DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG bide ingilizce konuştuk diyorsun. Dil seviyeni yeterli gördüyse sana bu extra bilgiyi verip boşuna laf kalabalığı yapmamıştır. Konuşursan mutlaka dili yetersizler için nasıl bi hizmet var diye sorarsan süper olur

Evet bundan bahsetmiştim daha önce.
    Adam bana ingilizce konusunda benden daha çok güveniyor diye.

Bunun denizde her memleketten insanlarla bir arada çalıştığım için çok pratiğim olmasıyla alakası var sadece. Yoksa seviyem B2
    Burada ingilizcesi benden çok daha iyi olanlar vardır ama dediğim gibi konuşunca olay farklı oluyor. Speaking biraz sıkıntı 😃

• Yasaklı

@Ping-PONG bende amerika sürecinde öğrenci vizesi alırsak diye bi kadın bulmuştum o da eski konsolos çalışanı göçmen vize bölümünde çalışmış oldukça tecrubeli ve asla hayal satan şarlatanlar gibi değil. Ben komple anne kardeş çocuk koca gitmek istiyoruz dedim o iş yaş biraz demişti 😂 hoş kanadayada gidersek yine kalabalık gitmeye çalışıcaz ama bakalım şuan yarını beklemedeyiz

Evet aynı tarzda bu arkadaşta ve gerçekten tehlikeli sularda bir soru sorduğunda yüzündeki korkuyu görüyorsun. Böyle durumlarda evraklarını kaybediyorlarmış. ıhhhh oluyorlar 😃

• Yasaklı

Bir de yanlış anlaşılmak istemem ama IT sektöründe tecrübesi olanlar için bu işler çok daha hızlı ilerliyor. Benim kendim için biraz rahat konuşma sebebim bu. Ama herkes için bu yollar geçerli ve yapılıyor. Sadece biraz daha meşakatli.
    Kesinlikle yaparsanız. Kanada yapılamayacak şey değil eğitimli ve tecrübeli insnalar için.

İngiltere' de çok kolay aslında ama tek handikapı okul yolu ile gittin mi vatandaşlık süreci 11 yıl sürüyor yeni sistemleriyle. Kim öle kim kala.

• Arkadaşlar uyku tutmuyor 😂

• Evet arkadaşlar, uyku saati geldi artık nasıl uyuyacaksam. Gün içerisinde görüşmek üzere.

• ⭐⭐⭐

@panaroyak ahahahah hep aynı, geceden beri aynı şeyi bende düşünüyorum. Böyle en çıkmazda hisseden kendisine yeni bir kapı arayan kim varsa ona çıksında bunalımdan kurtulsun istiyorum. Bunalım baya kötü bir şey

Geçen sene eyaletçi arkadaşa demiştim sana çıkacak bak diye ve aadama çıktı. Ama o günden beri yok ortada

• @Ping-PONG abi saklı hazine gibisin. her gece integral videolarımı izledikten sonra yatmadan yazılarını okuyorum

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG tek bir para var elimizde ve herkes farklı zamanlarda bu parayı kendi hesabında gösterip vize zorlayacak, olursa eğer bir mucize yaşamış olacağız 😂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Valla hali hazırda 178 kişi şuan formda aktif geriye kalanlar ise yataklarında tavana bakıp acaba yüzüm gülecek mi diye Hayallerin peşinde koşuyor 🙂

• Yasaklı

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG abi saklı hazine gibisin. her gece integral videolarımı izledikten sonra yatmadan yazılarını okuyorum

Paşam boş zamanım çok. Sürekli araştırma ve okuma halindeyim. Herkes ABD video ları izlerken ben ingilizcem yeterli olduğu için sürekli araştırma yapıyorum. Zelene abla etiketlemeyeyim şimdi ayıp olmasın. Benim için hiç bir şey bilmiyorken şimdi maşallah her şeyi biliyor yazmış sinirinden. (laf sokmuş)
    😃
    7 aydır evde bu işlerle uğraşıyorum. İnsan 7 ayda neler öğrenir sen düşün. 😃

Ben bir de takıntılıyım. Kafaya koydun mu bir şeyi yaparım. Biraz da onun etkisi var.

• @ahsenaydgdu ahhhaa güzel satışş 😄 sevgilim de umrunda değilmiş gibi yapıyor totemi odur diye hiç sataşmıyorum 😄 gecenlerde rüyamda kazandık diye bağrmışım söylemiştim sana 😄trafikte karşıdaki aracın plakası GC idi. Normalde dikkat etmem ama gözüme girdi plaka. Bide hıdırellezde bahçedeki gül agacının altına minik bir ABD eyaleti gömdük ben daha napyım şiştim gari 😄

• ⭐⭐⭐

@Ramazan evett ya son 2-3 gündür çok aktif var @Rhonster nerdesinn yahu yoksun kaç iletidir

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG abi saklı hazine gibisin. her gece integral videolarımı izledikten sonra yatmadan yazılarını okuyorum

Ben bir de takıntılıyım. Kafaya koydun mu bir şeyi yaparım. Biraz da onun etkisi var.

Ben de öyleyim 🙂

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu Valla hali hazırda 178 kişi şuan formda aktif geriye kalanlar ise yataklarında tavana bakıp acaba yüzüm gülecek mi diye Hayallerin peşinde koşuyor 🙂

Sinirlerim o kadar bozulmuşki tavana bakıp kısmında kahkaha atıyorum 😄

• Yasaklı

@Ping-PONG tek bir para var elimizde ve herkes farklı zamanlarda bu parayı kendi hesabında gösterip vize zorlayacak, olursa eğer bir mucize yaşamış olacağız 😂

Bence bu kadar zorlamaya gerek yok. Aile için zor diye düşünüyorsunuz ama öyle değil.
    Hatta şöyle söyleyeyim. Sizin adınıza PR a gitmeye çalıştığınızı düşünün. Eşinizin vasıflarıda puana katkı yapıyor farkındaysanız?
    Siz sponsor bulup çalışmaya gittiğinizde eşiniz ile birlikte gidiceksiniz zaten. Veya okul için kabul aldığınızda zaten eşiniz direkt çalışma izni ile geliyor sizinle. Residence ama bakın permanent residence değil. Karıştırmayın. PR ı siz kazanıcaksınız işin sonunda.

Bu arada bu bahsettiğim arkadaş okul kabulu konusunuda yardımcı oluyor. Baya net konuştu bu konuda. Adını hatırlayamadım okulun İtü kıvamlarında kaliteli bir okul British Columbia da. Eğer istersem direkt kabul işlerini başlatabileceğini söylemişti. Aynı okulun ismini bana @mehmet-JS Abimde vermişti. 😃

• Yasaklı

@Joey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben de öyleyim 🙂

Ulan sen zaten özelden beynimi etin yedin, bir düşmedin yakamdan 😃
    Senin yüzünden asker muhabbeti kavgası çıktı zaten burda. 😃

• arkadaşlar bir şey soracağım, grafik tasarım işiyle gidebilirsem iş bulma şansım nasıl sizce

• ⭐⭐

2016 yılında bir arkadaşım şunu yazmıştı bana "Deserve your dream." diye o gündür bugündür uğraşıyoruz.

• Yasaklı

@Damla-İmamoğlu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar bir şey soracağım, grafik tasarım işiyle gidebilirsem iş bulma şansım nasıl sizce

Beykent Üniversitesi %25 burslu? 😃

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Damla-İmamoğlu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar bir şey soracağım, grafik tasarım işiyle gidebilirsem iş bulma şansım nasıl sizce

Beykent Üniversitesi %25 burslu? 😃

🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

228

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |