Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

hakkımın yanmasını da istemiyorum mecbur bi giriş yaparım herhalde. Gerçekten şansız bir sene

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osmandemir kendinize ozel baslik olusturamazsiniz. Cevap verecek kisi o baslikta da cevap verir. 1 yildir forumda sadece soru sormussunuz, katkida bulunmaktan imtina etmissiniz, deneyimlerinizi bile yazmamisiniz, bir de ustune forum duzenini bozmaya calisiyorsunuz. Eger bilgi vermiyorsaniz, sadece soru soruyorsaniz bir daha forum duzenini bozmaya calismayin.

• Yasaklı

@crazycells bu ne kadar saçma bir düşünce cevabı verilmiş soruları tekrar neden cevapliyim. Ya da ben soru sorduğumda cevap alamazsam neden cevap vermek için çabaliyim demi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osmandemir, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

@crazycells bu ne kadar saçma bir düşünce cevabı verilmiş soruları tekrar neden cevapliyim. Ya da ben soru sorduğumda cevap alamazsam neden cevap vermek için çabaliyim demi

1 yildan uzun uyelikte sadece soru sormussunuz, cevap vermeye calismamissiniz bile, o nedenle bu demagojik cabanizi ciddiye alamiyorum. 🙂
    Forum duzenini bozmak farkli bir durum, uyarildiktan sonra bunu savunmaya devam etmek cok daha farkli bir durum... Forumdan sadece forum duzenine ve forumdaki diger uyelere (ve zamanlarina) saygi gosteren kisilerin yararlanmasi uygundur. O nedenle sizi forumdan kalici olarak cikariyorum...

Ayrica son kisma cevap vermis olayim, buradaki hickimsenin de sizin sorularinizi cevaplamak gibi bir gorevi yok.

• Salgını bahane edip gitmeyenlerin yerinde kimbilir kaç kişi olmak istiyor. Geleceğiniz üzerinde bu kadar etkili bir olay için salgını bu kadar abartmamanız gerektiği düşüncesindeyim.

• Merak ettiğim birsey var. Acaba giris yapılan sehrin ssn in erken ya da gec gelmesinde bir etkisi oluyor mudur? Bazılarına uzun suredir gelmemis bazılarına 20 gün icinde gelmis

• ⭐⭐⭐

@Erkangeziyor, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

Merak ettiğim birsey var. Acaba giris yapılan sehrin ssn in erken ya da gec gelmesinde bir etkisi oluyor mudur? Bazılarına uzun suredir gelmemis bazılarına 20 gün icinde gelmis

Olabilir, ofisler az kapasite ile çalıştığı için bu durum yaşanıyor. Ben dahil bir çok kişi NewYork tan giriş yaptığı için hala Ssnlerden bir haber yok

• @erkcet bende hak kazandım fakat henüz ds260 dolurmadım.case number 17bin.şansım hala devam ediyor.ve ilk sırada mülakata alınacagım avukatım tarafindan soyleniyor.fakat bu sürecte oraya ailemle gitmek ne kadar mantiklı bilemiyorum.orada işsizlikten bahsediyorlar.gidip orda Aileme sikintı çektirmek istemiyorum.biryandanda bu şansı kacırmak nasıl olur bilmiyorum.

• @halilkrc Allah gönlüne göre versin sanırım benim için tren kaçtı 🙂 vizemin süresi doldu. Şimdi eminim içinizden neden zamanında gitmedin diyenler vardır fakat hangimiz durumun böyle olacağını düşündük bilsek maske fabrikası kurardık zaten. Bundan sonrası için halen açıklama olmaması çok garip

• Herkesin öncelikle gözü aydın konsolosluktan daha demin aldığım maili iletiyorum 🙂

We are pleased to inform you that we will be able to reissue your diversity visa. You will need to come to the US Embassy Ankara in person to bring your passport, new medical report, unused visa packet and pay the $330 reissuance fee per person.

We scheduled you an appointment on XXXXXXXXXXXX and would appreciate if you could confirm your attendance by replying to this email; without changing the subject line.

Please read the below information:

Please inform us if you have you been in any one of the following listed countries below within the last 14 days and, if so, your departure date from that country.
    Brazil, The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, The Republic of Ireland, The 26 countries that comprise the Schengen Area, The Islamic Republic of Iran, The People’s Republic of China.
    UNDER NO CIRCUMSTANCES CAN A DIVERSITY VISA BE ISSUED FOR YOU AFTER SEPTEMBER 30, 2020.
    Please click on Medical exam for information on how to obtain new medical report. For information on the one-month extension of medical exams, you can visit https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/one-month-extension-of-immigrant-visa-medical-examinations.html
    For families, it is sufficient for one adult family member to come in to the Embassy to bring passports, visa packets, new medical reports and pay the new fees.

• AA cok sevındım umarım 30 eylulden once herkes halledebilir

• Aynı maili ben de almış bulunuyorum, hepimizin gözü aydın. Ancak, bildirilen mülakat tarihine göre unganların sitesinde sağlık muayenesi için randevu tarih seçimi yapılamıyor, "No appointments available" uyarısı veriyor. Unganlara mail attım, yanıtlarını bekliyorum. Aynı durumu, diğer arkadaşların yaşama ihtimaline karşı bilgilendirme yapmak istedim.

• @Lonewolf, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

Aynı maili ben de almış bulunuyorum, hepimizin gözü aydın. Ancak, bildirilen mülakat tarihine göre unganların sitesinde sağlık muayenesi için randevu tarih seçimi yapılamıyor, "No appointments available" uyarısı veriyor. Unganlara mail attım, yanıtlarını bekliyorum. Aynı durumu, diğer arkadaşların yaşama ihtimaline karşı bilgilendirme yapmak istedim.

Evet maalesef bende randevu tarihi alamadım bilgi alınca burayada yazarsanız çok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@halilkrc, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

@erkcet bende hak kazandım fakat henüz ds260 dolurmadım.case number 17bin.şansım hala devam ediyor.ve ilk sırada mülakata alınacagım avukatım tarafindan soyleniyor.fakat bu sürecte oraya ailemle gitmek ne kadar mantiklı bilemiyorum.orada işsizlikten bahsediyorlar.gidip orda Aileme sikintı çektirmek istemiyorum.biryandanda bu şansı kacırmak nasıl olur bilmiyorum.

imzanizi guncelleyin isterseniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Caghan hayirli olsun... Ilk asamada konsolosluga siteleri uzerinden mi yazmistiniz?

• Sayın @crazycells evet kendi siteleri üzerinden 3-4 kere mail attık Nisan ayından beri.

• O zaman konsolosluk açılmış ve green card mülakatı veriyor mu yani?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cenkduzum, içinde söyledi: Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz

O zaman konsolosluk açılmış ve green card mülakatı veriyor mu yani?

Hayir, daha once vize almis ama pandemiden dolayi ABD'ye giris yapamamis kisilerin suresi gecmis vizeleri yenileniyor sadece...

• Merhabalar,

Sağlık kontrolü için konsolosluk görüşmesinden önce randevu alamamıza istinaden mail göndermiştik bugün sabah dönüş aldık aşağıda iletiyorum.

Dear Sir,
    You may send your renewed medical report after your DV reissuance interview. Please attend your appointment.

• @erkcet sayın @erkcet siz konsoloslukla iletişime geçtiniz mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

63

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |