Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ajshf djdksk kjdkjdjks djdnkd

• ⭐⭐⭐⭐

@It-s-thilda, içinde söyledi: İş önerisi

rucu işler.
    Şu anda Türkiye'de psikolojik danışmanlık ve rehberlik okuyorum ve

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2079/amerika-da-psikolog-olarak-çalışmak bu konudan devam edebilirsin

• @Rhonster demek istediğim, mesleğimi yapacagim fakat öncesinde 1-2 yıl para biriktirmek için ne iş yapmalıyımdı

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster demek istediğim, mesleğimi yapacagim fakat öncesinde 1-2 yıl para biriktirmek için ne iş yapmalıyımdı

yanlış anlamışım pardon. 1.5 2 yıllık süre için herkesin yaptığı gibi uber lyft doordash grubhub insta card amazon flex filan yapabilirsin getirisi kasiyerlikten daha iyi olacaktır.

• ⭐⭐⭐⭐

@It-s-thilda tekrardan merhaba facebook ta farklı gruplarda yazılarınızı gördüm yanlış bağdaştırmadıysam sizsiniz San francisco ve Los angeles arasında kalmışsınız şahsi görüşürüm başlangıç için ucuz bir eyaletten başlamanız çok yıpratıcı olacaktır sizin için bir başınıza gideceksiniz SF te kiralar ateş pahalı LA inde geri kalır yanı yok üstüne vergiler filan çok yorucu olacaktır sizin için.

• @Rhonster evet fakat planım şu yönde, californiada ev tutmak değil ev arkadası arayan birinin yanına geçmek (daha önce miamide de bu sekilde yasadim ve uygun fiyata kaldım) başlarda serverlık vs yaparsam kaldırabilirim diye düsünüyorum saatlik ücret + tip ile ne düşünüyorsunuz

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster evet fakat planım şu yönde, californiada ev tutmak değil ev arkadası arayan birinin yanına geçmek (daha önce miamide de bu sekilde yasadim ve uygun fiyata kaldım) başlarda serverlık vs yaparsam kaldırabilirim diye düsünüyorum saatlik ücret + tip ile ne düşünüyorsunuz

öyle masraflı yerlerde zaten başka türlü hayatta kalamazsın sen benden daha tecrübelisin 🙂 gene son kararı verecek olan sensin ama ben yine de daha az masraflı bir yerden başlamanın daha iyi olacağını düşünüyorum bu sefer kalıcı olarak gideceksin sonuçta bir kez tökezlersen rüyan sona erebilir abd de yapamadım geri döndüm diyenlerin genel sebebi bu örnek verecek olursam tanıdığım birisi nyc de iş çok gel oda kiralarsın geçinirsin filan demiş bir tanıdığa o da bu lafa güvenip 15k dolar ile gitti 1. yılın sonunda yapamayıp geri döndü. başlangıç olarak gelir vergisinin olmadığı yaşam maliyetleri düşük bir eyaletin canlı bir şehrinden başla derim sürekli tekrar ediyormuşum gibi hissettim neyse 😃

• Aklımda florida da var (miami hariç) oraları da düşünüyorum ama asgari ücret inanılmaz düsük bakalım 😞

• ⭐⭐⭐⭐

Aklımda florida da var (miami hariç) oraları da düşünüyorum ama asgari ücret inanılmaz düsük bakalım 😞

florida dersen beni benden alırsın 😃 ben Tampa cıyım bekleme odasına baktıysan direk anlarsın zaten aklında da florida varsa Tampa'yı araştırmanı tavsiye ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bu video da detayları anlatıyor

• @It-s-thilda ilk etapta, postamates, doordash, amazon flex gibi uygulamalari deneyebilirsiniz. Elbette ehliyet almaniz ve bir arabanizin olmasi sart.

• Dun sabah radyoda duydum, Amazon su siralar tum warehouse bolumlerinde ise alimlar yapiyor. Onceden is tecrubesine ve hatta resume'ye bile gerek yokmus ve saati $15 den basliyormus. Tek yapmaniz gereken basvurmak diyordu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea
    Delaware fm onsuz hayat olmaz

• @ayvalik10 Benim genelde dinledigim: FM 93.7 WSTW

• @It-s-thilda, içinde söyledi: İş önerisi

@Rhonster evet fakat planım şu yönde, californiada ev tutmak değil ev arkadası arayan birinin yanına geçmek (daha önce miamide de bu sekilde yasadim ve uygun fiyata kaldım) başlarda serverlık vs yaparsam kaldırabilirim diye düsünüyorum saatlik ücret + tip ile ne düşünüyorsunuz

ben miami deyim dil geliştirmek için herhangi bi iş arıyordum buldum komi olarak başladım tiplerde dahil kazanılan parayla geçinmeye yetmiyor,ben abim de kalıyorum.
    doordash uber gibi işler yaparsan daha karlı ve o kadar yorucu değil

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |