Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• keşke Joe Biden bi çılgınlık yapıp da bu sene greencard a başvuran herkesi kabul etseler 😃

• Merhaba arkadaşlar, herkese bol şans. Direkt konuya giriyorum. Herkes benim için dua edebilir mi 🙂 40 yaşına yaklaştım, her yıl baş vuruyorum. 20den fazla olmuştur (önceleri 5 yıl sizin yerinize baş vuralım, siz yanlış doldurursunuz diyenlere para kaptırmıştım, hiç yeni foto istemiyorlardı, muhtemelen o yüzden elenip duruyordum). Artık bir çıksın ya, emeklilik gelecek green card gelmiyor 🙂 Herkesten allah razı olsun, selametle.

• hadi bakalım şimdi başvurum onaylandı fotoya falan cok kasmadan ve site beni 4 kez atmasına ragmen uzun ugraşlar sonucu basvurumu yaptım . sonunda halloldu hepimize hayırlısı olsun bakalım

• Bende ilk defa başvurdum. herkes için hayırlısı neyse o olsun. BOL ŞANSLAR

• Merhaba, başvuru sırasında mail adresi kısmını küçük harfle doldurmuşum sorun olur mu? @crazycells

• @Birkan-Öztürk Bence olmaz

• @isocan bizde 40dan sonra basvuruya başlayanlardanız. Geç olsun da güç olmasın 🙂

• ⭐⭐⭐

@Birkan-Öztürk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, başvuru sırasında mail adresi kısmını küçük harfle doldurmuşum sorun olur mu? @crazycells

crazycells değilim ama sorun olmaz 😁

• Bu ileti silindi!

• 5.nci kez başvurumu yaptım, yıllar geçtikçe umudum da azalmaya başladı, Allah herkesin gönlüne göre versin...

• @nilfersev Haklısın, geç olsun güç olmasın 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-3, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

m?Cevapla

Hayır çocuklarınızı eklemiyorsunuz. 0 yazıyorsunuz.

• Merhaba arkadaşlar herkese bol şans diliyorum bu sene ki olumsuzlukları 2022 çekilişini kazanan arkadaşlarımız yaşamaz inşallah

• ⭐⭐⭐⭐

@isocan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar, herkese bol şans. Direkt konuya giriyorum. Herkes benim için dua edebilir mi 🙂 40 yaşına yaklaştım, her yıl baş vuruyorum. 20den fazla olmuştur (önceleri 5 yıl sizin yerinize baş vuralım, siz yanlış doldurursunuz diyenlere para kaptırmıştım, hiç yeni foto istemiyorlardı, muhtemelen o yüzden elenip duruyordum). Artık bir çıksın ya, emeklilik gelecek green card gelmiyor 🙂 Herkesten allah razı olsun, selametle.

Benzer şekilde ben de bir acentaya (para kaptırmak önemli değil) 5 yılımı kaptırdım. Muhtemelen başvurmadılar bile. Parayı aldıktan sonra arayan soran bile olmamıştı. Düzenli olarak kendim 2005 den sonra başvurmaya başladım. Ama moda girme hacı, bak ben de 40 yaşındayım. Daha genciz, taşı sıksak suyunu çıkartırız. Gittik mi 5 yılda hayatımız rayına girer. 40 olmaz 45 olur. Durmak yok, denemeye devam...

• @ibrahimasar Merhaba 5 yıl 2005 öncesini mi kapsıyor?

• Arkadaslar merhaba ben id photo 4 you da fotoğrafı düzenliyorum uyguluyor ama fotoyu indiremiyor 2 pc den denedim ikiside de işleme izin vermiyor diyor.sizde de böyle bir problem oldumu acaba.

• @puhudali Mesaj kutuna bakarmısın

• ⭐⭐⭐⭐

@Mylife, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar Merhaba 5 yıl 2005 öncesini mi kapsıyor?

Evet, 2005 den önce yaklaşık 5 yıl acente ile başvurdum. 2005 den sonra kendim başvurdum. Acente ile ilk başvurum DV2002 ve ya DV2003 diye hatırlıyorum. Aslında kendi başvurularımı sayarsam 15 ve ya 16. başvurum bu yıl. Arada atladığım var mıdır... Belki...

• ⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• 2 nci Yılın başvurusu tamamdır. Geçtiğimiz yıl çıkmamıştı bunda da bir Hayır vardır demiştim. Bakalım DV 2022 sonucu ne olacak. Yürekten isteyen artık yeni bir adım yeni bir Hayat atmak-kurmak isteyen herkese başarılar dilerim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |