Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bana çıkmadı. Eşimin kontrol edeceğim

• İlk başvurumdu çıkmadı 🙂

• ben biraz mister no okuyayım,"hayat ne kadar güzel hoş, haydi durma sevgiline koş".

• ⭐⭐

Bana da eşime de çıkmadı seneye görüşürüz

• İmza güncellendi ...

• eşim ve ben HAS NOT BEEN SELECTED

• İmzamı dahi güncelledim 😂 Doların yükselişini Türkiye'den izlemeye malesef devam.. ☺

• 4 adet HAS NOT BEEN SELECTED

• malesef yine başka bahara kaldı.. 2021 hasn't been selected.

• 1 kişye bile çıkmadı mı

• forum ve dv program kilit

• 2 ADET HAS NOT BEEN SELECTED

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Farklı sonuç çıkar umuduyla bilgileri tek tek elle yazarak bile 4-5 defa denemem sonucunda çıkmadığını kabullenebildim. Çıkmayacağını biliyordum ama çıkmasını umut ediyordum. Hayal kırıklığı oldu tabii ki. Hakkımızda hayırlısı olsun,ilk çekilişimdi gerçekten üzücü bir olaymış. İnsanın umudunu kırıyor. Umarım seneye şans yüzümüze güler. Şanssızlığın çözümü yok hayatım boyunca şanslı bir insan olamadım. Belki bir gün dilek kapımız açık olurda gidebiliriz.

• Farklı sonuç çıkar umuduyla bilgileri tek tek elle yazarak bile 4-5 defa denemem sonucunda çıkmadığını kabullenebildim. Çıkmayacağını biliyordum ama çıkmasını umut ediyordum. Hayal kırıklığı oldu tabii ki. Hakkımızda hayırlısı olsun,ilk çekilişimdi gerçekten üzücü bir olaymış. İnsanın umudunu kırıyor. Umarım seneye şans yüzümüze güler. Şanssızlığın çözümü yok hayatım boyunca şanslı bir insan olamadım. Belki bir gün dilek kapımız açık olurda gidebiliriz.

• Ben elendim. Ekim de görüşürüz.

• Yok mu içmek isteyen ben viskimi yudumluyorum. Dediğim gibi çıkmayacağına adım gibi emindim. Toplamda 4 kişiyiz "HAS NOT BEEN SELECTED" aldım. Onlar kaybeder 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |