Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @justozkan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord pasaport olması taraftarıyım şunu anlamıyorum, ciddi başvuracak kişiler pasaport zaten çıkartır, çekilişe başvuran kişi ya çıkmazsa pasaport ücretini boşa verdim gibi düşünebilir de çıkarsa zaten sadece pasaportla ülkeden gidemiyeceksin ki hesabında para göster ıvır zıvır sağlık ücreti falan, afrikadakiler nasıl hallediyorlar bu işlemleri bilmiyorum.. Pasaport olduğu halde bile gitmeyecekler başvuruyor.

Zor geçecek günler.. kaldı ki pasaport şartı kalkarsa umudumuz da yok hükmüne inecek. Tam bir lottery

• ⭐⭐

Avatar 2'nin fragmanı yayınlanmış. 13 sene geçti ilk filmin üstünden. Çıksa da izlesem.

• @JesusLord evet hocam bende öyle biliyordum ama @crazycells facebook grubunda paylaştı

• @ibrahimasar Aman sormayın hocam ya, ortak arkadaşları aradım öğrendim. Ben zamanında Green Carddan buna bahsetmiştim. O sıralar iyi değildik ben bundan birkaç defa ayrılmıştım. Aramız iyiyken ne işin var amerikada burada işin gücün var falan diyordu. Ben bayağı bir araştırmıştım ama başvurmamıştım, bu engel oldu bana o sırada. Ayrıldım sonra bundan ben. Güzelde kızdı, at gibiydi maşallahı vardı. Dıgıdık dıgıdık diye geziyordu şuralarda 🙂 Her neyse ben bundan ayrılınca bu da gitmiş o sene green carda başvurmuş. Başvurduktan sonra nişanlanmış. Nişanlısı bana gelip tektaş almış. Kuyumcuyum ben bu arada. O çocuğu çok net hatırlıyorum. Benim kızın arkadaşlarından birinin adını vererek gelmişti bana, büyük indirim yaptım birde! Sinsi şeytan demeyimde ne deyim ben şimdi buna @hdemircanusa 😃

• @arbalet hocam acayip güldüm 😅😅😅

• @arbalet Bu nasıl bir hikayeymiş böyle arkadaş? Eğer gerçekse at kafana, bu gerçekten çok ağır gözüküyor 😧

• ⭐⭐

Istanbulda dogup buyudugum icin Times Square'i hic yadirgamam gibime geliyor. Ne dusunuyorsunuz meydan hakkinda sevdiginiz bir yer mi?

• @birisi Pardon hiç dikkat etmemişim

• @deniz19 tekte 2 gol birden atanlar var. Karı koca ikisine birden çıkan

• 2023 Mayıs da bir müjde Haziran’da daha büyük bir müjde alırsak ne güzel olur

• 362 gün 22 saat 58 dakika kalmış neyse zaman hızlı ilerliyor 🙂

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE yok Yok doğum günüm değildi anneler günü diye dedim temmuzda benim ki
    Şimdiden doğum günün kutlu olsun 🥰

Teşekkür ederim 😊

• @justozkan Cok guzel. Iyimserligin zirvesi... Yanlis anlamayin hocam, guzel bir bakis acisi bu gercekten...

• Domates 32 lira olmus bu arada... Migros 6 kilo domates alirsan evine bedava getiriyor ustelik... Allahim ne zamanlara kaldik...

• @enemy Bu tarz umutlar ile eriyeceğiz. Hayat 'umut' kavramı üzerine mi bizim için? Yıldan yıla eriyeceğiz.

• @simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Domates 32 lira olmus bu arada... Migros 6 kilo domates alirsan evine bedava getiriyor ustelik... Allahim ne zamanlara kaldik...

Geçen gün marketin birinde sıra olmuş, dedim herhalde kampanya falan var yanılmamışım girdim baktım.. Uzun süre duran satılmayan çürümeye yakın domatesler 10 lira altına düşmüştü millet saldırıyor, dedim durum vahim..

• @celica TV’de daha güzel görünüyor, gercekte oyle bir albenisi, büyüsü yok bence. Yerler pis, etrafta çöpler, birbirine çarpa çarpa yürüyen insanlar ve sürekli çantayı telefonu sağlama alalim hissi. Bir de o büyük ekranlardan gelen uyumsuz ışıklar. Bence NY’da cok daha guzel yerler var Times Square’den

• ⭐⭐

babam hobi olarak model ucak alip ucuruyor ucuzlarindan bulmus ucuruyor bugunde yeni model ucak gosterdi alacakmis 65.000 gayme dedim baba beni gurbete gonder 3000 dolara ayarlayacagim sana 😂

• @justozkan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Domates 32 lira olmus bu arada... Migros 6 kilo domates alirsan evine bedava getiriyor ustelik... Allahim ne zamanlara kaldik...

Geçen gün marketin birinde sıra olmuş, dedim herhalde kampanya falan var yanılmamışım girdim baktım.. Uzun süre duran satılmayan çürümeye yakın domatesler 10 lira altına düşmüştü millet saldırıyor, dedim durum vahim..

Ben kendimi bu toplumdan soyutlayalı çok olmuş. Artık kaldıramıyorum bu tarz şeyleri. Umursamaz veya Türk milletini düşünmediğimden vatanı sevmediğimden soyutlamadım, soyutlattırdılar. Dayanamıyorum artık kafam kaldırmıyor oturup iki muhabbet bile edemediğim üzüntü üstüne üzüntü duymaya. Haber bile izlemiyorum, gerekmedikçe insan içine karışmıyorum

• ⭐⭐

@Envestudyblog bunun gibi yorumsuz 4k videolarda huzurlu hissediyorum :--D tabiiki gidip oralarda tur atmak gibi degildir. zaten buradayken amerikadaki hersey burada yokmus gibi bi hayranlik var...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |