Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 2 aile, 4 başvuru - 4 hüsran..

seneye bakıcaz.

• @soyerelma Hayırlı olsun ilk deneme miydi bu yoksa kaçıncı denemede çıktı

• Has Not Been Selected.Daha da gitmem davosa.Asıl america kaybetti.😀😀

• Yıllar önce 4 denemede cıkmamıştı bu yıl yeniden denedim değişen birşey olmadı has not been selected 🙂
    Kazanan arkadaşları tebrik ederim

• ilk senem olmadı seneye inşallah.

• abiler ablalar çok özür dilerim spam gibi oluyor hep aynı soruyu soruyorum fakat aşırı heyecanlıyım ve meraklıyım case numberım 19k larda

1. sorum case numberin önemi nedir yani ds260 a basvurduktan sonra bu numaraya goremı cagırıyorlar ve önce cagıranlar vizeyi alırsa limite ulaşırsa benım numaraya gelmeden elenmiş mi oluyorum
    2. bu sene başvuran ve greencard verilecek kişi sayısına göre 19 bin iyi bir rakam mı
    3. ve son sorum bu 19k case number Türkiye'deki kişilere göre sıralamam mı yoksa dünyaya göre mi
      ÇOOOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAP VERENLERE ÇOK SAGOLUN HEPINIZ

• arkadaşlar sonucu öğreneceğimiz resmi site bu değilmi http://www.dvlottery.state.gov bende niye açılmıyor hangi tarayıcıyı kullandıysam açmıyor sayfayı yeniliyorum devamlı siteden öğrenemedim sonucu

1. defa has not been selected 😞

• İlk başvuru: HAS NOT BEEN SELECTED
    Üzülmedim desem yalan olur.
    Pes etmek yok inanıyorum şans bana da gülecek o green kart çıkacak.
    İnşallah dv2024 şansımın döndüğü çekiliş olur 🤲

• @Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Olmadı 😭😭😭

Hayırlısı olsun, sarı bez olayı iyiydi.

• maalesef çıkmadı ilk denemede çıkan arkadaşlara tebrik ederim..

• Vay, yine mi keder?
    Ama artık yeter
    Yine kapıda kara geceler...

Ömrüm başvuru yaparak geçecek sanırım...

1. Başvuruydu yine çıkmadı. Hayaller ve hayatlar arasında gidip gelen düşünce silsilesi içerisindeyim..

• @Ebes 3 CU DENEME

• @NINJAKEMAL Merhaba, tebrikler. İlgili konuda yazarsanız daha iyi olur. Bir de süreci imzaya taşımanız önemli. Cevap verirken ona göre cevap veriliyor.

1 - Normal şartlarda case number önemli, mülakata bu sıralamaya göre çağırıyorlar. Ama 2022'de böyle olmadı, DS-260 doldurma tarihine göre mülakat verdiler.
    2 - 19k normal şartlarda kötü bir numara değil. Ama 3 yıldır işler biraz karmaşık ilerliyor. En kısa zamanda DS-260'ı hatasız doldurup onaylamanızda fayda var.
    3 - 19K Avrupa için numaranız. Türkiye'de tahmini 1200-1400 case olur.

• @NINJAKEMAL merak etmeyin pandemi nedeniyle sıkıntılar oldu bazılarına sıra gelmedi ama artık süreç düzgün ilerlerse sıranız gelir.siz 1 ay içinde ds260 I doldurmaya bakın.19bin dünya sıralaması.

• @Stiff ALLAH RAZI OLSUN ABICIM COK SAGOLASIN KUSURA BAKMAYIN YENI GIRDIM SITEYE TAM OLARAK İDRAK EDEMEDİM

• eşim ve benim de maalesef "has not been selected"

• @Bıyıhlı Eeee Hocam sonuç nedir bende kocaman bir hüsran 🙂

• 2xhas not been selected 😞 ile buradayım ilk başvuru çıkmadı çıkan arkadaşları tebrik ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |