Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @CEKU Mevcut durumu çok güzel özetlemişsin. 👏🏻 👏🏻

• @allik Multiplayer sarmadı hiç oynamadım desem yeridir. 🙂

• Tüm forum ailesine hayırlı hafta sonları dilerim yavaş yavaş günleri sayarken gerçekten artık çok az gün kaldı umarım hepimizin mutlu olacağı hepimizin hayallerine kavuşacağı günler diliyorum

• @ayvalik10 isviçre çakısı gibisiniz, maşallah 🙂

• @hdemircanusa hayırlısı ile 🙂 herkese iyi hata sonları dilerim dostlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adgercu günaydın her aile bireyi birbirine yardımcı olmak zorunda ki her sorun büyümeden ortadan kalksın.

• Bu çekilişin işleyişinin detayını bilen var mı? Mesela; 7 mayıs'ta açıklanacak. Tüm CN sayıları yılbaşı gecesi gibi 6 mayıs'ta mı çekilecek? Yada 1 ay önceden çekildi de hepsi hazır mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Utopya forumda KCC çalışan kimse yada eşi - dostu akrabası olmadığı için bu sorunun cevabı kimse bilmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

el emeği işlerinden kazanacağın paranın haddi hesabı yok 2 saat 500 dolar temiz para ne dersiniz

• Günler azaldıkça heyecanım da korkularım da zirve yaptı yahu.

Heyecandan kalbim ağzımdan çıkacak gibi adeta. Dakikalar saat uzunluğunda desem yeridir.

Korkular da aynı ölçüde artmaya başladı. Evde kızıma bakarken iç dünyamdan '' kızım belki de 1 ay içerisinde hayatımızı tümden değiştireceğimiz o an gelecek '' diye geçiriyorum. Ama çok küçük henüz 2,5 yaşında. Biraz daha büyük ve anlayacak olsa , oturup anlatasım var çok ama anlamaz 🙂

Anlayabilse, oturup rahat rahat bu kadar zorluğu, bu yaştan sonra sıfırdan, hatta eksiden başlamayı senin geleceğin için yapıyoruz kızım diye anlatabilmeyi çok isterdim.

Öte yandan da, bizi bu hale getirenlere olan öfkem günden güne büyüyor. Alım gücümüz, yaşama sevincimiz, umutlarımız, hayallerimiz ve daha şuan aklıma gelmeyen bir çok şey o kadar hızlı bir şekilde kayıp gitti ki elden, filmlere konu olur aslında.

neyse dostlar karaladım yine kusura bakmayın , hepinize güzel hafta sonları diliyorum 🙂

• @Hopasej abi çok dertli olduğum konuda yazdın, yazıp yazıp siliyorum. neyse konuyu değiştireyim, ingilizce hazırlıklar nasıl gidiyor?
    rosetta stone dil öğrenme programını ücretsiz (yasal bir şekilde) kullanmak ister misiniz?

• @birisi Dertliyiz dertliiii : )

Tabii, neden olmasın?

• Anlık olarak Türkiye nin geldiği son durum 5 yaşındaki çocuğuma bir kot pantolon bir kot ceket alip 460 Tl vermiş bulunmaktayım asgari ucret alan bir aile olarak bayram icin anne baba olarak bize bisey alma bütçesi kalamıyor çocuğa tekrar bir sey alana kadar bu aldiklarimiz eskimiş olucak. Sadece kiyafet de degil bir yumurta salatalik yerken bile sayılı yer hale geldik artik eti tavugu biraktik yumurta sebze bile yiyemiyoruz.

• @mirayysf kolaylıklar diliyorum ve ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum...

• @mirayysf 20 yılda bu hale getirdikten sonra çıkmış "yüksek fiyatlarla mücadelemiz devam edecek" diyor. İşin en kötü kısmı ise fiyatlardaki artışın sebebi muhalefet olduğunu düşünüp savunuyorlar. Üsttekilerin suçu yok. Suçlular içimizde.......

• dostlar bildiğiniz gibi dün emniyet suriyelilerle ilgili paylaşımlara inceleme başlattı, sosyal medya sürekli inceleme altında lütfen yazdıklarınıza dikkat edin ben de konuyu değiştireyim.

• dostlar bende geçende gördüm ve 1 haftadır falan ücretsiz bir şekilde kullanıyorum, rosetta stone ücretsiz kullanmak için yapamanız gerekenler:
    e-devlet üzerinden millet kütüphanesine üye oluyoruz.

daha sonra aşağıda linkini verdiğim sayfadan (pdf olarak kullanım kılavuzu ve video ile anlatım var) gerekli adımları takip edin. sıkıntı olursa mesaj atabilirsiniz
    https://mk.gov.tr/icerik/detay/rosetta-stone-dil-ogrenme-araci-erisime-acildi

• bu arada ns252343 bu kod millet kütüphanesinin referans kodudur girişte program isteyecek

• @birisi kesinlikle öyle Allah herkese kolaylık versin cok zor

• @Rüştü-Gürbüz Sormayın sanki fiyatlar artışında bir katkıları yok gibi çözüm ariyorlar. Öğrenci akbil indirimi istemisler ne büyük fedakarlik herkes de inaniyor biride çıkıp demiyor benzine zam gelmeseydi yol ücretleri artmicakti diye şaka gibi hem suçlu hem güçlü olmak böyle bir şey bence

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |