Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yasinbey, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells hocam doğru yermi bilmiyorumda bugün pasaporta başvurdum e devlete pasaport bilgilerim düşünce başvurabilir miyiz pasaportu elimize almadan

Pasaport numarası ve son geçerlilik tarihi elinde olması yeterli şu aşamada pasaportun elinde bulunması gerekmiyor edevletten bilgileri alıp başvurabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@selented ı benim "Selected" okumam da çok normal değil 🙈 Hakkınızda hayırlısı olsun. Hoşgeldiniz.

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak sizlere...
    2023 e başvurup numaramızı aldık
    Check statuse girince bir sayfa açılıyor mu
    Ben denedim hata veriyor ya da sadece ilan günümü açılıyor ,giripte numarasıyla başvurusunu görenler var mı ?

• @cansu_av DV2023 için check status kısmı açık değil DV2022 çekilişine katılılanların kazanıp kazanmadıklarını kontrol etmeleri için şimdilik.

• @neo Teşekkür ederim bilgi için

• 2 hafta kaldı başvuruların bitmesine sonra uzun bir bekleme süresi bizi bekler

• Merhaba.Başvuru formunu doldururken submit dediğimde böyle bir ekran ile karşılaştım.

GOMCAM 20211018_1813480759.png

Daha sonra bilgilerimi tekrar girip confirmation numarasını aldım.
    Sizce bir sıkıntı oluşur mu? Soruyu daha önceki arkadaşlar sormuş olarbilir ama ben tamamen emin olmak için sormak istedim.

• @Orcrist Sıkıntı olmuyor numarayı aldıysanız hiç bir sıkıntı olmaz zaten öncekini saysaydı artık aynı bilgiler ile bir kayıt var gibi bir uyarı veriyormuş.

• @Orcrist site ile bağlantı kopmuş işte, sıkıntı olmaz bence

• Selam arkadaşlar, bazı sorularım olucak yardımcı olabilir misiniz?

Fotoğraf için doğrudan fotoğrafçıya gitsem amerikan vizesi için desem digital istiyorum dediğim taktirde olur mu? Ayrıca birşey belirtmeye gerek var mı? Boyut, photoshop vs ayarlama yapılacak mı yoksa doğrudan amerikan vizesi dediğim taktirde onlar biliyorlar mı?

Ek olarak yeni doğan bebek için fotoğraf evde çekicez mecbur. Forumda birşeyler okudum, arka plan boyut vs. Belli siteleri kullanarak yapmaktan başka çare yok herhalde?

Son olarak adres kısmını türkçe mi yoksa ingilizce mi giriyorsunuz?

Teşekkürler

• Yasaklı

Sonunda 22 kasim 2021 e vize randevusu aldim. (Turistik)
    5 dakikada bir sayfa yenileyip tarihleri incelemekten anam agladi. 😂

• @Ping-PONG vizenin sonucunu paylasir misin gorusmeden sonra

• Az once bir arkadas icin GC basvurusunda bulundum. Yuksek lisans mezunuymus ancak ben University Degree olarak basvuruyu tamamlamis bulundum. Eger arkadas GC kazanirsa bu durum sikinti cikarir mi?

• Yasaklı

@yasinbey, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG vizenin sonucunu paylasir misin gorusmeden sonra

Elbette…

• Yasaklı

@TMG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Az once bir arkadas icin GC basvurusunda bulundum. Yuksek lisans mezunuymus ancak ben University Degree olarak basvuruyu tamamlamis bulundum. Eger arkadas GC kazanirsa bu durum sikinti cikarir mi?

Lise olarak bile secseydin sorun olmazri.

• @Jhon-Terry var mı yardımcı olacak ?

• ⭐⭐

Arkadaşlar 656 piksel ve 333 dpi fotoğraf çekilip başvurdum. Greencardphotocheck sitesinde kontrol ettim sorun gözükmüyordu. Herhangi bir sorun olmaz değil mi? Ayrıca kız arkadaşımın fotoğrafının üst kısmında saçları .çok kıvırcık olduğundan fotoğrafçı üstten kırpmış biraz bu sorun teşkil eder mi? Yüzü gayet net gözüküyor ama?

• bir sorum olacaktı acil cevaplarsanız sevinirim ben başvurumu yaparken fotoğraf 600x600 ya da 1200x1200 olması lazım diye hata aldım başvuru formunda bir internet sitesinden 1200x1200 yaptım tekrar bilgilerimi girdim başvuru başarılı sekmesi geldi bugün acaba fotoğrafta sıkıntı çıkar mı diye photo tool dan bakayım dedim başvururken kullandığım fotoğrafımı koyduğumda Görüntü aşırı sıkıştırılmış. Lütfen 20:1'den küçük bir sıkıştırma oranı kullanın hatası alıyorum acaba bunun olumsuz bir etkisi olur mu düzeltebilir miyim yani başvuru başarılı sekmesi geldi ancak photo tool da o hatayı veriyor içime kurt düştü

• Bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim şimdi ben dün green card için başvuru sitesinde tüm bilgileri doldurdum fotoğraf da yükledim 600x600 ya da 1200x1200 olması lazım diye hata verdi bi internet sitesinden fotoğrafı 1200x1200 yaptım yükledim bilgileri girdim ve vize programına katılınız başarılı dedi bugün içime kurt düştü fotoğraf sıkıntı yapar mı acaba diye kendi sitesindeki fotoğraf örnekleri kısmından photo tool a başvuru yaparken kullandığım fotoğrafı yüklediğimde Görüntü aşırı sıkıştırılmış. Lütfen 20:1'den küçük bir sıkıştırma oranı kullanın hata ile karşılaşıyorum başvurum bu fotoğraftan dolayı direkt diskalifiye edilir mi yardımcı olursanız sevinirim ya da düzeltebilme şansım var mı

• @Jhon-Terry Fotoğrafçıya gidip amerikan vizesi için dijitalde istiyorum derseniz sorun olmaz adres kısımında türkçe karakter kullanmadan adresinizi türkçe yazıcaksınız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |