Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alican61 Verilen hata da ne yazıyor acaba?

• @ibrahimk Şöyle bir durum var hata veren fotoğraf biraz soluk renkli ve uzakta duruyorum fotoda ama resmi tool a attıgım orijinal fotoyu kırpıyor daha parlak duruyor ama daha çok yakına getiriyor beni açıkcası hangisini kullanacağım hakkında kararsız kaldım orijinal vesikalığı atıp resmi tool un otomatik olarak yaptıgını mı kullansam yoksa benim orijinal vesikalık üzerinden önceden hazırlanmıs ama diğer greencardphotocheck sitelerinden onay almıs fotomu mu

• @hüseyinn us photo tool düzgün sonuç vermiyor. Idphoto4u sitesini direkt kullanın, sonra check edin fotoğrafı bir kaç sitede, özellikleri tamamsa, KB olarak arttırıldıysa bir sıkıntı olmamalı.

• @ibrahimk Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1 hatası veriyor.

• @ibrahimk denedim greencardphotocheck sitesinde, ham halde attığım vesikalığı düzenleyen resmi site den indirdiğim foto ilk aşama da sorun olmuyor ama ikinci aşama da kafa ve çene kısmı uymuyor çene altı yeşil çizgi dışında kalıyor ama benim kendi düzenlediğim de sorun yok

• @hüseyinn resmi tool manuel yap oto yapınca çok yakın çıkıyor kafa oranı büyük çıkiyor dikkat et

• @Ferhat-977 evet ben de farkettim kafayı çok yaklaştırıyor

• @hüseyinn orijinal Resmi bana atarmısınız özelden yazın ben ayarlıcam size.

• @Ferhat-977 manuel bile yapsam yine de yakın duruyor idphoto4foryou ya göre

• Bu ileti silindi!

• detaylı bilen vardır belki,banka dökümanı dahil tüm belgelerim dahil,sadece diploma eksik şekilde mülakata gidip 2023 ağustosa kadar bu belgeyi gönderebileceğimi belirtsem konsolosluk çalışanından nasıl bir dönüş alırım?

• ⭐⭐⭐

@Tolgadengiz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar herkese. Sormak istediğim bir soru vardı. Youtube da videolarda formu nasıl doldurucaz videolarını izlerken 2 isimli kişiler isimlerini yazarken first name kısmına boşluklu olarak yazıp, middle name kısmını boş bırakacak gibi bir yorum. Sebebi ise pasaportta middle name diye bir ibare olmadığı için .ben şuana kadar her başvurumda 2. ismimi middle name kısmına yazmıştım. Pasaportta name kısmında İsmail Tolga Surname kısmında Dengiz olarak basılı. Doğrusunu bilen var mı middle name kısmına tolga yazmalı mıyım yoksa her iki ismimide first name kısmında bir boşluk bırakarak mı yazmalıyım.
    teşekkürler. Bol şans herkese.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4740/ücretsiz-dv2023-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır

• Arkadaşlar sa,
    Bu yıl ilk kez başvurcam. İnşaallah hakkımızda hayırlısı olur

• @Cycraft

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

detaylı bilen vardır belki,banka dökümanı dahil tüm belgelerim dahil,sadece diploma eksik şekilde mülakata gidip 2023 ağustosa kadar bu belgeyi gönderebileceğimi belirtsem konsolosluk çalışanından nasıl bir dönüş alırım?

lise diploması bahsettiğim

• ⭐⭐⭐

@Cycraft

detaylı bilen vardır belki,banka dökümanı dahil tüm belgelerim dahil,sadece diploma eksik şekilde mülakata gidip 2023 ağustosa kadar bu belgeyi gönderebileceğimi belirtsem konsolosluk çalışanından nasıl bir dönüş alırım?

"Sen başvururken lise mezunuyum demişsin e hani diploma? Üzgünüm yalan beyandan dolayı red" deme ihtimali de var, en kısa sürede eksikleri tamamlayın deyip beklemeye alma durumuda.

Buradan okuduğuma göre genelde biraz insancıl yaklaşıp süre veriliyor.

Yeter ki durum videodaki gibi olmasın

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cycraft

"Sen başvururken lise mezunuyum demişsin e hani diploma? Üzgünüm yalan beyandan dolayı red" deme ihtimali de var, en kısa sürede eksikleri tamamlayın deyip beklemeye alma durumuda.

ben başvuruda high school no degree yazdım bu olumlu yönde etkiler mi mülakat günü için ertelemede her şeyi tamamen doğru yazdım

• Selamünaleyküm hayırlı geceler olsun inşallah ilk okul mezunuyum Ambar görevlisi olarak çalışıyorum müracaat etmek için yeterli mi?

• arkadaşlar fotoğrafın dpi ayarını idphoto4you sitesi kendisi ayarlıyor mu yoksa biz mi ayarlicaz

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cycraft

Düzelteyim erteleme değil sonradan online olarak belge gonderme şansı tanırlar mi çünkü ben bunu tamamen doğru şekilde belirtiyorum

• @yukcelll benzer durumu vize görüşmesinde yaşadım. görüşmeye gitmeden yaklaşık 3 ay önce olması lazımdı yüksek miktar para transferi geldi hesabıma. nerden niye geldi gibi sorguladılar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |