Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tayfun-Durkaya, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@optimistic temmuz ağustos değilde totem yaptım haziran 22 de bakıcam ben. nasipse kızım dünyaya gelicek onun şansına inşallah çıkar bu sene 🙂

Toteminizin uğur getirmesini dilerim. Sağlıcakla alırsınız yavrunuzu kucağınıza inşallah.

• Bu sene ilk defa başvuru yaptık. Totemimizle buradayız. Umarım başvuran, ihtiyacı olan herkese çıkar.

• alttaki imzada belli ne kadar bekledik artık sıra bize gelsin

• 5 yada 6. kez başvuruyorum buraya yeni kayıt oldum ve ilk kez yazıyorum totem olur inşAllah. Umarım bu defa çıkar (:

• geliyor gelmekte olan ... 🙂

• totem üzerine totem yapıyorum. Attığım her adım, her hareketim totem. Hatta bugün odada tütsü yaktım 😃 işin şakası bir yana %99 ihtimalle çıkmayacak bir çekilişten bahsediyoruz ve bu nedenle çekilişin çıkmaması hayalleri perişan etmemeli, mod düşmemeli, motivasyon kaybedilmemeli. Herkesin gönlündekinin gerçekleşmesi dileğiyle 🙂 🙂

• @istanbuladami Ben ilk başvurduğum sene aşırı heyecanlıydım, uyuyamıyordum nerdeyse. Ama ikinci ve üçüncü başvuruda saldım baya çıkarsa güzel olur moodundayım haha.

• ⭐⭐

Geçen yıl ve bir önceki yıl kazanıp korona nedeniyle gidemeyenleri görünce artık gidebileceksem çıksın demeye başladım. O kazanıp gidemeyen arkadaşların psikolojilerini empati yapınca inanın tüylerim diken diken oluyor. Bu arada bu yıl umarım herkesten önce o gidemeyen arkadaşlarımıza çıkar.

• ok yaydan çıktı adım adım hedefe o sene bu sene mi yoksa değişik duygular değişik hisler geliyo birden durduk yere hadi bakalım hayırlısı

• @Drywall, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Geçen yıl ve bir önceki yıl kazanıp korona nedeniyle gidemeyenleri görünce artık gidebileceksem çıksın demeye başladım. O kazanıp gidemeyen arkadaşların psikolojilerini empati yapınca inanın tüylerim diken diken oluyor. Bu arada bu yıl umarım herkesten önce o gidemeyen arkadaşlarımıza çıkar.

Gerçekten çok zor bir durum, inşallah en kısa sürede vizelerini alabilir kazanan arkadaşlar. Bence Dv2022 kazananları böyle sıkıntılar yaşamayacak. Her ne kadar biz hala korona ile mücadele etsek ve bir süre daha edecek olsak da Amerika'da her şey rayına oturmuş olacaktır mülakat tarihleri gelene kadar.

• Yerimi aldım. 8 mayıs doğum günüm. Umarım en güzel hediye olacak.

• ⭐⭐

@nevzatyildizz Bana bir şey olmaz deme her an her şey olabilir 😉

• Ben kaldım kardeş ben kaldım

• Ben de alayım yerimi kim bilir kaçıncı denemem

• @renksizcocuk en temiz mod sanırım bu. Çıkarsa o andan itibaren ciddiye alıp saldırmak ama çıkmadığı süre boyunca da ekim ayını pas geçmeden sürekli başvuru göndermek. elbet bir gün talih güler 🙂

• Her sene forumdan sürece hakim, bilgili, öncülük edecek en az bir kişiye çıkıyor greencard. Dv2020 @Muhtaradana Dv2021 @gucarslan bu sene de @Rhonster ya da @ayvalik10 'a çıkacak bence. Bunu buraya bırakıyorum 🙂

• Bu ileti silindi!

• @YakupxK Yani bir umut başvuruyoruz hedeflerimiz varsa azmetmeyi bırakmamamız lazım 🙂 ve başvuru o kadar uğraştıran bir şey değil 365 günde 1 saatinizi bence ayırmalısınız 🙂 bellide olmaz ilk başvuruda talih size gülebilir ve bir daha bu heyecan stres karışımı yaşamazsınız 🙂

• herkes için hayırlısı olsun

• @HGSre Söyledikleriniz çok güzel sözler. 🙂 Evet haklısınız ve dediğiniz gibi isteyen bekleyen kim varsa ilkinde veya sonraki başvurularında arzuları beklentileri gerçekleşir umarım. 🙂 teşekkürler cevabınız için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |