Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Arthur-Morgan forumda öyle bir şey okumuştum

• @ugur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selam dostlar nasılsınız yeni bi başvuru döneminin daha başına geldik nasıl geçiyor günleriniz geceleriniz iddialı bi totemi olan varmı bizde kopya çekip öyle yapalım 🙂

2 tane totemim vardı benim ama sakalları kestikten sonra 1'e düştü. 😃

• @Chandler sorma sakalları bende kestim yeni sıvanmış hela gibi oldum 😂😂 uzamasını dört gözle bekliyorum

• Merhaba arkadaşlar ben burda yeniyim, eşimle kısmetse bu sene ilk kez başvuru yapıcaz,pasaportumuz 2 güne geliyor, cashnumber 7 ekimde başvuru yapınca mı oluşuyor, burada biri cashnumberım yüksek rakam bana sıra gelmez yazmış kafam karıştı

• ⭐⭐⭐

@honeysab Çekilişi kazandıktan sonra verilen numara sanırım o. İlk başvuruda öyle bir şey yok. Asıl olay çekilişi kazandıktan sonra başlıyor 😓
    Yani biz şimdi sadece çekilişe katılmak için başvuru yapıyoruz 😊

• @honeysab 7 Ekim'de başvuruyu yapıyorsunuz, Mayıs ayında açıklanıyor, eğer kazanırsanız orada case numberiniz yazıyor, sizin gördüğünüz yazışmalar geçen senenin kazananlarıdır

• @hadi-BE çok teşekkür ederim kısmet artık inşallah olur

• @Joey çok teşekkür ederim peki mesela 12 ekimde başvuru yaptım bu kazanma şansını etkiliyor mu, yoksa direk kura şeklinde mi oluyor, 7 ekimde hemen başvuru yapmak bi avantaj sağlıyor mu

• @honeysab ister ilk gün ister son gün yap aynı şans.

• Bu ileti silindi!

• @Emir600RR, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar başvurular bu ayın 6 sındamı açılacak acaba ?

7 Ekim TSİ 20.00'da..

• ⭐⭐⭐⭐

@Emir600RR, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar başvurular bu ayın 6 sındamı açılacak acaba ?

Oku biraz Allahın adamı. Her yerde 7 si yazıyor 🙂

• Evet nerede kalmıştık 😃 😃 😃 Ağlanacak halime gülüyorum bakalım 😃 😃

• @ibrahimasar ahahahahah abi göremedim 🤣

• alt metni

İyi akşamlar Memphis!

Amerika'nın güneydoğusundaki Tennessee eyaletine bğalıdır. Yaklaşık nüfusu 650 bin kişidir. Bölgeyi ilk ziyaret eden Avrupalı kaşif, 1541'de Yeni Dünya'ya yaptığı keşif gezisiyle bilinen İspanyol Hernando de Soto idi. Modern Memphis ise 1819 yılında üç Amerikalı tarafından kuruldu: John Overton, James Winchester ve daha sonra başkan olacak Andrew Jakcson. Tarım ürünler, kereste gibi doğal kaynaklar ve Amerikan köle ticareti için bir pazar yeri olması sayesinde Amerika'nın en büyük şehirlerinden birisi haline geldi. 20. yy'da pamuk ve kereste sayesinde hızlı bir büyüme yaşadı. Şehir, Tennessee eyaletinin en geniş Afro-Amerikan nüfusuna ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, ticaret, eğitim, medya, sanat ve girişim sektörlerinde bölgesel bir merkezdir. Kanifing, Kaolack, Shoham şehirleri kardeş şehirleridir.

MEMPHİS HAKKINDA FUN FACTS!

1. Nil nehri yakınındaki Memphis şehrinden ismini almıştır.
    2. Rock'n Roll'un kralı Elvis Presley'in gençliği bu şehirde geçmiştir.
    3. İsminin anlamı "kurulu ve güzel" demektir.
    4. Dünya genelinde Blues'un evi & Rock'n Roll'un doğum yeri adıyla bilinir.
    5. Elvis Presley'in buradaki ev, Beyaz Saray'dan sonra Amerika'da en çok ziyaret edilen yerdir.
    6. Dünyadaki bütün şehirlere kıyasla, en çok şarkıda bahsedilen şehirdir.
    7. Şehrin resmi çiçeği oya ağacı denilen bir süs çalısıdır.
    8. Şehrin resmi ağacı kızılcık ağacıdır.

• Bu yıl yine üç kişi başvuru yapacağız inş birimize çıkması bizi kurtarır 🙂

• Bu sene başvuru sayısı ne kadar olur sizce? Pasaport zorunluğu gelmesi ile yarı yarıya bir düşüş olmuştu ama bu seneyi kestirmek zor gibi.

• Herkese selamlar, uzunca bir zamandır takip ettiğim ve gerçekten sevdiğim bu foruma sonunda bende kayıt yaptırdım. Önümüzdeki 2022 çekilişinde herkese bol şans diliyorum. ⭐

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene başvuru sayısı ne kadar olur sizce? Pasaport zorunluğu gelmesi ile yarı yarıya bir düşüş olmuştu ama bu seneyi kestirmek zor gibi.

tahminimce geçen seneye göre bi tık daha düşebilir başvuran sayısı bu corona olayları ve eylem olaylarından dolayı
    edit:
    kyle rittenhouse olayının bile başvuru sayısını ufaktan da olsa düşüreceğini hissediyorum, baya ortalık karıştı bu yıl işsizlik de arttı umarım tahmin ettiğim gibi düşüş yaşanır

• İyi akşamlar herkese. Bugün başvuru için fotoğrafçıya gittim. Yanlış formatta göndermiş bana yani 591x591 formatında. Onu 600x600 formatına ayarlayabilir miyim herhangi bir uygulama aracılığıyla yoksa fotoğrafçıya gidip yeniden mi çektirmem gerek?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |