DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu zamanla insan kafasında kuruyor olur olmaza takar oluyor. Baskıcı ve küçümseyici ve bencil bir toplum olmayı malesef çok seviyoruz 😏😒🗽

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler floridanın tek olumsuz tarafı timsahlar ve diğer sürüngen hayvanlar vahşi yaşam into the wild gibi geliyor 😂 los angeles nasıl millet haberi olan yazsın helee orda da varmı böyle timsahtı yılandı.. bir sabah kalkınca arka bahçede küçük timsahları görmeyeceksem çok sevinirim. 😂

Ooo tampacı bay ekremden ilk üyemi kaptım bile 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu Tampa da da görmeyeceksin sen hiç merak etme 😃

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir bizimkide kendi üstüne geçircekmiş çocuğu bunu nasıl başarıcaksa bilemiyprum yaniii 😂

• Yasaklı

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben dünyanın en büyük ilk 10 IT firmasından birinde yazılım geliştirici olarak çalışıyorum, amerikada da bir kaç farklı şehirde ofis var. Olursa tabiki de beyaz yaka olarak devam ederiz ama ilk etapta 3 4 ay dil için başka şeylerde yapmak gerekecek. Hop diye dile tam hakim olmadan beyaz yaka işlerini de çok yapamayabiliriz

Ben de Türkiye' nin 1 Dünya' nın 35. IT entegratör şirketinde çalışıyorum. British Telecom' un Türkiyede' ki kurulumlarını yaptım bir dönem. B2 seviyesinde ingilizcem var. Pek bir İngilizcem yok yani 😃 Network uzmanıyım bu arada.

Yazılım geliştirici olarak pek dil sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum kendi adıma 😃

B2 seviyesine de yok dedin ya. Ben bir köşeye çekilip ağlayacağım şimdi.

Hayır A2 olsa ne olur. Ben CCNP yi. masaya şak diye. vurduktan sonra bana kim ingilizce sorar. Aynı şey sizin içinde geçerli. Bu arada benim sertifika sahibi olduğum markaların hepsi ABD şirketi. 😃 Fortinet - Cisco - .....

😃 😃 😃

Ben IT istemiyorum ama size önerim alın burda bir MCSD bir iki destekleyici sertifika çok ta şey etmeyin sonrasını 😃

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir bizimkide kendi üstüne geçircekmiş çocuğu bunu nasıl başarıcaksa bilemiyprum yaniii 😂

Ben bencilsiniz kanalından yürüyeceğim eşim dahil herkese.

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler ne alaka 😃 kendisi ben seattle ya da houston a geliyorum demedi ki 😃 bey chandler yalan yanlış laflarla halkımı galeyana getiremezsin 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster ya valla ciddiyim nasıl görmücez yılda 5000 kişiye saldırma haberleri yalan mı😭

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben dünyanın en büyük ilk 10 IT firmasından birinde yazılım geliştirici olarak çalışıyorum, amerikada da bir kaç farklı şehirde ofis var. Olursa tabiki de beyaz yaka olarak devam ederiz ama ilk etapta 3 4 ay dil için başka şeylerde yapmak gerekecek. Hop diye dile tam hakim olmadan beyaz yaka işlerini de çok yapamayabiliriz

Ben de Türkiye' nin 1 Dünya' nın 35. IT entegratör şirketinde çalışıyorum. British Telecom' un Türkiyede' ki kurulumlarını yaptım bir dönem. B2 seviyesinde ingilizcem var. Pek bir İngilizcem yok yani 😃 Network uzmanıyım bu arada.

Yazılım geliştirici olarak pek dil sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum kendi adıma 😃

B2 seviyesine de yok dedin ya. Ben bir köşeye çekilip ağlayacağım şimdi.

Hayır A2 olsa ne olur. Ben CCNP yi. masaya şak diye. vurduktan sonra bana kim ingilizce sorar. Aynı şey sizin içinde geçerli. Bu arada benim sertifika sahibi olduğum markaların hepsi ABD şirketi. 😃 Fortinet - Cisco - .....

😃 😃 😃

Ben IT istemiyorum ama size önerim alın burda bir MCSD bir iki destekleyici sertifika çok ta şey etmeyin sonrasını 😃

Yok zaten direkt amerika ofisinde işe başlarım, turkiyeden daha önce greencard ile gidip, direkt orada baslatanlar var ama benm alanim sadece yazılım da degil. Süreç geliştiriyoruz, tasarliyoruz. Müşterinin istekleri anlayiyoruz. Yalnız şuan bi düşündüm de okadar da zor değil ya, direkt baslayadabilirim hani

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu onlar kaşınan tayfa insanların yaşadığı yere nadiren gidiyorlar ayrıca özel ekipler var yakalayıp tekrar doğal yaşam alanına götürüyorlar. Tampa damı yılda 5000 kişiye saldırıyorlarmış 😃

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir tabi tabi aynen bizde, torun özlemi çekecekler diye çocuğun geleceğiyle oynatamam. Kızım daha konuşmuyor ben anlıyorum ama anne ben ingilizceyle başlıcam der gibibakıyo 😂

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu onlar kaşınan tayfa insanların yaşadığı yere nadiren gidiyorlar ayrıca özel ekipler var yakalayıp tekrar doğal yaşam alanına götürüyorlar. Tampa damı yılda 5000 kişiye saldırıyorlarmış 😃

Bak bak nası algı yapıyo 😃 😃

• @ahsenaydgdu ammannnn kaynana duymasın 😂🗽

• ⭐⭐⭐

@Rhonster timsah yazıyorum google a ve direk florida timsah videoları çıkıyo ekreemmm valla annene şikayet etcem seni 😂 kandırma insanları sıcak hava kasırgası yok falan diye😂😂

• ⭐⭐⭐

@Emtee yookbenim kaynata 😂 çokbilengillerden

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu koskoca eyaletin verilerini Tampa gibi nadide şehrimle mi kıyaslıyorsun ayıp sana ayıp 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu mesela her yıl sıkıntısını çekiyor fırtınalardan ama Tampa'ma uğramıyor bile yaaa kıskan 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster Yetkililer, Florida'da yerleşim birimlerinde kedi - köpek gibi dolaşan timsahlar nedeniyle, yılda 16 bine yakın şikayet aldıklarını belirtiyor.

Bak ben belirtmiyorum yetkililer belirtiyor 😂 @Chandler

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu alın size bir bilgi daha "Yes, but most of Tampa Bay is brackish or salt depending on the tide, so you will find more alligators in the rivers dumping into the bay. "

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu tamam o florida'lı yetkililer Tampa'lılara sordun mu 😃 bak acı ve tuzlu su yüzünden çoğunlukla nehirdelermiş 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.4k

| | | |