Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @brock merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz evet bitiyor ama gerekli şartlar ile sermayeye sahipseniz iş planınız 20 günde hazırlanıp başvurabilirsiniz

• @akıf_turk
    bazı sayfalarda sermaye için, 1 yıllık giderler gibi kalemlerle en az £20.000 üstü bankada para göstermek gerektiğini okudum. Başvurursam iş planımı web tasarım üzerinden oluşturacağım. Neredeyse sermaye gerektirmeyen bir iş. Banka hesabımda £3000 gibi bir miktar göstersem nasıl bir durum oluşur, Düşük miktarlarla başvuranlar nasıl sonuçlar almışlar merak ediyorum. Sermayenin kaynağını da kanıtlamak gerekiyor diye okudum. Freelancer iş aldığım için burada da sıkıntı yaşayabilirim.
    Elimde web tasarım hakkında sertifika olarak sadece udemy'den aldıklarım var. Kendi sitemi ve portfolio'mu işi bildiğimi kanıtlamak için yeterli görürler mi bunu da merak ediyorum. Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.

• @brock şimdi sermeya kısmı komple yalan şöyle ki kardeşim 4.500 pound ile vizesini aldı 2 ay önce ayrıca facebook gruplarında 2500 pounda vizesini alanbile var dediğiniz gibi sermeya işe göre değişiyor siz dükkan açmıcaksınız başka bir gideriniz olmucak üzerine web tasarımı işini yapacagınız bilgisayarınız aletlerinizin fotosunu çekip iş planına eklerseniz çok daha iyi olur onun yanında sertfikalar işe yarar sgk olmaması kötü ama imkansız değil sadace sertfika ve diplomalr ile başvurup alanlar var mesela sertfiakalarınız gösterirsiniz daha önce freelancer olarak yaptıgınız işlerden örnekler eklersiniz banka hesabınıza bu işten ücretler yatırıldıysa zaten hesabınzıda onlar çıkar üstüne bide daha önce çalıştııgınız kişilerden referans eklerseniz çok iyi olur yani burda amaaç adamları inandırmak daha önce bu işi yaptıgınıza dair onun dışında evet malesef paranızın olması yetmıyor bunun yanında bide bu parayı nerden buldun bunu açıkla diyorlar kardeşim ve ben araba satışı yaptık olarak gösterdik çoğu kişide bu şekil yapıyor eğer denemek isterseniz son 20 gün iş planı çok önemli tecrübeniz varsa 20-30 sayfalık bi bussinesplan yazabilirsiniz kendinize yotuube üzerinde örnek olarak videolar var ama bilginiz yoksa danışmanlar malesef çok para istiyor tam para tuzağı 1500 pound ile 5 bin pound arası. geçen sene 500 pounda yapıyolardı 🙂

• @akıf_turk araba şatışı göstermek nasıl oluyor? iş planı konusunu araştıracağım. hatam daha önce bu vizeyi detaylıca araştırmamak oldu, koşullara uyacak şekilde ilerleyebilirdim. sizin başvurunuz ne durumda?

• @brock araba olayı çok basit etraftan arabası olan bir yakın akraba arkadaş vs bulucaksınız rica ediceksiniz kardeşim ben sana parasını vericem gel notere 1 2 günlüğüne üstüme yap ertesi gün ben sana tekrar geri devredicem diceksiniz sonra noterden arabayı sattıgınıza dair sözleşmeyi alıp başvurua belegelerine ekliceksiniz tabi kendinize ait şuan bir arabanız varsa o da olur hatta daha iyi olur çünkü bazen inanmayıp sizden arabayı aldıgınız zaman ki belgeyide istiyor mesela banka hesap geçmişinizde çok gir çık yok diyelim inanmıyor sen para kazanmamışssın ki bu arabayı nasıl aldın diyebiliyor yani örnekleri gördük ama kardeşim ve bende o şekil yaptık bize denk gelmedi benım başvurumun şuan 61.günündeyim çok z kaldı muhtemelen 2 hafa içinde açıklanak başvuru süresi ortalama 3 ay malesef yani bekletiyorlar biraz çok yığılma var çünkü

• @akıf_turk gönlünce olsun. umarım onaylanır senin başvurun da. senin soracağın ya da istediğin bir şey olursa her zaman mesaj atabilirsin. Teşekkürler cevapların için

• @brock çok teşekkür ederim umarım herkesin hayalinde ki şey gerçek olur 🙂

• Ankara Antlaşması'nı kazanan ve İngiltere'de olan var mı acaba?

• Avrupa bölümünden taşındı  crazycells crazycells 

• merhaba 'İngiltere Health and Care Worker Visa' ile ingiltere ye gelen sağlık çalışanı hemşire yada doktor arkadaslar var mı aramızda. deneyimlerini paylasırlarsa cok sevinirim

• Konu ile çok alakalı değil ama belki bilgisi olan varsa yazar diye sormak istiyorum, Amerikan vatandaşlarının İngilterede yaşama kriterleri nedir? Örneğin EU ülkelerinde bildiğim kadarıyla 3 ay kalma hakları var İngilterede ne kadar süre yaşama hakkı vardır Amerikan vatandaşları için veya Avrupa EU ülekerine göre daha fazla avantaj - esneklik söz konusu mudur?

• ⭐⭐⭐

@defne Merhaba, doktor ya da hemşire misiniz ?

• @Programmer hemşireyim

• ⭐⭐⭐

@defne Peki neden İngiltere düşünüyorsunuz. Amerika aklınızda var mı ? Eğer Amerika varsa @knnrn 'in Göçmen Hemşire sayfası var bakabilirsin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@defne, içinde söyledi: İngiltere Göçmenliği - Ankara Anlaşması

merhaba 'İngiltere Health and Care Worker Visa' ile ingiltere ye gelen sağlık çalışanı hemşire yada doktor arkadaslar var mı aramızda. deneyimlerini paylasırlarsa cok sevinirim

Instagram'da Pakize Durmaz'ı takip etmenizi öneririm.

• @Programmer amerikayı' da düşünüyorum .. knnrn' nin yazılarını takip ediyorum hemen hemen herşeyi okudum.:D tesekkür ederim @knnrn harika bilgiler.. emeğine sağlık. ama işte konfor alanını terk etmek ve neler olacak bilinmezliği... ingiltere daha yakın ya ülkemize belki de bu yüzden orası daha yakın hissettiriyor.... ama amerika da aklımda tabiki.... ingilizce seviyem b1-b2 gibidir diye tahmin ediyorum. 2000lerdeki anadolu lisesi ingilizce hazırlık sınıfıma minnettarım :D. ama suan ki aklım ozaman olsaydı sanırım deliler gibi ingilizce çalışırdım.
    15 yıllık kamuda hemşireyim. ybü, klinik, yöneticilik ve enfeksiyon kontrol hemşireliği yaptım. sterilizasyon sorumluluğu yaptım. tecrübe konusunda korkum yok.. saka bir yana süreci başlatırsam gerisi gelecek diye biraz kaygılıyım sadece. beni neler bekliyor bunu bilmiyorum. yani ielt sınavına girip dil şartını sağladıgımda hersey çorap söküğü misali... bana yardım edin 😃

• Ankara Anlaşması halen geçerli mi?
    İngiltere tek taraflı feshetti diye okudum sanki biryerlerde?

Bilgisi olan varmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhancengizk en son 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Ankara Anlaşması yoluyla İngiltere’ye başvuru yapılamayacaktır. Fakat daha sonra ne oldu araştırmak lazım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@defne Sizin durumunuzun Ankara anlaşması ile ilgisi yok. Pakize geçenlerde İngiltere'ye hemşire olarak yeni gelen arkadaşlar ile canlı yayın yapmıştı. Hesabından izleyebilirsiniz. Sorularınızın yanıtını bulacaksınız.
    Pakize ayrıca şu anda Türkiye'de, hemşireler ile buluşmalar organize ediyor. Size yakın bir yerde ise yüz yüze de görüşebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@orhancengizk Ankara antlaşması İngiltere nin Avrupa Birliğinden ayrılması ile bitti. Şuan ise kalifiye elemanlar için farklı senaryolar üstünde çalışıyorlar.

• @knnrn ankara anlasmasının bittigini biliyorum. ama bu konuyu acacak baska bir açılmış konu başlığı yoktu o yuzden buraya yazdım. yanlış yaptıysam özur dılerım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |