Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Yahya-Öztürk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@berke1998, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@alfredoo

Tarih 8 Mayıs 2021. Sonuçlar akşam TSİ 19.00'da açıklandı, fakat uzun bir süre yoğunluktan dolayı sisteme giremedim. O gün de Galatasaray-Beşiktaş maçı vardı, maç sonrası yorumlarını izlerken salonda kanepede uyuyakalmışım, diğer kanepede babam televizyon izliyor, saat gecenin iki buçuğu. Uyandım. Bir bakayım dedim, heyecan filan da yok, uykuluyum zaten. Telefondan bilgileri girdikten sonra enter yapınca :

1.jpg

Önce şok oldum, ayıptır söylemesi küfürler etmeye başladım ve yüzüm bembeyaz oldu, babam endişelendi, oğlum ne oldu? diye sormaya başladı, yüz ifadem sanki tabiri caizse yakın bir tanıdığımın ölüm haberini almış gibiydi doğrusunu söylemek gerekirse. Ben "baba çıktı" dedim, ne çıktı dedi, yine çıktı diye cevap verdim, bu sırada gözüm sadece ekranda. Bu sefer tekrar sordu, bu sefer "Greencard çıktı" dedim. Tabi kendisi kızdı haklı olarak en başta, öyle tepki mi verilir aklım çıktı birine bir şey oldu zannettim dedi. O andan sonra şaşkınlığın yerini sevinç aldı. Merdivenleri çıkıp üst katta uyuyan abimi uyandırdım ona haber verdim, yüzükoyun yatıyordu, döndü, "hadi lan" dedi geri yattı 😁 Arkadaşlarımı aradım, ve o gün sabahladım. Sizlere de nasip olur umarım.

Çok güzel ya, daha önce kazanma anıyla ilgili yazılar okumamıştım sanırım. Böyle bir başlık var mı? Görmedim sanki yoksa mutlaka oluşturalım bence.

Efenim buyursunlar
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3461/kazanma-hissi?_=1651871274289

Çok teşekkür ederim, hiç görmedim bu başlığı. Çok fazla yazan olmamış, bundan sonra biz yazarız umarım kendi deneyimlerimizi 🙏🏻

Yazanlar geneli 2021 kazananı süreçleri yarım kalmış üzüldüm yine ya
    Bir kız eğer çıktıysa bir daha test kitaplarına elimi sürmeyeceğim sonra çıktı yazmış ama şansları şanssız bir döneme denk geldi

Evet okudum ben de üzüldüm , özellikle de imzalarına baktım ama dediğiniz gibi süreç tamamlanamamış 🥺

• PEKİ 🙂

• @rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

PEKİ 🙂

ne ki bu burç gibi birşey mi ?

• @justozkan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

PEKİ 🙂

ne ki bu burç gibi birşey mi ?

Zaman geçsin diye netten tarot bakayım dedim, bakmaz olaydım 🤭

• Hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar. Bu forumda çok güzel bilgilendirmeler yapılmış. ilk mesajımla da olsa teşekkür etmeden geçmek istemedim. Selamlar.

• ⭐⭐⭐

@Yahya-Öztürk ahahahah 7 mayıs newyork saatine göre 12 ye denk gelen bir yer demek istemiştim 😂

• @rupica burçlar dahil her şeyi bende kurcalıyayım 😆

• Merhaba forum sakinleri öncelikle 18 saat sonra öğreneceğimiz sonuçlarda tüm forum üyelerine şans dilerim bir sorum var greencard başvuru formunu doldururken ikamet ettiğim adres ve şuan ki ikamet adresim farklı bu ds 260 ı doldururken bir sorun olur mu ? duruma göre yarınki sonuçta şans bana güler ise adresimi tekrar eski yeri ile değiştireceğim.Teşekkürler bol şanslar dilerim.

• Neyse a forumdaşlar ben uyumaya kaçar, sabah mesai var. Saat 09:30 dan itibaren nöbet yerinde buluşmak dileğiyle...

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Yahya-Öztürk ahahahah 7 mayıs newyork saatine göre 12 ye denk gelen bir yer demek istemiştim 😂

Geççek geççek bu saatlerde geççek 😁 @ahsenaydgdu

• çekiliş saatine kadar 3 saatte bir doz olması gerekliliği arz ediyor ilacımızı eksik almayalım lütfen 🙏 🤟 😉

TOTEM e devam 🙂

• ⭐⭐⭐

Bu ateş hepimizi yaksın amin 🎉🎉🎉

images (16).jpeg

• koç burcunun yıllık şeysine baktım şu satır beni benden aldı "16 Ocak- 10 Mayıs ve 29 Ekim- 20 Aralık tarihleri arasında size büyük bir şans gülümseyecek." geliyor mu gelmekte olan acaba :d

paragrafın tamamı "16 Ocak- 10 Mayıs ve 29 Ekim- 20 Aralık tarihleri arasında size büyük bir şans gülümseyecek. Jüpiter, üstün yetenekleriniz, şansınız, size inanan arkadaşların ve insanların desteği sayesinde sezgilerinizi gerçekleştirebileceğiniz projelere dönüştürecektir. Jüpiter'in kendi burcunuza geçişi kişisel zevk, eğlence, şans, yurtdışına seyahat ve genel olarak mutluluk ve başarı getirecek."

• @justozkan yorumu yazan lottery den haberdarmış gibi duruyo haha 🙂

• @ugurksknbck https://www.hurriyet.com.tr/mahmure/astroloji tavsiye ederim hocam gece gece enerji doldurdu beni.

• Arkadaşlar eğer kazanırsam ubereats yapmayı düşünüyorum, emeklilik işleri falan nasıl yürüyor yani uber sigortamızı yapıyor mu?(Tabii ki de hayatım boyunca ubereats yapmayacağım ama 1 yıl bile yapsam emeklilik işlesin yani😉)

• @AliSahHD Azerbaycan vaxtı ile saat 8de axşam

• Genelde youtube videolarında izlediğim kadarıyla hep başvurup unutanlara çıkıyor. Buradakiler maşallah kalan saniyeyi bile ezberlemiş durumda günlerdir akıllarda. Umarım yarın sonuç ekranı açıldığında olumlu sonuçlar alırız tüm forum ailesi olarak. 🤞🤞

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |