Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bakk25, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kazananlara bol şanslar bize gidip donmemek yolu göründü 😆

1. denemede çıktı mı ?

• Herkese selamlar, 24xxx case number ile selected olmusum. Umarim sira gelir.

• @İrem-Özbey, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bir de bence Amerika oyun oynuyor olabilir çünkü 2017'de de aynısı olmuş gene birkaç kişiye çıkmış daha sonra email atmışlar çıkmayanlara kazandınız diye, İnşAllah gene böyle olur çıksın da ben iki ay daha beklerim

Allahım ya öyle bir şey olsa Şener Şen gibi sokaklarda bağıra bağıra koşarım herhalde 😃 Keşke...

• Herkese iyi akşamlar,
    Aylardır forumu takip ediyorum, totemim Dv2021 çıkarsa üye olup sevincimi sizlerle paylaşmaktı ama malesef ilk başvurumuzda benim ve kız arkadaşımın sonucu olumsuz. Kazanan arkadaşlar hepinizi tebrik ederim hepinize çok sevindim özellikle de @Final-Approach adına çok sevindim. Ülkemizdeki olumsuzluklardan dolayı her geçen gün bu tarzda çekilişlere ve fırsatlara malesef daha çok umut bağlıyoruz ve bir yol arıyoruz. Gönül isterdi ki ülkemiz daha adil daha huzurlu daha güçlü bir alım gücü olan ve emeğimizin karşılığını kazanabildiğimiz, her şeyden önce toplum olarak doğa olarak huzur bulabildiğimiz bir yer olsun ve buradan gitmek için can atmayalım. Sayın @crazycells sizi ekşi sözlükten tanıyordum ve bu platformda çok değerli şeyler öğrendim ve artık her gün girip bakabileceğim yeni şeyler öğrenip takipte olacağım bir platform burası, size ayrıca teşekkür ederim. Biraz burukluk olsa da kazanamayan arkadaşlar bir an önce üzüntüsünü üzerimizden atıp önümüze bakmalıyız. Bir müzisyen olarak bu akşam şunu dinleyebilirsiniz, günün anlamına ithafen 🙂

1. başvuruda eşime ve bana çıkmadı kazananları tebrik ediyorum yılmak yok yine devam

• @sahmeran tebrik ederim

• Kaznanan herkese tebrikler.

• Vermeyince Mabud neylesin Mahmut, 21. başvuruda da olmadı. 22. sini yapacağımı artık sanmıyorum!

• Merhabalar ds 260 formunu ne zmana kadar doldurmalıyım

• Bu ileti silindi!

• HAS NOT BEEN SELECTED.... Kazanan arkadaşlarımızı gönülden tebrik ederim, tüm süreci başarı ile tamamlayıp hayallerindeki gibi yeni hayatlarına başlamalarını dilerim.

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Has not been selected...

• @plettro, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sahmeran tebrik ederim

teşekkürler hocam umarım sizlerde en kısa zamanda erişirsiniz bu fırsata

• @Passion Kıyafetli mi yoksa...

• @islek en yüksek 39 bin sanırım
    bu arada
    tebrik ederim hayırlı olsun forumda uzun süredir bekleyen arkadaşlarımıza çıkması bizi ayrıca sevindirdi ,sürece hakim olduğunuzu düşünmekle beraber

şu anda hiç bir işlem yapmanıza gerek yok ,Ds 260 formunu doldurmanız için baya vaktiniz var
    artık dv 2021 loto aşamaları başlığından işlemlerinize devam edebilirsiniz👇🏻
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/2?page=1

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

• @ÜZEYİR-KOŞULAN tebrik ederim, hayırlı olsun
    şu anda hiç bir işlem yapmanıza gerek yok ,Ds 260 formunu doldurmanız için baya vaktiniz var
    artık dv 2021 loto aşamaları başlığından işlemlerinize devam edebilirsiniz👇🏻
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/2?page=1

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz

• yine "has not been selected" her daim!
    feryat figan kalbim.
    zehir olur başka hayallere
    kalmaz ki mecalim...

• kazananlara bol şanslar

kazanmayanlara Neşat Ertaş Baba

• Herkese selamlar,
    Türkiye'dekilere iyi geceler, Amerika'dakilere good afternoon diliyorum 🙂
    4 aydır her gün her dakika takip ettiğim bu forumda emeği geçenlere öncelikle teşekkür ederim.
    4 ay önce totem olarak buraya ilk mesajımın KAZANDIM olması için hiçbişey yazmama kararı aldım zorda olsa kendimi tuttum 🙂
    Fakat kısmet değilmiş HAS NOT BEEN SELECTED yazısını gördük istemeden de olsa 🙂 Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz dv olmazsa başka yollar deneyeceğiz.
    20 gün sonra askere gideceğim için bi 6 ay kadar yine olmayacağım ama burayı çok fazla sevdim her konuyu tek tek okudum ve bundan aşırı keyif aldım.
    Kazananları canı gönülden tebrik ederim umarım kazasız belasız süreci tamamlarsınız. Yavaştan 2022 bekleme odasına kaydımızı yaptıralım biz 🙂

• @İrem-Özbey, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion Kıyafetli mi yoksa...

Ay bilmiyorum o anki sevinç ve şokla ne yaparsam artık... 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |