Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar,
    Bizde Amerikada günlük hayatımızı paylaşıyoruz.Kanalımıza destek olursanız çok memnun olurum.Herkeze iyi günler.

• @ice, içinde söyledi: ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar,
    Bizde Amerikada günlük hayatımızı paylaşıyoruz.Kanalımıza destek olursanız çok memnun olurum.Herkeze iyi günler.

Ailenizi severek izliyorum kolay gelsin abla daha cok video isteriz 🙂

• ⭐⭐⭐

Ya, kazandıklarını ayakkabı ve legoya gömen NYC'de tatlı bir çift vardı. Geçen sene Mayıs hezimetinden sonra onları da silmiştim. Yavaştan bakayım dedim ABD videolarına da, neydi isimleri? Bilen var mıdır acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE lego dediğin zaman ilk bunlar aklıma geliyor

daha az lego yapanlar
  • ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri

@hadi-BE lego dediğin zaman ilk bunlar aklıma geliyor

daha az lego yapanlar

Alttaki çitlembikler. (Beguming)
    Bir göz gezdireyim bakalım.

"Hey Google" Teşekkürler 😊

• Amerika'da uçak teknisyenliği ve güncel konular ile ilgili daha fazla bilgi için kanalımı takip edebilirsiniz teşekkürler

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 
  • ⭐⭐⭐

Motosiklet ile Route 66 tamamlayan bir arkadaş. Baştan sona zevkle izledim.

İlk link Route 66 video listesi. Liste düzenli değil. 1. günden başlamayı unutmayın.

1. linkte kanalının linki. Tavsiye 😊

• Kanalın ismi : Nasıl Olcak Bu İşler Orlando da yaşayan iki güzel adamın sohbet tadında ki you tube kanalı. Kesinlikle tavsiye ederim.

• @Göksel-Aksu

Konuşmacıya hiç şans vermiyorlar, sürekli belaltı espiri ile izleyici toplama derdindeler.

Hoşlanmadım

• @yonca_2020 Biraz örneklendirebilir misiniz? Ki daha net anlayalım, ne konuda nasıl bir kararlılık ortaya koymalı? Ticarete mi atılmalı? Bir bootcamp a mi yazılmalı? Haftada 7 gün mü çalışmalı? Nasıl? 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   bhdrergvn bhdrergvn 

• Amerikaya GC ile gelen ve Youtube baslayacak birisi olarak ne onerirsiniz youtuber abiler ablalar arkadaslar tesekkurler

• @samuraisamet Uber'la ilgili video cekerken gunluk kazancdan degil de yillik kazancdan bahsetmeyi unutma 🙂 gencler uber yaparak 3 gunde 1000 dolar kazanabilecegini saniyor balon youtuberler yuzunden... Takipteyiz ilk videonu yayinladiginda bi paylasirsiniz

• @samuraisamet biraz kültür ya da yaşam şekilleri hakkında video çekseniz farklılık oluşur. Her gelen wallmart market fiyatları "evet arkadaşlar x bbbirim (burada vurgu var)" "10 gün çalıştım okyanusa bakan ev aldım(!)" gibi videolar çektiği için artık suyunun çıktığını düşünüyorum. Ek olarak belli bir kesim de sürekli kısa kısa videolar çekerek egosunu tatmin etmek peşinde.

Halbuki "bay area'daki hot dogcular" gibi bir video bile çekse en azından farklılık oluşturacak ve meraklısının ilgisini çekecek ama yok işte.

Bir aralar ev çeken youtuberlar vardı ama onları da artık görmüyorum.

• @celica 3 gunde 1000 olsa ayda 10 000 olsa iyi iyi....ubere mi baslasam bana haftada 1000 veriyolar

• @dilmel 10 gün çalıştım okyanusa bakan ev aldım AMA Hint okyanusuna 🙂

• @ismailayaz senin videondan sonra bu trajikomik olaya uyandik usta 😃

• @celica belki de benim video gercekleri gostermiyor adamlar harbiden ayda 10-15000 dolar cakiyodur? mesela yani

• @DustyBlue Pardon ? $600k degerinde bir sirket sahibi olmak yeter bir kriter mi sizin icin ?

• @Serkan-Yurekli Serkan bey görünce yazmak istedim videolarınız gayet güzel, hayatınızı paylaşıyorsunuz. Severek izliyoruz beğeniyoruz. Bırakın diğerlerini. Sevgiler.

• @Serkan-Yurekli Koç grubunda çalıştım, çağrı merkezinden başladım, pazarlama üzerine eğilip yüksek yaptım ve daha sonra ticaret denedim ama 40 türlü ahlaksızlıkla karşılaşıp yarı yolda kaldım. Göçmen bir ailenin çocuğuyum ve bir süre İstanbul Kadıköy'de yaşadım. Garip şekilde benzer bir hikayemiz var 🙂 Umarım Allah bize de bir gün ABD yi nasip eder de görüşme şansımız olur. Selamlar sevgiler..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |