Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hsndmn Kendi gözlerimle şağit oldum Amerikada tır şoförlerinin aldığı ücrete. Haftalık 5 bin usd ve çok daha fazlasını alanlar vardı. Eğer kazanıpta gidersem tır soförlük işim hazır tabi prosüdürleri geçip eğliyeti alınca. Fakat bana göre bir meslek değil istanbul trafiğinden sonra orada tır soförlüğü yapmak aman allahım. Allah korusun amerikan hapisanelerine girmek istemem 🙂

• @gc_dream Hocam zaten devamlı çekilecek bir meslek değil abd yapanların çoğunluğu 3 4 yapıp belli bir mevla para yapıp bırakıyorlarmış... belli bir süreliğe düşünsene hem cebine para veriyorlar git gez üstü sana kalsın hesabı ne biliyim ben çok seviyorum ya ...

• @nuhkan34 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@gc_dream Hocam zaten devamlı çekilecek bir meslek değil abd yapanların çoğunluğu 3 4 yapıp belli bir mevla para yapıp bırakıyorlarmış... belli bir süreliğe düşünsene hem cebine para veriyorlar git gez üstü sana kalsın hesabı ne biliyim ben çok seviyorum ya ...

bana aylık 20 $ dolar versinler o tırı sırtımda taşırım tekeri yere basmaz.ne para varmış arkadaş ben böyle bilmezdim

• @nuhkan34 Şoförlüğüm gayet iyi, meslekte geziyorsun falan oda güzel. Ama gerçekten bana çok tehlikeli geliyor. Yemiyor yani 🙂

• Yeminle parasında değilim hiçbişeyin. İnsan olduğumu hatırlamak istiyorum sadece kardeşim. Şimdi bu ülke hakkında da konuşmak istemiyorum sövmeye başlarsam sonu gelmeyecek çünkü. @zagatoff bana değil 20 dolar gc versinler amerikanın süper kahramanı olurum kardeşim.

• @gc_dream yok be aga ya emin ol abd türkiyeden daha güvenli...

• forumdaki çevrimiçi sayısı hızla artıyor 🙂

• sizce tahminene kaç gibi açıklarlar

• @nuhkan34 o konuda hem fikirim. Ama tır abi bu girecek biri altıma al başına belayı

• @nuhkan34 saat 19:00'da açıklanacakmış.

• arkadaşlar ilk defa basvurdugum için bilmiyorum, sonucların açıklancağı saatte siteye girememe gibi durumlar söz konusu oluyo mu ?

• @nickyok gecen sene kitlendi ertesi gün bakabildim.

• @GC_dream @nuhkan34 Zamanında DHL kargo Ankara Macunköy de depomuz vardı. Alışveriş yaptığınız avm süpermarketleri elektronik yiyecek içecek sigara aklınıza gelebilecek herşeyin taşımacılığını yapıyorduk. 30 küsür kamyon sahibiydik. Rahmetli amcam ile beraber gidip gelirdim. Kamyon tır gibi araçlar ile yolculuk süper oluyor arkadaşlar. Göründüğü gibi değil. Şehirler arası da gezdik şehir içi de gezdik. Onun dışında evden eve nakliyat da yaptık. Ben bu tür işleri seviyorum hani. Biraz da sevmek lazım hocam.

• sanırım ilk iftarı beklemek daha kolay. yediğim çikolatanın haddi hesabı yok

@gc_dream yok be aga ya emin ol abd türkiyeden daha güvenli...

neden tehlikeli anlamadım

• @starborz dikkat et mideni bozma 🙂

• @gc_dream kanka eğer kendine güvenmezsen her meslek sıkıntı o zamn senin için

@gc_dream kanka eğer kendine güvenmezsen her meslek sıkıntı o zamn senin için
    Kendime güvenmekle alakalı değil. Her mesleği yaparım çok şükür daha 30 dayım. Amerikada bulaşıkta yıkadım temizlikte yaptım. Günde 14 saat çalıştım. Tır sonuşta büyük araç, en ufak hatada allah korusun. Yapamam değil zorda kalırsam tabikide yaparım. Fakat konu USA olunca imkanlar çok fazla o yüzden tercihlerimde en sonlarda olur.

• eşimle başvuruyu birlikte yaptık sonuçlarada birlikte bakalım diyordum ama bu akşam şehirdışından geç gelecek gibi görünüyor.zaten saat 19:00 da site kilitlenir diye düşünüyorum umarım bizim baktığımız saatlerde açılmış olur.olumlu olumsuz öğrenmek istiyorum artık.beklemek daha zor.

• @tanti ile beraber Ankara->İstanbul yolundayız 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |