Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @CigdemO Normalde fotoğrafı çektikten sonra Photo-tool da istenilen ölçüler de ayarlayıp kaydedebiliyorsunuz. Şuan photo-tool da aldığınız uyarı (anlattığınızdan anladığım kadarıyla) fotoğrafın istenilen formatta olduğu. Bunu teyit etmek için de https://visafoto.com/ bu linki kullanabilirsiniz. SAÇ-GÖZ-ÇENE kısmının uygunluğunu.

• @tlgkyz Eğer formu doldururken uzun süre geçirdiysen, sona doğru siteden atma durumu olabiliyor. Ancak Success uyarısı almadıysan tekrar yaparsan sorun olmaz diyorlar. İnternet üzerinden kaynaklardan ulaşabilirsin.

• Merhaba, foruma yeni katıldım, bir sorum olacak. Adım Ali Mehmet. Başvuru formunda middle name kısmına Mehmet mi yazmam gerekiyor? yoksa pasaportta olduğu gibi first name kısmına Ali Mehmet mi yazmalıyım. Cevaplarsanız çok sevinirim. Bol şanslar.

• @Rüştü-Gürbüz kaynak bulamadım ama dedigin gibi ise çok rahatlicam bunu bilen varsa yazabilirmi

• @tlgkyz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

tekrar yazıyorum acaba sorun olurmu başvuruyu submit ettim sayfa görüntülenemiyor dedi sayfayı kapattım tekrar başvurdum oldu 2 keremi başvurmuş oldum önceki sayfa görüntülenemiyor hatasında başvurdumu bilen varmı böyle bir durumla karşılaşan

Bu durumu @crazycells 'a sormuştum succes ekranı gelmedikçe 2. kez başvuru yapmış olmadığımızı söyledi.

• @İsveçCadısı şuan rahatladım tamam bol şans herkese tekrar umarım gerçekten isteyenler kazanır

• 2 yillik üniversite kazanip gitmiyenler okul durumuna ne yazmali

• @CigdemO Doesn't need cropping gibi bir cümle ile karşılaşıyorsanız, size diyor ki zaten 600x600, bu phototool da yapicak bi isleminiz yok zaten bizde 600x600 yapicaktik diyor. Yani tamamsiniz. Alttaki arkadasin dedigi gibi visafoto sitesinden kontrol ediniz, uzunluklari.

• Fotoğraf boyutu doğru mu değil mi diyip uygulamalara guvenmeyenler fotoğrafa sağ tık yapıp özelliği yapıp kontrol edebilirim

• @Erkand tesekkur ederim

• @tlgkyz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@İsveçCadısı şuan rahatladım tamam bol şans herkese tekrar umarım gerçekten isteyenler kazanır

Herkes ister ama umarım gerçekten ihtiyacı olan ve gidebilecek olanlara çıkar 🙂

• Telefonla çektiğim fotoğraf 72 dpi oluyor, photo tool ile düzelttiğimde 600x600 ve 300 dpi oluyor sorun olur mu ?

• @Rüştü-Gürbüz Çok teşekkürler. Tam bahsettiğin gibi. Başvurumu gerçekleştirdim ben de. Herkese bol şans.

• @CigdemO rica ederim, bolşans.

• @İsveçCadısı Hollanda sanıldığı gibi değil oraya sürekli gidip geliyorum ama beni cezbetmiyor. Buradaki düzenimi Avrupaya değişmem ama Amerika başka 🙂

• @ALi-BaLanan-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Telefonla çektiğim fotoğraf 72 dpi oluyor, photo tool ile düzelttiğimde 600x600 ve 300 dpi oluyor sorun olur mu ?

Bu 3 siteden kontrol et. uygunsa sıkıntı yok demektir.

• Arkadaşlar merhaba. Ben şu anda üniversite 1. sınıf öğrencisiyim(Yazılım Mühendisliği) ve lisenin başından beri Amerika'da üniversite okuma hayalim vardı. Hatta şu sıralar bunun için bir SAT sınavı kursuna başlayacağım. Şimdi size sorum şu: Diyelim ki Green Card çıktı ve mülakata gittim. Görevli benim bu statüdeyken Amerika'ya uygun olduğumu düşünür mü? Yani üniversite öğrencisiyim ama işim yok, yaklaşık bir 8 ay sonra SAT sınavına gireceğim. Sizce bu haldeyken gerekli koşulları sağlayabilir miyim? Teşekkürler.

• Arkadaşlar bir çok kez başvurup sonuç alamayan biri olarak ilk başvurulanlara tavsiyem her gün kendinizi green card diye darlamayın. Normal yaşantınıza dönün aksi halde ilk başvurumda yaşadım hayal kırıklığını yaşayabilirsiniz. Seneye çekilecek olan bir milli piyango bileti aldınız köşeye ayırdınız ve unuttunuz gibi düşünün. Şans hepimizle olsun.

• Beyler fotoğraf siyah t shirtle cekilsek sıkıntı olur mu

• @Öfa-Bey, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Beyler fotoğraf siyah t shirtle cekilsek sıkıntı olur mu

Olmaz

Screenshot_1.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |