Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bende acente mağduru bir vatandaş olarak herkesin bunu bilmesini ve benim gibi bu acente ile işlem başlatanların boşa para verdiklerini bilmelerini istiyorum.
    acente ismi MEMO GLOBAL DANIŞMANLIK A.Ş. bu firma insanları kandırmak için kurulmuş bir firma. 2 yıl güvenerek bu yola girdim. bu firmayla ama ne yazık ki sadece umut tacir bu firmada vermiş olduğumuz paraları iade etmiyorlar. ihtarnamelerini çekip avukat işlemlerimi başlattım sadece benim gibi bu firma ile yola girenler varsa uyarmak adına bu forma yazma gereği duydum. kullandıkları isimler, telefon numaraları, hepsi sahte arkadaşlar. bu kadar büyük bir firma gibi gözüken sadece sömürgecilik yapan bir firma kendileri. ben bu firmaya dava açtım bu firma ile çalışan veya para veren varsa da bence hemen işlemlerini başlatsınlar. ve bu firma ile görüşme aşamasında olanlar varsa eğer para vermeden hemen ilişkilerini kessinler.
    görüşme yapılan burcu ismi, melanie ismi hepsi yanlış isimler .
    ayrıca birçok kullandıkları site var . hepsi fake site.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |