Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba forumda yeniyim, green card ı kazandığım yazıyor. Mülakat a gittiğimizde 15 bin dolar göstermemiz gerektiğini yazıyor lakin dolar çok yüksek o kadar param yok daha doğrusu yok göstermesem mülakatım olumsuz mu onaylanıyor acaba bilgi verebilir misiniz
    yanlış yere yazdıysam da kusura bakmayın lütfen

• @bakk25 bende şaşkınım dün akşamdan beri. 😲

• @hudaverdi007 ben 6. ya basvurdum cıkmadı gene acaba secım mı yapılıyor 😃

• @bakk25 Sanmıyorum, kesinlikle şans olduğuna inanıyorum 🙂 fotoğraflardan bir çok kişi eleneni biliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach bizim bu sene karavana 😞

• ⭐⭐⭐

@hudaverdi007 yanlış anlamazsanız elenen kişiler neden elendiğini nasıl biliyor, hani kontrol edebiliyorsak bizde bakalım bende neden elendik merak ediyorum

• @Final-Approach
    @hudaverdi007
    @islek
    @sanfransisco45
    @fifadan
    @Cehennemindibi
    @ogzkaann
    @ahmet-varol
    @Hande-Tok
    @actuntas
    @abdllhmlty
    @srhnkskn
    @sailor
    @Eres-Boss
    @Umut-Pınarbaşı

Tebrikler Arkadaşlar 👍🎉🎉🎊🎊

Arada atladıkları varsa onları da tebrik ederim.
    Ayrıca arkadaşlarımdan Kürşad ve Fatih ide tebrik ederim

• ⭐⭐⭐

@hudaverdi007, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Zeki Bence yanlış düşünüyorsunuz. geçen sene eşime bu senede bana çıktı, geçen sene current oldu ama hala coronadan ve Trumpın kararından dolayırandevular verilmiyor. Tamamen şans işi. vazgeçmeyin.

Maşallah diyelim çok güzel şanş

• Merhaba arkadaşlar hayırlı forumlar herkese bu yıl başvurum sonucu talihliler arasındayım ,36xxx olasılığı nedir ? Bu anlamda tecrübe sahibi arkadaşlar yesillendirirse çok sevinirim Şimdiden herkese hayırlı olsun .

• @Final-Approach artık eyalet resimleri yerine yerinde resimler ve taze bilgilerle burayı ihmal etmezsin inşallah.
    Kazandığınız için sizi kutlar, yeni yaşam yolunuzda mutluluklar dilerim.

• ⭐⭐

Arkadaşlar sizce neden kazanların neredeyse hepsi ilk başvurusunda kazandı bir fikri olan var mı?

• @hudaverdi007, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bakk25 Sanmıyorum, kesinlikle şans olduğuna inanıyorum 🙂 fotoğraflardan bir çok kişi eleneni biliyorum.

Eşiniz içinde başvuru gerçekleştirmiş miydiniz?

Forumdaki talimatlara göre mi ayarladınız fotoğrafı, fotoğraf arka plan ayarlama ve kırpma programlarını kullandınız mı?

Bu soru biraz saçma gelecek ama önceki başvuruda hangi tarihte başvuruyu gerçekleştirdniz ve bu sene hangi tarihte başvuruyu gerçekleştirdiniz? (Sorma sebebim, sanırım Dv2017 ilk çekilişte talihlilerin %90'ı aynı tarihte başvuru yapmış kişiler sonra hata olduğunu söyleyip çekilişi yenilediler, ben de böyle olunca şu günde başvuru yapmış insanlardan, şu kadar insan seçiyorlar diye düşünmeye başladım. Belki talihlilerin yüzde 90'ı yerine belirli günlerden %3, belli günlerden %5 gibi veya her günden %3,333 seçiyorlar ve başvurunun yoğun olduğunu düşündüğüm son gün, belki de o gün başvuru yapanların şansı daha az.)

• Arkadaşlar hepinize selamlar
    Aranıza yeni katıldım
    Çekilişi kazanan arkadaşlara hayırlı olsun
    Amerikada farklı zamanlarda 20 ye yakın eyalet gezdim
    Belki gözlemlerimin seçim yapacak arkadaşlara bir faydası olur

• @Serkantepe, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba forumda yeniyim, green card ı kazandığım yazıyor. Mülakat a gittiğimizde 15 bin dolar göstermemiz gerektiğini yazıyor lakin dolar çok yüksek o kadar param yok daha doğrusu yok göstermesem mülakatım olumsuz mu onaylanıyor acaba bilgi verebilir misiniz
    yanlış yere yazdıysam da kusura bakmayın lütfen

Evet göstermeniz gerekiyor, o parayla siz orada hayatınızı kuracaksınız, Amerikan devletine yük olmanızı istemiyor.

• @Concorde
    KaZanan arkadaşları tebrik ederim
    Zorlu bir süreç olacaktır maddi manevi olarak
    Sabrın sonu selamet unutmayın

• ⭐⭐⭐

@huseyinbarni, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

2020 başvurum malesef olumsuz sonuçlanmıştı. 2021de the chosen one olarak hayatıma devam ediyorum case 14xxx geçen seneki istatistiklere baktığımda nisan ayına mulakat çıkmış genelde bu sayılara. ds260 formumu 07/06/2020 de tamamlayıp göndermiş oldum umarım bu süreçte çıkan çıkmayan herkesin hayatı istediği gibi gider. forumu dün çekiliş sonucu çıktıktan sonra keşfettim çok faydalı bilgiler mevcut hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun inşallah sizlerinde herşey dilediğiniz gibi olur

• ⭐⭐⭐

@manugor, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar 2021 12XXX Sıralı talihlilerdenim. Uzun süredir birlikte olduğum kız arkadaşımla yakın bir zamanda evlenmeyi planlıyorduk. DS-260 formunu evlenmeden önce tek başıma mı doldurmam doğru olur yoksa evlenip eşimi de eklesem daha mı doğru olur? Teşekkürler

Özelikle sizleri tebrik ederim. Evliliğinizi yapıp eşinizi de DS-260 forumuna ekleyip göndermenizi tavsiye ederim
    Diğer türlü evlenmeden önce gönderirseniz tekrar formu açtırmanız gerekecektir bilginize

• @betlkbra bende 30xxx teyim bakalım ne olacak?

• @betlkbra bizde de eşime çıktı 37xxx, hayırlı olsun.

• @LordBolton bizim 3

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |