Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 2020 başvurum malesef olumsuz sonuçlanmıştı. 2021de the chosen one olarak hayatıma devam ediyorum case 14xxx geçen seneki istatistiklere baktığımda nisan ayına mulakat çıkmış genelde bu sayılara. ds260 formumu 07/06/2020 de tamamlayıp göndermiş oldum umarım bu süreçte çıkan çıkmayan herkesin hayatı istediği gibi gider. forumu dün çekiliş sonucu çıktıktan sonra keşfettim çok faydalı bilgiler mevcut hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

• @kundekari, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sahmeran tebrikler. Ekim ayinda cagirilirsiniz mulakata yuksek ihtimal. benim 2900lerdeydi 2 kasimda mulakat yaptim. hazirliklara baslayin 🙂

teşekkürler hocam elbette şimdiden hazırlıklara başlıyorum şuan .

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sahmeran, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bu başvuru benim ilk başvurum ve ilk seferde çıktı . sanırım hayattaki tüm şansımı burada kullandım case numaramda 2021EU000018XX vize alma ihtimalim herhalde yüksek diye tahmin ediyorum.

Tebrikler 🙂

teşekkürler hocam 🙂

• Benim artık Green Card'dan hiç umudum kalmadı ben başka bir yol bulup gideceğim

• ıyı gunler dılıyorum. green card başvuru esnasında oğlum lise son a gıdıyordu. green card kendısıne cıktı. lise mezunu yenı olacak. vize gorusmelerıne gıderken lise mezunu olarak gidecek. Ayrıca oğlumun altına ben ve esımı eklemıs olabliriz. vize gorusmesınde bu sorun teskıl edermı tesekkur ederım

• ⭐⭐⭐

@YapayalnızGotoU-S, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

DS 260 formu doldurulken sistem dışarı atıyor .Bu problemi yaşamış ve aşmış arkadaş var mıdır?

Eğer bir sayfa üzerinde çok fazla vakit geçirirseniz atıyor. Bunun çözümü bilgi girişi sağladığınız her sayfayı kaydederek ilerleyin. Eğer atarsa bilgilieleriniz kaybolmamış olacak

• @YapayalnızGotoU-S Yani bir arkadaşın geçen sene kazanan herkesin case number'ı current olmuş diye yazdığını gördüm, yani bence geçen sene kazananları alacaklar ama sizi de alırlar arada herhalde

• Merhabalar 2021 12XXX Sıralı talihlilerdenim. Uzun süredir birlikte olduğum kız arkadaşımla yakın bir zamanda evlenmeyi planlıyorduk. DS-260 formunu evlenmeden önce tek başıma mı doldurmam doğru olur yoksa evlenip eşimi de eklesem daha mı doğru olur? Teşekkürler

• kazanan arkadaşları tebrik ederim...yolunuz açık olsun...

• Simdi baktim, ikide sifir oldu. Bu sene de cikmadi.
    Kazanan herkesi tebrik ederim, bol sanslar dilerim. Hadi yine iyisiniz 🙂

• @İrem-Özbey, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Benim artık Green Card'dan hiç umudum kalmadı ben başka bir yol bulup gideceğim

Kaçıncı başvurunuzdu

• ben cekılıs olayını kapadım artık, cıkmıyor bır cok yolu var burda konusamıyorum malesef. abd de bır cok arkadasım var hepsı bır sekılde gıttıler kaldılar abd ye gırdıgınız anda butun kalıs kapıları sıze acık dedım ya bır cok yolu var 2 arkadas green kartlarını aldılar 1,5 sene once gıtmıslerdı bır tanesı de alıcak yakın zamanda, cekılısı kazanamadım dıye uzulmeyın bence ılk olarakl b1 b2 alın bının ucaga gıdın olay bu kadar basıt 😃

• @bakk25, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ben cekılıs olayını kapadım artık, cıkmıyor bır cok yolu var burda konusamıyorum malesef. abd de bır cok arkadasım var hepsı bır sekılde gıttıler kaldılar abd ye gırdıgınız anda butun kalıs kapıları sıze acık dedım ya bır cok yolu var 2 arkadas green kartlarını aldılar 1,5 sene once gıtmıslerdı bır tanesı de alıcak yakın zamanda, cekılısı kazanamadım dıye uzulmeyın bence ılk olarakl b1 b2 alın bının ucaga gıdın olay bu kadar basıt 😃

Mailimi versem bildiğini benimle paylaşırmısın?

• @hakkasan yorumunuzu büyük bir şevkle okudum. Ta ki o son satıra kadar 🙂 Green card şansını beklemeden bizim de Amerikaya yerleşip çocuklarımızı orada dünyaya getirme hayalimiz var. Evlilere tavsiye etmeme sebebiniz nedir?

• @ErayG tebrikler yolunuz açık şansınız bol olsun. 🙂🙏

• @Tayfun-Durkaya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ErayG tebrikler yolunuz açık şansınız bol olsun. 🙂🙏

Çok teşekkür ederim hocam. Umarım önümüzdeki sene şansınız yaver gider ve bu sefer tebrik eden taraf biz oluruz inşallah 🙂

• Bu Yıl bu kadar az kişiye çıkması beni şaşırttı. Çünkü Passaport şartından haberi olmayan veya Pasaport unu yetiştiremeyen çok fazla insan oldu. Ülkemizdede yaşam şartlarının gün geçtikçe zorlaştığını düşünürsek. 2022 Green Carda dahada fazla kişinin başvuracağını düşünürsek. Herkesin de artık Passaport şartından haberdar olduğunu ve önlemini alacağını düşünürsek. 2022 de çıkma ihtimali bence daha da düşük olacaktır.

• @Zeki Bence yanlış düşünüyorsunuz. geçen sene eşime bu senede bana çıktı, geçen sene current oldu ama hala coronadan ve Trumpın kararından dolayırandevular verilmiyor. Tamamen şans işi. vazgeçmeyin.

• @hudaverdi007, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Zeki Bence yanlış düşünüyorsunuz. geçen sene eşime bu senede bana çıktı, geçen sene current oldu ama hala coronadan ve Trumpın kararından dolayırandevular verilmiyor. Tamamen şans işi. vazgeçmeyin.

sansınız ne kadar yuksekmıs 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |