Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@beceke @avar yok belediye başkanı değildim 😂 belediye başkanı 3 numara zaten. Biraz araştırırsanız bulursunuz ben söylemeyeyim.

• Yasaklı

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@beceke @avar yok belediye başkanı değildim 😂 belediye başkanı 3 numara zaten. Biraz araştırırsanız bulursunuz ben söylemeyeyim.

İlçe jandarma komutanı. 😂

• Yasaklı

@ping-pong, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İlçe jandarma komutanı. 😂

Gerçi ilçe jandarma komutanı, ilçe emniyet müdürü ile 3. Sırayı paylaşır. Unutmuşum bir an. 2. Sıra askerlik şube başkanına aittir.

Edit: yanlışta biliyor olabilirim. Tam terside olabilir tabi. 🙃

• İyi Geceler forum arkadaşlarım nasıl gidiyor hayat.mayıs ayı yaklaştıkça yaklaşıyor.Florida rüyalarıma giriyor bu aralar:D

• Merhabalar herkese, ben de bu yıl başvurdum heyecanla Mayıs ayını bekliyorum.Umarım gerçekten gitmeyi isteyen ve başvuran herkese çıkar 😌🙏🏻

• ⭐⭐⭐

Yoksaaa? Genelkurmay en 1. başkanı 😂😂

• Bu arada video da Mersindenmiş 😂😂
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10
    İLÇE PROTOKOL SIRASI
    Kaymakam
    Belediye Başkanı
    Askerlik Şube Başkanlığı
    İlçe Emniyet Müdürü
    İlçe Jandarma Komutanı
    İlçe Müftülüğü
    İlçe Tapu Müdürü
    İlçe Gençlik Spor Müdürü
    İlçe Tarım Müdürü
    İlçe Yazı İşleri Müdürü
    İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü
    İlçe Malmüdürü
    İlçe Milli Eğitim Müdürü
    İlçe Sağlık Müdürü
    İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı
    İlçe Sosyal Hizmet Müdürlüğü

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-be hahahaha süper bu ya...

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 eksik var hocam. İlçelerde 2 numara Garnizon Komutanıdır. Ve genelde ilçedeki en kıdemli askeri personel olur. Eskiden jandarma komutanları da olabiliyordu ama 15 temmuz dan sonra jandarma teşkilatı içişleri bakanlığına bağlanınca bu görevi icra edemiyorlar.

• @alrzblgn oraları görüp karar Vermeniz buyuk bir artı. Biz youtube da izledklerimizle yetiniyoruz. İnsallah hedeflerinize kısa sürede ulaşırsınız:)

• @denizci10 inşallah 🙂

• green card bana çıkmıyor peki kimlere çıkıyor sorusunun pek hoş olmayan cevabı: green cardı'ı türkiye'de devletin verdiği sağlıktan ücretsiz yararlanma hakkı tanıyan yeşil kart sanan dayılara çıkıyor 🙂
    5:18'de geçiyor

• @ayvalik10 öyle demeyin uzayda sebze yetiştireceğiz 👽

• @burtaç iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Hepimizin gönlüne göre olsun. Hayallerimize ulaşabilelim inşallah.

• Bu ileti silindi!

• @denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ben araştıracak kadar falan merak etmedim hocam. Ben öyle bi anlık meraktı. Kariyerinizde başarılar 🙂

Edit:sonradan gördüm ileriki mesajlarda yazmışsınız. Bende gizli bişey falan heralde boşuna uğraşmayayım araştırmakla diye düşündüm ben söylemeyeyim dediğinizde. Askermişsiniz sanırım. İyi görevler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@avar teşekkürler. Biraz heyecan katmak istemiştim 😂

• Herkese iyi haftalar dilerim çok kısa süre kaldı , Orlando dışında başka bir yer düşünmüyorum iki küçük kızım var sıcak iklim doğa v.s tam istediğim yer inşallah yaşamak nasip olur

• @burtaç, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@adgercu nereye yerleşmeyi planlıyorsunuz? Artıları neler bahseder misiniz?

Net şuraya yerleşeceğim diye bir şey yok, Ancak başlangıçta luisiana da olacağım nededeyse kesin. Benim için artısı, orada tanıdıklarım olması :). Başlangıçta topluca giriş yapıp ailemi geri gönderip, 4-5 ay sonra duruma bakmak ilk planım. Kafamda bir iş var ancak herşey planlandığı gibi olmuyor. Aslında bunlara pek kafada yormuyorum artık. Green card çıkana kadar (çıkarsa tabi) süreci sadece pencerenin arkasından seyrediyorum şimdilik.

• ⭐⭐

Selam Arkadaşlar,

Sadece bilgi olarak paylaşmak istedim.
    Amerika'daki 2022 yılına ait 21 eyalet için yeni asgari ücretlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |