

• Bu ileti silindi!

• @ayvalik10 Hahahahah bu çok komikti. Bir de Greencard ile alakalı komik videolar izliyorum her sene bu ikisini dinledikten sonra.

• @faber Bugün saat 19:00'dan sonra yayınlanması bekleniyor.

• Pasaport şartı devam etmeli. Umarım eder. Gerçekten gitmek isteyenler bunun için en az pasaport ile uğraşmak zorunda kalanlar arasında yapılsın çekiliş. Afrikalı 2 kişi çekilişe başvuramıyormuş pasaport şartıyla, peki hakime sormak lazım, ABD de hayatına başlamak için hereken parayı uçak biletini ve malum pasaportu nasıl ayarlayacak? Keşke bir kaç kişi de böyle itiraz edip avukat tutsaydı bence kazanırdı davayı. Tabi kim uğraşacak

• Bizim coğrafyamız da dolar malum olmuş iken, gitmek her geçen gün zorlaşırken Afrikalının pasaport çıkartamaması normal değil mi? Herkes ayağını yorganına göre uzatsın benim gc parası yapmaktan canım çıktı ama kimseye dava açamıyoruz😂 (ABD gc çekilişi yaparak bu çekilişe umut bağlayan binlerce insanın hayatını olumsuz etkiliyor diye dava açsak kazanır mıyız acaba?) Yargı sistemi düzgün olunca böyle oluyor demek ki😂 her şey beklenir. Fazla boş yaptım heyecandan😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• merhabalar.iki yıldır başvurmuyordum ama artık her sene başvuracağım.green card olmazsa gidebileceğimi sanmıyorum.yani tek umudum green card.umarım yeşilkartforum ailesi olarak hepimize çıkar

• ⭐⭐⭐

@R-Topcu Aynı fotoğrafla başvurup kazananlar mevcut ama yine de her sene aynı fotoğrafı kullanmamanız daha iyi olur bu soru işareti yaratmaması için aklınızda

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman her mayıs ayında dinlediğimiz 2 şarkı vardır

Mayısın sonunda da dinlediğimiz bu şarkı vardır...

• ⭐⭐

çok ama çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız sagolun.. bu arada unganlar bilgi vermiyor, hele bi çıksın diyor öyle bakarız.. neyse çok teşekkür ederim tekrardan çok ama çok mutlu oldum 🙂

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Saatler gelip geçiyor heyecan gene artıyor 😂 birde Türkiye’nin listeden çıkarıldığını düşünsenize bütün forum Müslüm Gürses eşliğinde duman altı 😂

🙂 Artık millet babasının, eşinin doğum ülkesinden medet umar. Şahsen ben Almanya doğumlu olmama tutunuyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın Maddi kaynaksızlıkla bir alakası yok yönergeler bariz açık bir durumda fotoğrafın kuralları ve şartları belli. Gerekli boyutlandırma içinde uygulamasını koymuşlar zaten siteden düzenleyebiliyorsunuz bunun için gerek duyulmuyor. Şu zamana kadar bütün başvurularımda fotoğrafımı kendim hallettim

• ⭐⭐⭐

Ya şu heyecanı bile özlemişim sosyal konut projesine de başvuru yaptık bugün artık hangisi hakkımızda hayırlısı ise o çıkar tabi ki tercihimiz Amerika 🇺🇸🙃

• ⭐⭐⭐

Yoldayım eve geçiyorum kesin dinleyeceğim 😅 @ayvalik10

• Üçbeş afrikalı için pasaport şartı kalkmamalı gerçekten. Bizimde kur olmuş 18.Daha sağlık muayenesi cep yakıyor bizde itiraz edelim hasta hasta alsınlar. Pasaport ücretini karşılayamayan bi zahmet greencard forumda değil iş bulma forumunda takılsın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.5k

| | | |