Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 2 yıl once bende sizler gibi heyecanla bekleme odasında az mı bekledim. seçildiniz yazısını görünce Şöyle bir uzaya çıkıp inmiştim. O duyguyu hiç unutamam. Merak ediyorum siz kazansanız tepkiniz nasıl olurdu.

• Bu ileti silindi!

• @jamel86 Biz ailecek ağlayacağız galiba 😖

• ⭐⭐⭐⭐

@İrem-Özbey, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@jamel86 Biz ailecek ağlayacağız galiba 😖

çığlık atmaya hazırım şimdiden 😃

• ben sahilde deli gibi koşucam 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@EmreGdk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ben sahilde deli gibi koşucam 😃

adamın sahili var forum ahalisi vay be 😃

• ⭐⭐⭐

@jamel86 donup kalırım önce heralde 🙈

• Biz totem yaptık,3 kişi başvurduk. Çıkan kişi bir yıl içerisinde diğerlerine macbook pro + airpods pro alıcak. Önce piyasa araştırması yaparım herhalde çıkarsa :D. Zamanında Work and travel vizesi için de 2 kişi başvurmuştuk, vize alabilirsek şayet, İzmirliler bilir , Konyalıdan 4 kişlik speysiyel kebap ziyafeti vericektik. Vizeyi aldığımız gün yer ayırtmıştık 😃

• @imerafera Anladım ama macbook, airpods çok fazla değil mi? Onları Amerika'dan alsan çok ucuzdur ama

• Amerikadan alıncak , giden kişi, gittiği tarihten itibaren bir yıl süre içerisinde alıcak 🙂

• Sıranız çok yüksek bir numara olarak çıkarsa sevinci abartmayın temkinli olun. Sonra hayal kırıklığı oluyor sıra gelmezse bir sene bekledikten sonra. 25000 bence sevinmek için üst sınır sıranız 25000 se kutlama yapabilirsiniz.

• ⭐⭐

Aslında kazanıp kazanmayacağımı merak etmiyorum bu yıl belki şimdi belki gelecek yıl... Kazandıktan sonra ki o hissi o heyecanı mutluluğu merak ediyorum vücudumun verdiği tepkiyi...

• @this-time89 Zaten sıranın çok yüksek çıkmasındansa, çıkmamasını tercih ederim. Burdaki çoğu insan da eminim benim gibi düşünüyordur. Bir çok kişinin işi gücü var, bazı süreçler hem psikolojik hem maddi olarak efor gerektiriyor. Ben kendi işimden taviz veremem malesef çok yüksek numaralı bir süreç için.Siz 25k demişsiniz ama ben en az 20k altına sevinrim.Çünkü süreç başlatmak ve süreci takip etmek sanırım benim yoğun iş tempomda zor olacaktır.

• @imerafera Hiç çıkmamasını tercih eder miyim bilmiyorum her şeye rağmen çıkması iyi olur yine de ama onun dışında yazdıklarınıza yüzde yüz katılıyorum. Ancak benim görüşüm 25000 üzeriyse hazırlıkları yapmakla birlikte fazla beklenti içinde olmadan sakin şekilde beklemek. Evet çok berbat bir şey bu yazdığınız gibi çünkü elinizi kolunuzu bir sene boyunca bağlıyor sürekli diken üzerinde ne olacak diye bekliyorsunuz.

• @jamel86 rüyalarımda hep yere kapanıp ağlıyorum sevinçten, sanırım gerçeğinde de aynı tepkiyi veririm😂 Adak adadım, hemen adağımı yerine getiririm🙏

• valla bana çıkarsa son 2 senedir fazla alkolden göbek bağladım.. direk spora başlarım herhalde.. günde 12 saat çalışıyorum. akşamları eve girince yapacak bir şey bulamamaktan alkole bağladım iyice.. başka bir şey yapmak için motivasyon kaynağım yok.. çekiliş çıkarsa, motivasyon kaynağım o olur muhtemelen 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Simdi cekilisi 07.07.2020 ye ertelerlermis. Samimi soyluyorum toplasip newyorkdaki gosterilere katilmaya ve trumpi protesto etmeye organizasyon yaparim.

• Merhaba eğer DS formunu göndermeden önce nikah işleminin yapılması daha mı mantıklı? Ve pasaport süremde doluyor, yenileyip nikah ve DS formuna artık yeni pasaportla mı devam etmeliyim? Soyadım değişeceği için tedirgin oldum.

• heralde bu defa çekiliş ertelemesi olmayacak. kötü haber almamak için bikaç gündür buraya girmiyordum.
    hadi herkes için hayırlısı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |