Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben de çıkarsa eğer Miami yada Houston arasında kalanlardanım... ( Houston iş sahası daha geniş diye tercih sebebi olabilir )

• ⭐⭐⭐

@Mrbye, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben de çıkarsa eğer Miami yada Houston arasında kalanlardanım... ( Houston iş sahası daha geniş diye tercih sebebi olabilir )

Hem iş sahası geniş hem daha ekonomik bir şehir en azından başlangıçta TL birikimi Dolar olarak yiyeceğimiz için bir iş bulana kadar

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Okunacak 15 sayfam var hemen okuyayım da geleyim bari

yetiş yetiş 😃

@tolgasatir aha geldim hadi bakalım devam. Artık kalbim dayanmıyor ama böyle bir ortamda beklediğim için çok mutluyum sonuçları 🙏

valla bende gün geçtikçe geriliyorum, " ya çıkarda eşimi ikna edemezsem" diye. çıkmazsa seneye devam derim gene

@tolgasatir siz nerden katılıyordunuz yarışmaya 😁

İstanbul Ümraniye den katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum 😃

@tolgasatir tamam tamam yakınız o iş bizde çoluk çocuk gelir anlatırız valla ikna ederiz 😁

• 7 Mayıs'ta yazmışım: "Herkese merhaba. Yeni kayıt oldum siteye, DV2021 ilk başvurum. Yaşım 24, yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum 🙂 hepimize bol şans."

Vay bee, belki bu senedir, o sene. Hepimize tekrardan bol şans. sanırım DV2021'de soranlar olmuş, cevaplayamamıştım. 25 yaşında, genç ve bekar bir avukatım 🙂 ülkemden ve adalet sisteminden herhangi bir umudum yok maalesef. GC olmasa bile bir şekilde ABD'ye gitmek istiyorum, artık F1 olur ne olur bilmiyorum ama, umarım bir gün hayatımı orada sürdürebilirim. Bunun için her yolu deneyeceğim. GC ile olur ise, ne âlâ 🙂

• @Hyller safranboludayız ama sayın @tolgasatir a çıkarsa Safranboludan desteğe gidebiliriz ikna çalışmaları için 🙂

• ⭐⭐⭐

@Hyller safranboludayız ama sayın @tolgasatir a çıkarsa Safranboludan desteğe gidebiliriz ikna çalışmaları için 🙂

@Mrbye ben gelirim Safranbolu ya orda okudum... Çok özledim... Hayatımın en güzel günleriydi.

• ⭐⭐⭐

@Hyller safranboludayız ama sayın @tolgasatir a çıkarsa Safranboludan desteğe gidebiliriz ikna çalışmaları için 🙂

@Mrbye ben gelirim Safranbolu ya orda okudum... Çok özledim... Hayatımın en güzel günleriydi.

@Mrbye bir İmren Lokumlarında oturayım bir Kilcioğlunda pide yiyeyim daha ne olsun 🙈

• ⭐⭐⭐

yetiş yetiş 😃

@tolgasatir aha geldim hadi bakalım devam. Artık kalbim dayanmıyor ama böyle bir ortamda beklediğim için çok mutluyum sonuçları 🙏

valla bende gün geçtikçe geriliyorum, " ya çıkarda eşimi ikna edemezsem" diye. çıkmazsa seneye devam derim gene

@tolgasatir tamam tamam yakınız o iş bizde çoluk çocuk gelir anlatırız valla ikna ederiz 😁

olur olur her zaman bekleriz 🙂 pandemi olsa da bahçemiz de çardağımız var cocuklar içinde salıncak kaydırak miss 🙂

• ⭐⭐⭐

her türlü desteğe ihtiyacım olacak gibi duruyor 😃 her zaman bekleriz 😃

• ⭐⭐⭐

Aşağıda paylaştığım sayfayı takip ediyorum instagramda. Kafayı yememek elde olmuyor bazen kriz geçiriyorum. Stanley termos paylaşmış hikayesinde 19.82 dolar. Burda 500 TL 🥴
    Allahım sen konuyu biliyorsun...🙏

• ⭐⭐

@Hyller sadece termos mu yedik kafayı sanırım

• ⭐⭐⭐

Aşağıda paylaştığım sayfayı takip ediyorum instagramda. Kafayı yememek elde olmuyor bazen kriz geçiriyorum. Stanley termos paylaşmış hikayesinde 19.82 dolar. Burda 500 TL 🥴
    Allahım sen konuyu biliyorsun...🙏

ben youtube instagram falan saldım artık zaten zaman azaldı bakıp bakıp iyice delirip çıkmazsa direk çöküşü yaşamak istemiyorum 😃

• @Hyller Kilcioğlunun pideleri meşhurdur gerçekten ama imren için aynı şeyi diyemiycem 🙂

• ⭐⭐⭐

yetiş yetiş 😃

olur olur her zaman bekleriz 🙂 pandemi olsa da bahçemiz de çardağımız var cocuklar içinde salıncak kaydırak miss 🙂

@tolgasatir bu yolda karı koca aynı bakış açısına sahip olanlar çok mutlu oluyorlar gördüğüm kadarıyla... Biz bir tanıdık ile görüştük yazın eşi bana olumsuzlukları anlatıyordu çamaşır makinesi filan yok diye ben de dedim ben izledim işte şöyle işte böyle derken en son şey dediler ooooo siz kafaya koymuşsunuz başarısız olmanız mümkün değil çok mutlu olursunuz. Yani pireyi deve yapmak da deveyi pire görmek de bizim elimizde. Eminim eşiniz de çocuklar için içine girip bu dünyayı keşfettikçe sizden çok isteyecektir gitmeyi 👍 Kazanırsak o iş biz De ✌

• ⭐⭐⭐

@Hyller Kilcioğlunun pideleri meşhurdur gerçekten ama imren için aynı şeyi diyemiycem 🙂

O zaman safran tat 😁

• ⭐⭐

@Hyller belli ki yazı balkonda geçireceğiz iki rahat sandalye bir masa alayım dedim kaliteli ahşap katlanan birşey en uygun bulduğum 1800₺ dönüyorum Amerika fiyatlarına bakıyorum çıldır ya iki konfor alanı yaratamiyoruz kalbin Amerika'da yaşayınca da hep bir fiyat performans kıyaslaması

• ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller sadece termos mu yedik kafayı sanırım

@gariban yanında sıcak su taşımayan ana yoktur 🙈

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller belli ki yazı balkonda geçireceğiz iki rahat sandalye bir masa alayım dedim kaliteli ahşap katlanan birşey en uygun bulduğum 1800₺ dönüyorum Amerika fiyatlarına bakıyorum çıldır ya iki konfor alanı yaratamiyoruz kalbin Amerika'da yaşayınca da hep bir fiyat performans kıyaslaması

@Zelene tabiii sürekli arada açıp walmartta ne kadar diye bakıyorum çok dandik bişey için bile 😁 ve almıyorum valla bir açıklansın da diyorum hep

• ⭐⭐⭐

@varbihayalimiz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

7 Mayıs'ta yazmışım: "Herkese merhaba. Yeni kayıt oldum siteye, DV2021 ilk başvurum. Yaşım 24, yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum 🙂 hepimize bol şans."

Vay bee, belki bu senedir, o sene. Hepimize tekrardan bol şans. sanırım DV2021'de soranlar olmuş, cevaplayamamıştım. 25 yaşında, genç ve bekar bir avukatım 🙂 ülkemden ve adalet sisteminden herhangi bir umudum yok maalesef. GC olmasa bile bir şekilde ABD'ye gitmek istiyorum, artık F1 olur ne olur bilmiyorum ama, umarım bir gün hayatımı orada sürdürebilirim. Bunun için her yolu deneyeceğim. GC ile olur ise, ne âlâ 🙂

@varbihayalimiz gençlikte greencard ı hep dolandırıcı sandığım günlere lanet ediyorum. Çok şanslısınız bu farkındalıkla yola çıktığınız için olacak eninde sonunda vazgeçmeyin yeter 🎉

• ⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bakmayın bence heveslenmek için erken ben sadece forum takip ediyorum. Çıkarsa bakacağım çünkü dv2020 de öyle oldu çıkmadı şaşkınlığım 3 ay sürdü defalarca yanlıştır diye kontrol ettim her seferinde has not beden selected yazdı bence hayaller makul olmalı ben sadece uzulmenizi istemem bir aile gibi olduk burada sadece biraz fiyat araştırmasını 5 gün bekletin derim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |