Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 Bir teoriyi de bu desteklemiyor mu ? " Based on the information provided" .... Yani girilen bilgilerin bir değerlendirme unsuru var demek olmuyor mu bu ?... Random bir seçim demek çok basit bir değerlendirme bence bu işe...

• @ayvalik10 Trump, mezarının üstünde oynuyor. Son bir çırpınış, son bir kıvranış ile yırtarım diye ümit ediyor lakin kasımda kendisiyle vedalaşacağız. Bu teklifin kongreden geçeceğini hiç düşünmüyorum

• ⭐⭐

@ayvalik10 seçime yetişmez bu iş

• @ayvalik10 Kasımda tekrar seçilirse son çekilişlerden biri olacak bu seneki zaten bu bir sır değil. Takmış kafaya kaldıracak çekilişi.

• Adamın kendi de göçmen aileden gelmiş. Tutturmuş göçmenlik GC çekiliş kalksın. 😃

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ayvalik10 Trump, mezarının üstünde oynuyor. Son bir çırpınış, son bir kıvranış ile yırtarım diye ümit ediyor lakin kasımda kendisiyle vedalaşacağız. Bu teklifin kongreden geçeceğini hiç düşünmüyorum

yine kazanacaktır hemde farkla ben bu yönde düşünüyorum ama tabi bu teklif böyle geçer mi sanmam.

• benimde 5. denemem bir wat var 2007 nasip olsun inşallah.

• Beklenen gün geldi çattı, umarım hepimize çıkar ☺

• ⭐⭐⭐⭐

@this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ayvalik10 Kasımda tekrar seçilirse son çekilişlerden biri olacak bu seneki zaten bu bir sır değil. Takmış kafaya kaldıracak çekilişi.

bu çekilişi getirenler zaten republicler zaten önceki denemelerinde kendi partisi bile desteklememişti kaldırılmaz %99 ama üstünde oynamalar yapabilir aynı public charge rule gibi.

• @Rhonster O zamanki Republican parti ile şu anki Republican parti aynı değil. Bu karşılaştırma anlamsız bundan dolayı. 2010'lardan sonra çok değişti Republican parti düşün Bush bile tepki gösterdiyse Trump'a ne kadar değiştiğini oradan hesapla. Yani destek verirlerse şaşırmam.

• @this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ama bunu adamın tabanına nereden anlatacaksan yüzde 80 i zır cahil diğerleri ise çıkarı için destek veren para babaları.

Bunlara benzer birileri nereden tanıdık geldi bana 🤔

• ⭐⭐⭐⭐

@this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster O zamanki Republican parti ile şu anki Republican parti aynı değil. Bu karşılaştırma anlamsız bundan dolayı. 2010'lardan sonra çok değişti Republican parti düşün Bush bile tepki gösterdiyse Trump'a ne kadar değiştiğini oradan hesapla.

değişim var ama kendi içlerinde gene aynılar az çok green cardı kaldırmazlar hiç bir şekilde. hepsinin işine geliyor.

• Geldi yine çekiliş zamanı,
    Bekliyoruz heyecanla çıkacak olanı
    Her şey çok güzel olmaya olacak ama
    Fırsat vermiyor Trumph 'ın sarı kafası

🙂

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar merhaba formu sessizce takip edenlerdenim bugünün şerefine birşeyler yazmak istedim formdan birçok bilgi edindim emeği geçen herkese teşekkür ediyorum gitmeyi yürekten isteyenlere çıkması dileğiyle tüm arkadaşlara bol şans diliyorum

• 25 ile 50 dolar arası sembolik bir başvuru ücreti.
    • Çok değil A2 seviye İngilizce şartı.
    • Niyet mektubu
      vb kriterler getirilse laf olsun diye başvuranların sayısında ciddi bir azalma olurdu ne güzel. Kuzenimle konuştum geçen gün, o da başvuru yapmış. Ama klasik ''uçak niketini alacaklar değil mi'' diyenlerden. Oraya gidersen bütün masrafları tek başına yapacaksın, evini barkını işini kendin ayarlayacaksın dedim. ''Haaa tamam o zaman ya zaten çıksa da gitmem öyleyse'' dedi. Şimdi ben napayım? Teyzemi mi keseyim, genime mi küseyim?
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

amerika da kaçak insanlar polis gördüğü zaman nasıl tansiyon olur 1500 biz de trump göçmenlik üzerine açıklama yapsa tansiyon oluyor 1500

• ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

• 25 ile 50 dolar arası sembolik bir ücret.
    • Çok değil A2 seviye İngilizce şartı.
    • Niyet mektubu
      vb kriterler getirilse laf olsun diye başvuranların sayısında ciddi bir azalma olurdu ne güzel. Kuzenimle konuştum geçen gün, o da başvuru yapmış. Ama klasik ''uçak niketini alacaklar değil mi'' diyenlerden. Oraya gidersen bütün masrafları tek başına yapacaksın, evini barkını işini kendin ayarlayacaksın dedim. ''Haaa tamam o zaman ya zaten çıksa da gitmem öyleyse'' dedi. Şimdi ben napayım? Teyzemi mi keseyim, genime mi küseyim?

sembolik ücret hiç bir koşulda gelmez ama diğerleri fena adım sayılmaz.

• Arkadaşlar ben lise mezunu değilim ortaokul mezunuyum. Ve son beş yıldır özel sektörde satış danışmanlığı yapıyorum. Fakat işe girerken SGK olmayacağı söylendi bende bu şekilde kabul ettim. Eğitim durumumdan dolayi zar zor iş bulmuşum kaçırmak istemedim. Bu durumda loto bana çıkarsa nasıl bir yol izlemeliyim. Belgelerim yok işle ilgilide herhangi bir belgem yok. Fakat işveren benden çok memnun ondan kaşeli imzalı "bizde çalıştı memnun kaldık" yazısı alsam mülakata geçerli olurmu @semavi @crazycells

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |