Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lotusice kesinlikle haklısınız. resmen boğuluyoruz artık. hergüne sanki böyle bi alikonulmuşluk hissiyatıyla hayata başlamak.alım gücünü zorlugu , insanların dengesiz fırsatçılığı , trafıkteki çile ,saygısızlık, insana karşı tahamülsüzlük siz ne derseniz deyin artık gerisine. bazen kendi kendime durumuma ve düşüncelerime çok acıyorum.

• Benimde bu seneki totemim geçen sene kazanamayınca b planı yapıp şehir değişikliğine gitmekti ve başvurmadım. Ilginçtir ki ingiltereye başvuru yaptık bakalım bekliyoruz. Eğer kısmet olurda gidersek ingiltereden başvuru yapacağım belli olmaz belki ordan çıkar neden olmasın ? 😉

• Selam arkadaşlar benim bu yılki başvurular için bir sorum olucak
    Şimdi ben 2021 çekilişine başvurduğumda evliydim ve bu geçen süre içinde boşandım başvuru yaparken eski eşi belirtmek kerekiyormu 1 çocuğumuz var

• Benim olmayan şansıma ve bahtıma.
    DV2018 HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2019 HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2020 HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2021 HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2022 : I no longer care.

• @ugur Merhaba, başvuru yaparken "Current marital status" kısmında "divorced" yani boşanmış işaretleyip, çocuğunuz 21 yaş altıysa bunu da "number of children" kısmında 1 olarak belirtmeniz gerekiyor yanılmıyorsam. Şu başlığı incelemelisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/222/ücretsiz-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır/2?page=1

• @TughanTug teşekkürler hemen bakıyorum

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bugrahan-Biçer salak ayağına yatmak totem green kart nedir yenilir mi içilir mi sorucam herkese

Ben çekilişe bir kaç gün kala niketimizi de veriyorlar mı iş onlarmi bulacak yazacağım Altına gelsin lincler bir kaç kişi de bak kesin buna çıkacak yazar şaaak çekim yasası devreye girer

• @Zelene Sonra şaaakkk bi niket daha, şaakkk bi tane daha, Amerika'ya yolu yarılamış oluruz.

• ⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene Sonra şaaakkk bi niket daha, şaakkk bi tane daha, Amerika'ya yolu yarılamış oluruz.

Bize de 3niket lazım zaten 😄

• Geçen sene çekilişi kazandıktan sonra kazanan birinin konuşmasına şahit oldum, gitmek için 10-15bin dolar arası para gerektiğini kazandıktan sonra öğrenmiş ve o kadar param olsa zaten Türkiye'de güzel bir hayat kurarım dedi ve gitmedi.. 🙂 bu zihniyette mi olmamız gerek acaba çekilişi kazanmak için? 🙂 Hele ki kendisine başvuru yaptıktan sonra anne babasını geçtim dedelerine kadar başvuran arkadaşlar da var misal sadece dedeye çıksa nasıl bir sonuç olur diye düşünmeden edemiyorum 🙂 neyse ki pasaport şartı bir nebze de olsa balon başvuruların önüne geçti kimbilir belki daha da güzel bir tık ilave başvuru şartı daha gelir belki ufak bir başvuru parası (25-50 dolar arası dahi olsa yeterlidir gerçekten gitmek istemeyen arkadaşları caydırmaya yeterli, veya benzeri bir şey) bakalım hepimizin bu yolda şansı bol olsun dostlar

• @Tayfun-Durkaya Sağolun. Başvuruya devam..💪🏼

• Son kez başvuru yapacam artık Amerika düşünsün..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bugrahan-Biçer konu ile alakası olamayn birisi bunları görüyor. ALLAH ya bak görüyor musun ne kadar güzel bir şey ameriga da yaşayacaksın sana burs para verecekler hemi de başvuru ücretsiz yürüyün diyenler bu kişiler en son daha fazlası kısmını aklına ne geliyorsa yapıştır biletini alıyorlar - iş buluyorlar ev veriyorlar - araba veriyorlar at anasını satayım bilmeyenler de ağzının suyu akıyor

33.jpg
    22.jpg
    11.jpg

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bugrahan-Biçer konu ile alakası olamayn birisi bunları görüyor. ALLAH ya bak görüyor musun ne kadar güzel bir şey ameriga da yaşayacaksın sana burs para verecekler hemi de başvuru ücretsiz yürüyün diyenler bu kişiler

33.jpg
    22.jpg
    11.jpg

Reklama 10 saniye bakınca dolandırıldım, cebimdeki para artık yok 😃

• @Bugrahan-Biçer 10-15 bin dolara güzel bir hayat nasıl kuruluyorsa herkesle paylaşsın o arkadaş 😃

• @TughanTug ahah okurken dolandırıldık daha doğru dedin valla 😃

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bugrahan-Biçer konu ile alakası olamayn birisi bunları görüyor. ALLAH ya bak görüyor musun ne kadar güzel bir şey ameriga da yaşayacaksın sana burs para verecekler hemi de başvuru ücretsiz yürüyün diyenler bu kişiler en son daha fazlası kısmını aklına ne geliyorsa yapıştır biletini alıyorlar - iş buluyorlar ev veriyorlar - araba veriyorlar at anasını satayım bilmeyenler de ağzının suyu akıyor

33.jpg
    22.jpg
    11.jpg

Ben başka dolandırıcıyla çalışıyorum eksik olmasınlar 😂

• @TughanTug

Arkadaşın beklentisi sadece para üzerine kurulu demek . Belirttiği rakamları ulaşılmaz görüyor demek ki

• @ayvalik10

Sabrın solu selamettir. Başa gelen çekilir 🙂
    Umarım bu sene o sene olur.

• @baba-kartal Evet görünüşe göre öyle, hayır bir de bahsettiği miktara Türkiye'de en fazla orta halli bir araba alınır. Hayat kurmak şöyle dursun, o aracın benzinini bile ödeyemez kalan parasıyla 😃 iş kuracağını düşünüyor desem, o para dükkanlardan hava parası olarak falan alınıyor artık, iş yerinin tabelasını kuramaz o parayla.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

155

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |