Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman hayırlısıysa olur umarım

• @okanatan Benim de tecil olayı var ama bakalım napıcaz , bir bakarsın gc çıkarsa kaçıp para biriktirip ülkeye dönüp bedelli yapıyoruz. Hemen senaryo yazdım 😆

• @hasnotben igdirliyim hocam ama cooook uzun zaman oldu gitmeyeli selam söyleyin benden oralara kayisimiza ekşi elmamiza ah ah

• @servet her sabah uyandığımda bakıyorum diyorum doğdu güneşim 😀 sonra sağlam bi kahvaltı sonra da selam söylüyorum 😀umarım chicagoda denk geliriz 😀

• @nicky kazanma ihtimalinin her yıl düştüğü ve bu yılki mevcut ülke durumları ayrıca pasaport olayı dikkate alınacak olursa başvurup unutmak ve ileriye dönük ufaktan birikim yapmak en iyisi olacaktır.

• @hasnotben maalesef öyle ben gideceğim yeri parayı bile ayarlamıştım o kadar umudum vardı heyecan vardı 🙂 ama bu sene sonuçlar açıklanana kadar ne amerika da bir yer ne de orada bir şeye bakacağım zaten çıksa bile bol bol zaman olacak. Başvuru yapın unutun böyle çıkıyor genelde 😂 Hepimiz için hayırlısı olsun inşAllah.

• @yenihayaletadam ben de hep öyle diyorum ama unutulmuyor sürekli ya cikarsaaa 😃 keske aciklama tarihi erken olsa en azindan erkenden ögrenir bos hayal kurmazdik 😃

• @goyro666 siz diyene kadar başvuru tarihine bile bakmamıştım şimdi baktım da 1 aydan az kalmış bee ( geçen seneyi baz aldım ) 🙂 Aslında bu değil son açıklanmasına 1 ay kala aklıma gelmemesi lazım yoksa o zaman tiryakisi oluyor insan. Şimiden herkese bol şans diliyorum.

• @Ranje asker kaçağı olarak uçağa bindirirler mi orasıda aydı bir konu 😀

• Talih kuşu konduktan sonra onunla her yere ucabilirsiniz yeterki o kuş size konsun ☺😄

• İlk kez dv2021 e başvurdum çıkmadı sonra işe güce dalıp dv2022 ve dv2023 için başvuru başvuru yapmadım bile. Ta ki bu sene aklım başıma gelene kadar. Şimdi ise o kadar hayal kuruyorum ki

• Merhaba, ilk kez başvuru yapacaklar için en erken tarih nedir? Kasım 2022'de açılacak mı yeni bir başvuru mesela? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 
  • ⭐⭐⭐

6 ekimde genelde açılıyor. @btt

• ⭐⭐

@btt şu konuya bir açıklık getirmek istiyorum yanlış anlamayın beni 😃 Bu sene herkes ilk kez başvuru yapıyor yani geçmiş senelerde başvurup green card talihlisi olamayanların bir torpili yok sadece sisteme yükledikleri fotoğrafı kullanamazlar. o yüzden başvuru yapmak isteyenler ilk kez başvuruyor statüsünde.

• Yeni bir günden selamlar. Trump'a ne olmuş ya öyle adamın evini didik didik etmişler. Başkan yaptırmayacaklar gibi. Gerçi greencard için iyi olur da ekonomiyi Trump kadar iyi yönetebilen var mıdır bilmem.

• Ne oldu ne bitti bilmem ama adam green card konusunda pasaport zorunluluğunu getirmesi harikaydı

• Sene 2016dan beri başvuruyoruz. Umudum hiç bitmedi belki birgun olur neden olmasın 😀 😃 🙂

• @hasnotben bu sene ne yapacaklar acaba ? Devam mı tamam mı

• @nilfersev bu sene pasaport zorunlu değil diyorlar ama bakalım. İnşallah zorunlu olur yoksa malum durumlardan dolayı başvuru epey artacak gibi %2 olan şansımız 0.2 ye düşmese bari 😀

• @okanatan cikarsa eyalet olarak texas düsünüyorsun sanirim hahaha

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |