Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serkanist Bu kadar umutsuz olmayin hocam. Duzelir bu isler yani ulke de duzelir ekonomi de...

Gitmek mesele degil gidince mutlu olmak mesele. Eger buna candan inaniyorsaniz yuzlerce alternatif varken GC ye bel baglamak ciddi hata olur. GC %2 ihtimalle calisan bir yol iken gercek bir alternatif asla olamaz... GC nedir? Hani basvurursunuz kenarda durur sonra CEEE diye cikar gidersiniz...

Siz yeterki karar verin elinizde vizeleriniz var zaten gider kalirsiniz? Size kim engel olur? Vizeleri olmayanlar napsin? Ya da ailesi cocugu olanlar napsin?

GC yi tayin evraki gibi beklemek anliyorum ki cok ciddi bir hata bana kalirsa...

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY kandırıldık Orlandocu olun çıkacak dedi birileri 😄

• ⭐⭐⭐

@Gizemcnar ben işte 2011 den beri var bi amerika hayali ama hala ulaşamadım onun harabiyetiyle aceleci davranıyorum ben acele ettikçe yine erteleniyo bakalım ne olacak merakla bekliyorum🥰

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Abi nerelerdesin ya

• ⭐⭐

@hdemircanusa şu an Orlando, göl kıyısındayım. Senin için timsah besliyorum kardeş 🙂 🙂

• ⭐⭐

@Zelene 🙂 🙂
    ama sizi bırakıp gitmedim, onu da hesaba kat lütfen. anca beraber kanca beraber 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY ya abi yapma ya 😜 hani beraber yapacaktık bunları , Verilen sözler , barbeküler , halısaha maçları , o sene bu sene diyorum abi

• ⭐⭐

@hdemircanusa valla biz şampiyonluğu alarak "o sene bu sene, bundan sonra her sene" olayına girdik (seneye küme düşeriz o ayrı).
    ABD için ise, kesinlikle, @Zelene 'ye de yazdım az önce. ya hep beraber ya da hiç 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Abi 61.sayfa şuan buraya Not bırakıyorum senin için GC bize çıkacak ve Orlando da olacağız 11.05.2022

• ⭐⭐

aaa sayfa numarasının güzelliği.
    evet ya, bize çıkacak bu numaranın yüzü suyu hürmetine
    🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Valla abi tebrikler TS şampiyonluğu için

• ⭐⭐

@hdemircanusa eyvallah sağolasın...
    hele ki insanlara, diğer kulüplere tebrik etmek zul gelirken 🙂

• Bu sene kazananların listesi hazırlanmadı mı? Göremedim acaba hangi platformda ben mi bulamadım. Şehir/yaş/meslek/kaçıncı başvuruda çıktı bilgileri olan liste

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Hadi inşallah abi eğer çıkarsa TS forması giyip gitmemiz yokmu 😅

• ⭐⭐

@hdemircanusa Orlando Belediye Binasına dev TS bayrağı asıcam.
    Sonrasında da her yıl kim şampiyon olduysa onun bayrağını 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Vallahi abi ben bunları bir fenerbahçeli olarak yazıyorum yazdıklarım hiçte zoruma gitmiyor sonuç olarak bir tane şampiyon var bu sene onun için bize tebrik etmek düşer

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY 😂😂😂😂 Bak bu güzel fikir abi

• ⭐⭐

@hdemircanusa güzel insansın da o yüzden...

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Abim o senin ince düşüncen , Teşekkür ederim 🙏

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek bugünkü terapi seansında %90 kısımda kendimiz haricindeki diğer şeylerin bizim ruh halimizi etkilediği üzerine konuştuk her güne neden mod düşüklüğü ile başladığımızdan falan bahsettik terapist bunlar bunlar bunlar işte bizi etkileyen şeyler diye anlattığında ee bacım bura türkiye sen nasıl kendi ruh sağlığını koruyosun diye sordum güldü kahkaha atar gibi bende o da çok koruyamıyor 😂

Ve orda gerçekten anladım ki buradan uzaklaşsam bana çook iyi gelecek, huzur dediğimiz şeyi anlık hissediyoruz bi kahve içerken bi yürüyüş esnasında keyifli edilen bir sohbette belki ama sonra koruyamıyoruz o an bittiğinde o histe bizi terk ediyor çünkü yaşadığımız ortamlar buna müsait değil kahveyi alırken daha kasa ücreti seni bi sinir ediyor sonra kahveni içtin kalktın eve dönüyosun yolda gördüğün bi mülteci tayfa yada trafikte bi maganda bunlar seni sinir ediyor ve sebep sen bile değilsin sonra haksızlığa uğradığını hissediyosun diye gidiyor

Hepsine katılıyorum iç huzur var ama işte çevresel faktörler de çok etkili ve maalesef günümüzde ülkemizde çevresel faktörler çok da hoş değil 😢

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |