Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Çıkmadı diye üzülmeyin arkadaşlar bende has not been selected demekki hayırlısı böyleymiş 🙂 sağlıcakla kalın ...

• HAS NOT BEEN SELECTED, anladık yasal yollarla ömür tükettik. artık kaçak gitme zamanı. kapıdan kovsanız bacadan girerim.

• E kimi çıktı bu numaralar 😞 kimse yok daha 😞

• ben siteye gire biliyorum

• HAS NOT BEEN SELECTED Seneye görüşürüz arkadaşlar çok üzgünüm, çıkanlara bol şans.

• Çıkmadı malesef dostlar. Hafif burukluk ile çıkan arkadaşlara şimdiden başarılar dileyerekten seneye tekrar denemeyi beklemeye geçeceğim 🤭 Bu süreçte yine forumda goygoya devam napalım kader kısmet 😂

• ARKADASLAR NE OLUYOR SIMDI GELEBILDIM SAKIN KORKMAYA BASLADIM TUM ENERJIM DUSTU BIR DAKIKA 994 OLAMAZSINIZ 🙂 SIMDI KONTROL EDICAM

• hadi geçmiş olsun çıkmadı. Çok ümitli olmadığım için üzmedi. Yalnız enteresan aktif olan yazan kimseye çıkmaması şaşırttı.

• 4 adet Have not been selected ☹

• bana da çıkmadı. çıkanlara hayırlı olsun

• Bu yıl da çıkmadı. İmzayı güncelleyeyim. DV2022 de görüşmek üzere.

• 2 tane de benden gelsin. Altın harflerle: "HAS NOT BEEN SELECTED" Hemen imzamı değiştireyim 😂

• çıkanlara da, çıkmayanlara da hayırlısı olsun inşallah. bize yine çıkmadı.

imzamı da güncelledim;
    DV2017, DV2018, DV2019, DV2020, DV2021:

• bağdatı almaya çalışmak bağdatın kendinden güzeldir arkadaşlar 🙂

• has not been selected xd ahh ah hayat acımasız

• Yav kardeşim bizde has not been selected bile çıkmıyor sizde nasıl çıkıyor abi

• bana çıkmadı eşime bakıyorum şimdi

• çıkan varmı

• Ağlamak istiyorum ya yine kurtulamadık şu iğrenç ülkeden 😡

• has not been selected 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |