Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller haydi sor sor

@Rhonster soruyorum boya badana işlerinin saatliği kaç dolarmış öğren bakalım 🐊

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@MySea ne azim varmış arkadaş keşke bizim akrabalarda da 10 da 1 i olsaymış şu azmin😅

@bidünya ah ahhhh doğduğumuz yer kaderimiz. Bi giresunlu olamadık getti.

Abla ben kıyısından kaçırmışım. Gitmiş Ordu lu olmuş bizimkiler. Havaalanımız bile ortak iki şehir arası yürüme mesafesi🤪🤪🤪 birbirlerinin her haltını kapmışlar ama uyanık Giresun lular Ordu luları uyandırmamış bu işlerde. 🤣

@Ping-PONG işte yapacak bişey yok kader 🙈 Bir de sadece Giresunlu olmayacaksın Yağlıdere li olacaksın 🙈

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 @Hyller ablamda geçen sene senin gibi düşünüyordu ama şimdi dobarlanıp aramıza döndü sende de aynısı olur merak etme ben de ilk başvurumda acayip heyecanlıydım çıkmadığını görünce çıkmamış şansımda yok zaten tüh diyip bırakıp ertesi gün foruma güle oynaya geldiydim 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller bunda ustalık konuşur abla 😃

• ⭐⭐⭐⭐

ya şaka bi yana aynı doblocu dayılara döndüm ha tek sorun doblom yok 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 abi zaten Tampa ve St Peterburg 1 köprü Clearwater da öyle Saratosa 30 dk her yer yakın yani 😃

Benim de tercih etme sebebim buydu zaten. Orlando da yakın hem de. Havası denizi süper. Yaşam miami kadar pahalı değil. Vallahi daha da yazarım...

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 yaz yaz araştırmayanlar önce utansın sonra şaşırsın 😃

• ⭐⭐⭐⭐

an itibari ile glassdoor a tilt olmuş durumdayım ve boykot ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller 16.24 dolar abla saatlik ortalama

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 yaz yaz araştırmayanlar önce utansın sonra şaşırsın 😃

Mesela daha az kozmopolit kesinlikle kimse kimseye karışmıyor suç oranı inanılmaz düşük hispanikler falan daha az diğer şehirlere göre. İçeride kaldığı için fırtınalardan daha az etkileniyor... devam etme konusunda emin misin?? 🤣🤣

• Yasaklı

@Hyller boya badana ile derdin ne? Eşini mi çalıştıracaksın başlangıç için para getirsin diye🤣 yoksa yaptıırken ne ödeyeceğini mi merak ediyorsun? Eğer öyleyse merak etmene gerek yok. Boşuna kulübeyi vericen bana, hem havlar hem bu işleri hallederim sorun yok. 🤣
    Boya badana dediğin nedir bant çekme sanatı 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 et et atladığın gözünden kaçan yerde de ben müdahale ederim merak etme 😃 ben anlattım inanmadılar belki seni dinlerler fırtına yandan geçiyor falan filan dedim hadi ordan demişti bazıları 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 @Hyller ablamda geçen sene senin gibi düşünüyordu ama şimdi dobarlanıp aramıza döndü sende de aynısı olur merak etme ben de ilk başvurumda acayip heyecanlıydım çıkmadığını görünce çıkmamış şansımda yok zaten tüh diyip bırakıp ertesi gün foruma güle oynaya geldiydim 😃

Ben zaten çıkmayağından eminim ondan ikinci üçüncü planları yapıyorum zaten. Vize vermeye başlasa konsolosluklar aslında hiç üzülmem bile... geçen avukatla konuştum e2 için ücretinin 5500 dolar olduğunu söyledi mesela. Aşamaları falan konuştuk adam ne zaman gelmeyi planlıyorsunuz dedi vize alınca dedim adam e2 sandı ben turist deyince cevap vermedi sonrasında😂😂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller boya badana ile derdin ne? Eşini mi çalıştıracaksın başlangıç için para getirsin diye🤣 yoksa yaptıırken ne ödeyeceğini mi merak ediyorsun? Eğer öyleyse merak etmene gerek yok. Boşuna kulübeyi vericen bana, hem havlar hem bu işleri hallederim sorun yok. 🤣
    Boya badana dediğin nedir bant çekme sanatı 🤣

Az önce evin içinde bağırarak kahkaha attım büyük ihtimalle eşim deli doktoru bakıyor 🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 et et atladığın gözünden kaçan yerde de ben müdahale ederim merak etme 😃 ben anlattım inanmadılar belki seni dinlerler fırtına yandan geçiyor falan filan dedim hadi ordan demişti bazıları 😃

Bir gün herkes tampa lı olacak🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 dur aklıma geldiydi de unuttuydum imzama atayım hemen 😃

• Yasaklı

🏄♂📣🍺🌞
    One, two, we're coming for you
    We don't give a (woo!) gonna break some rules
    Three, four, lock your door
    When the neighbours shout, turn it up some more (hey!)

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 tamam attım imzamı 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG sen niye burdasın meryem çağırmadı mı seni 😃

• ⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |