Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hayır yazdığımı naklen buraya yapıştırıyorum. "Reklam vermek gibi olmasın ama bu arada ilk kez bu sene denemiştim ben de şansımı olmadı https://yesilkartforum.com/forum/ bu sitede yüzlerce başlık var her konu ile ilgili ve kuruş almadan tecrübelerini paylaşan yardımsever insanlarla dolu zaten bu süreç sizleri (kazananlar için söylüyorum) maddi açıdan yeteri kadar yıpratacak bir yerlerden tasarruf etmenin zararı olmaz."

• Birisi danışman arıyordu ben ortaya söyledim

• @denemelik İster mühendis, ister doktor, ister öğretmen, ister avukat, ister çiftçi, ister kaportacı... Meslek olarak kimse kimseden daha fazla green cardı hak etmiyor evet. Hak, dediğiniz gibi boş talihli olarak nitelendirilen öylesine başvuran, yeterli araştırmayı yapmadan hareket edenlerin elenmesiyle yerini buluyor. Burada da yine devreye yüksek case numberlı diğer talihliler giriyor ve lottery amacına uygun bir şekilde kendini tamamlıyor.

Bir de çoğu yerde bu cümleleri gördüm; "efenim ben mühendisim, ben doktorum şuyum buyum adam sadece uber, flex, doordash yapmaya gidecek. Şimdi bu kişi benden daha mı fayda sağlayacak peh." diyerek küçümsemeye varan ifadeler kullananlar zaten çıkınca foruma girmiyor, selam vermiyor ya da gördüğüm kadarıyla uzaklaştırılıyor. Böyle insanlarla mümkün olduğunca temas kurmamaya özen gösterelim.

• @Ali-Ege-Can-0 Soyadımı ÖZEL olarak yazdım başvuruda da hata çıkmadan kabul edildi demişti ama şuanda sorgulama yapamıyorum sonuçumu

• Ahahah silmiş adam iletimi 😂😂

• Ahahah çok eğlendim akşam akşam iyi geldi 🙂

• @panaroyak, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Vac-Reporter başvuru yapabiliyorsunuz diye biliyorum resmi sitesi üzerinden ds 160 formu doldurup vize ücretini ödüyorsunuz. Onlarda size randevu tarihi veriyorlar. En yakın tarih eylül ayı gibi bişi duymuştum. Yanlış bilgi verdiysem arkadaşlar düzeltebilir

Teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Ahahah çok eğlendim akşam akşam iyi geldi 🙂

ekstrem spor havası yarattı 🙂

• Yazık ya bir sürü insan bir de bu danışmanlara para ödüyor işte İngilizce bilmek gerekiyor derken bundan bahsediyorum. Önce kendini hazırla sonra başvur.

• @Ramazan sen de mi o gruptasın

• ⭐⭐

@justm Hayır ben sadece burda yazıyorum başka form yada gruplarda yoom

• İletim silinmiş birilerinin ekmeğine taş koydum sanırım yazdım onu da silmiş 😂

• Ekber ve erşed sistemi getirilmeli :))

• ⭐⭐

@deniz16, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Ekber ve erşed sistemi getirilmeli :))

değişik bir örnekleme oldu ama bu sistem kimseye fayda sağlamaz

• @prmarci Dv zaten herkese eşit fırsat sunuyor. Mesleğe göre hakedilmiş olsa h1b vizesi gibi çalışma vizeleri olur. Benim dikkat çekmek istediğim nokta Dvnin her meslekten her gelir seviyesinden insan için olmasıdır. Yani mesleği olmayan da hakeder, unutulmaması gereken parası olmayan da hakeder. Her sene 330 dolar vermek dünyadaki çoğu kişi için zor. Parası olanın hakettiği vize için Eb5 ve E2'ye bakılmalı.

• Tek adam sistemi getirsin Amerika biz en iyi ondan anlarız 😂

• @KINGcsgoo bu sene ekimde başvurular başlayacak 2022 mayısta açıklanacak yani 7 ay sonra 2 sene falan değil

• @BEDİRHAN-FERMANOGLU, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Merhabalar bu başvuruyu hangi sayfadan yapıyoruz acaba ben bulamadım da inşallah hepimiz kazanıriz şimdiden teşekkürlerimi sunar ve saygılarımla iyi akşamlar diliyorum

Ekimin ilk haftası başlar yüksek ihtimalle başvurular. Aşağıdaki siteden yapılacak.

• Yasaklı

@mehmet-JS, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Aslında düşündüm de loto, bir bedel ödeyerek daha fazla kazanma şansı. Acaba diyorum başvuru ücreti 1000$ felan olsa. Belki bu, öylesine başvuranların plansızların vb. önüne geçer. Gerçekten USA da yaşamak isteyen bedelini öder tabi bir de USA ya ciddi bir nakit girişi olur.
    Ya da böyle iyi.

👍🏻👍🏻👍🏻

• Arkadaşlar, konsolosluğun altındaki yazılar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Her postun altında, lütfen açın, hayalime izin verin, ABD'ye gitmek istiyorum, tek hayalim buydu gibi gibi yorumlar var. Benim fikrimce, Greencard dışındaki vize türleri için bu yazılanlar beklenilenin aksine olumsuz izlenim bırakıyor. Adamlar zaten senin ABD'de kalıcı olmamanı istiyor, ülkeden çıkmak için bütün sebeplerini yorumlara yazarsan adam sana zaten vize vermez. Umarım bir an önce açılır konsolosluklar ama postların altına böyle yorumlar yazmanın bir faydası olacağını sanmıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |