Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkesin hakkında hayırlısı olsun çıktıktan sonra üye olduk bizde case 22binlerde,

• merhaba birşey soracağım ama ama lütfen kızmayın.kazandım fakat ben başvuru yaparken yazdığım e-mail adresimi unuttum. adım ve soyadımla olan e-mail adresiyle başvuru yaptım fakat birinin sonunda iki harf var hatırlamıyorum hangisi ds-260 formunda başvuru yaparken sıkıntı çıkarmı acaba

• Kazanan bütün forumdaşlara tebrikler, yeni hayatınızda başarılar. Bana vazife değil ama @sahmeran ve @sivasredlabel bu paylaşımları burada https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/53 yapmanız sizin daha faydanıza. Bu da bu başlığa veda post um olsun, dv2022 odasına beklerim...

• ⭐⭐

@sahmeran, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba birşey soracağım ama ama lütfen kızmayın.kazandım fakat ben başvuru yaparken yazdığım e-mail adresimi unuttum. adım ve soyadımla olan e-mail adresiyle başvuru yaptım fakat birinin sonunda iki harf var hatırlamıyorum hangisi ds-260 formunda başvuru yaparken sıkıntı çıkarmı acaba

Hayir farkli email verebilirsiniz sart degil basvuru sirasindaki adresi vermeniz

• artık şansa bırakmaktan vazgeçtim bu forumda turist olarak gidenlerin paylaşımlarını yaptığı bölüm varmı acaba

• Selamlar Herkese,

2 3 yıldır forumu ara ara takip ediyorum ve 3.kez başvurdum ama çıkmadı.
    Ancak benim zorlamalarım sonucu hatta benım basvurumla 7 yıllık kız arkadasıma cıktı 🙂
    Forumdaki çoğu arkadaşım gibi ben de bana asla çıkmayacağını düşünen 2 kez turist vizesi reddi yiyen ve bir şekilde kaçmanın planlarını yapan biriydim.Bana yine çıkmadı gerçi 🙂 Ama bir şans doğdu yine de kız arkadaşımın sayesinde.
    Onumuzdekı yaz evlenmeyı dusunuyorduk ama sanırım düğün tarıhını en azından nıkah tarıhını öne çekip beraber başlayacağız sürece.
    CASE NUMBER 2021EU00000XXX.

Forumda çoğu şeyi okudum ve konulara az çok hakimim.
    Sadece tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

1. DS260 Formunu bugünden itibaren ilgili site üzerinden doldurabiliyor muyuz ? Yoksa formu doldurmanın bir başlangıç zamanı var mıdır ?
    2. Diyelimki kız arkadaşım formu doldurdu, en erken ekim-kasım aylarında vize görüşmesine çağırılacaktır diye düşünüyorum.Peki bu durumda biz mülakat öncesinde mesela ekimde evlensek, ds260 formunu güncellesek, KCC'ye tekrar belgeleri göndermek gibi konuları yani süreci en başından tekrardan başlatmış mı olacağız ? Bu durumda vize görüşme tarihimiz mart nisana mı uzar yoksa yine kısa sürede örneğin kasım ayının ilk haftası gibi çağırılır mıyız ? Ya da hiç çağırılmama ihtimalimiz de var mı ?

3.Siz tecrübeli ve forumun gediklisi olmuş arkadaşlar benim yerimde olsanız ne yapardınız ? 🙂
    Benim açıkçası kız arkadaşım talihli olmasaydı Temmuz gibi evlenme teklifi, Ağustos'ta aile ile tanışma ve Eylül'de isteme nişan diye bir planım vardı.Ekim ayında da nikah yapsak ve DS260 Formunu Ekim gibi göndersek tahmini ne zaman çağırırlar ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Bir gün inşallah hepimiz hakettiğimiz ve hayal ettiğimiz hayatları yaşayabiliriz.

• Sormak İstediğim İki Soru Var ;
    Birincisi , Acaba Fotoğraf Koşullarindan Sadece Bir Tanesi Bile Sağlanmamişsa (Gölge Vs Basit Birşey Olsa Dahi) "Has Been Not Selected" Olmasinin Yani Seçilmeme Sebebi Olabilir Mi ? Yoksa Öyle Bir Durumda Farkli Bir Yazimi Geliyor ?
    İkincisi , Gitmeyenler Hakkini Kullanmayanlar Vs Oldukça Ya Da Başka Sebeplerle Hala Loto Durumumuzun Değişme Olasiliği Var Midir ?

• Eşim ve ben malesef HAS NOT BEEN SELECTED..
    Kanına girip başvuru yaptırdığım güzel bir aileye de ilk başvurularında çıkmamış.. bizden bu sene karavana. Kazanan arkadaşlara can-ı gönülden kutlarım.

• @air_technic, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Geçen seneki totemi yapalım o zaman @crazycells cikarsa amerikada kuzu çevirme yapacağım duyurulur :)))
    @Emir600RR takipteyim kardeşim gözüm sende 🙂 umarım çıkar ve umarım surec bizimki kadar yorucu olmaz:) meğer kazanmak beklemekten daha zormus son 1 yilda bunu görmüş oldum. Herkese bol sans ve kazanan arkadaslara bol sabir diliyorum. Cidden insanin ömrünü alan bir surec..

Air Kardeşim bakmadım bende hemen bakıp dönüş yapıcam buradan :))))

• ⭐⭐⭐

@muhalif tebrikler, numaranız çok başlarda bence hemen nikah işlemlerine başlayıp ds formunu evli olarak doldurun, konuya daha hakim kişiler zaten gerekli cevabı verecektir, tekrardan tebrikler iyi geceler 😊

• ⭐⭐⭐

@crazycells haklısınız napalım artık Seneye mayısa kadar normal yaşantıya devam 👍🏻

• @air_technic Baktım ama bakmaz olaydım sonuç hüsran 😕 Yahu birde her sene daha fazlamı ümitleniyorum nedir yok arkadaş çıkmıyor ama yılmak yok devam edeceğiz 🙂
    @ibrahimasar abi sende durumlar nedir

• @air_technic, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Geçen seneki totemi yapalım o zaman @crazycells cikarsa amerikada kuzu çevirme yapacağım duyurulur :)))
    @Emir600RR takipteyim kardeşim gözüm sende 🙂 umarım çıkar ve umarım surec bizimki kadar yorucu olmaz:) meğer kazanmak beklemekten daha zormus son 1 yilda bunu görmüş oldum. Herkese bol sans ve kazanan arkadaslara bol sabir diliyorum. Cidden insanin ömrünü alan bir surec..

Air bu arada beni unutmadın teşekkür ederim ben yemek yemekten greencardı unuttum yahu 😃 Çıksın ömrümüzün birazını veririz herhal 🙂 Sen bir gitte Amerikaya seni rahat bırakmayacağım greencarddan çok daha zorlu bir süreç seni bekliyor orada 😃

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu ahahahahha kendimi trolliyim bari ahahaha 2022 odasında görüşmelere devam 😂😂

• @muhalif tebrik ederim,hayırlı olsun
    forumun gizli takipçilerindenim diyorsunuz,ilk önce case numaranız çok iyi ekimde mülakat inşallah

1)Ds 260 formunu doldurmak için belli bir zaman kısıtlaması var olsada siz şimdiden dolduracaksınız sanırım(teknik detaylara girerek kafanızı karıştırmayalım) Ds-260 formunu önümüzdeki 1-2 ay içerisinde doldurabilirsiniz,nasıl ve nereden doldurabileceğiniz ile ilgili aşağıdaki başlığın ilk iletisinde ayrıntılı olarak bilgi mevcut
    👇🏻
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari?page=1

2)Evlilik konusunda ise süreciniz gecikmemesi için evlilik kararında ciddiyseniz bu ay içinde resmi nikahı yapıp ds 260 formunu birlikte doldurun,ds 260 forumundaki add applicant kısmından kendinizi ekleyip kendi adınıza ayrı bir ds 260 formu doldurun(tabi bunlar evlilikten sonra yapılacaklar) sonra formu eşiniz ve sizin için submit edin ,ağustos 2020 de evrak talep e-maili geldiğinde ikinizde evraklarınızı göndereceksiniz,evlilik konusunda tüm detaylar aşağıdaki konu başlığında merak ettiklerinizi o başlık altında sorun lütfen👇🏻
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/78/abd-yolunda-evlilik?_=1591488718426

bu arada ilk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

ikinci olarak yapmanız gereken süreç hakkında işleyişi görebilmemiz adına yeşilkartforumun dv2021 Excel formuna bilgilerinizi işlemek olmalı

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz

• @Macera-Dolu-Amerika
    1)Fotoğrafın çok saçma olmadıkça çekilişte elenme sebebi olduğuna inanmıyorum
    2)Bu ihtimal kazanan talihlilerin gidip gitmeme oranına göre zamanla ortaya çıkacaktır

• Teşekkür ettiiiiim

• Yasaklı

@bidünya İyi dileklerinize çok teşekkür ederim darısı hayırlısıyla tüm isteyenlere nasip olur inşaallah.

• Yasaklı

@MKV İyi dileklerinize çok teşekkür ederim darısı hayırlısıyla tüm isteyenlere nasip olur inşaallah.

• Yasaklı

@crazycells İyi dileklerinize çok teşekkür ederim darısı hayırlısıyla tüm isteyenlere nasip olur inşaallah.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |