Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gokcell iyiymiş ya.bitmiş olmazsa gidene kadar olabilir tabi.devam ederim. insallah gideriz ya....bitsin su gün hayırlı haberlerle

• kutumda büyük hissediyorum akşama görüşürüz. lakabım şanslı umarım hakkını veririm..

• @Sunshine Umarım her şey hepimiz için dilediğimiz gibi olur.

Saatler inanın geçmek bilmiyor cidden. Çalışıyorum ama 0 verim bugün.

• @starborz DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

kayınvalidemin yıllardır çıkmasını beklediği hac kurası gibi heyecan yapanlar var burada 🙂

10 Numara 🙂

• @vulture DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@Sunshine Umarım her şey hepimiz için dilediğimiz gibi olur.

Saatler inanın geçmek bilmiyor cidden. Çalışıyorum ama 0 verim bugün.

Aynen ya....kendimi işe veriyorum olmuyor.ilerlemiyor.müzik dinleyim diyorum kafam almıyor.cay kahve sizlerle muhabbet derken bu saat oldu 🙂

• @sunshine DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

hayır etkilemiyor.lise mezunu olmanız yeterli basvuru için.

Ben hep böyle içeride eleme yapıyorlardır diye düşünüyorum ya :)) kaldı ki adam memleketine homeless almak istemez.

• Bayram sabahını bekleyen çocuklar gibiyim.. içim bi hoş oldu ... zaman durdumu ne herkesin gönlünce olsun inşallah

• @proff01 Bu profil fotonuzla başvuru yaptıysanız istatistiklere göre çıkma olasılığı daha yüksek gibi duruyor. Düz renklerde daha belirgin bir yüz ifadesi olduğu içinmiş. Biyerde okumuştum. Aklıma geldide söylüm dedim. Çıkarsa GC_dream yazmıştı dersiniz:)

• ........

• Açıklandığı zaman bizden bilgi olarak ne istiyorlar
    Confirmation Number mi
    Kopyalayıp hazır bekleyim?

• @crywolf34
    Maalesef o benim için pek mümkün değil çok pahalıya gelir benim için orada üniversite okumak.

• @gokcell gerci bu rakamlar aileleriyle birliktedir. acaba diger ulkeler nasildir. benim kotam turkiyeden olmiyacak da 😜

• ........

• ⭐⭐

@diagon Confirmation Number soyad ve doğum tarihi istiyorlar

• bekar biri olarak kazanırsam gitmek isteyen bayanlara duyurulur 😃

• @gokcell DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@gc_dream Hangi ulke?

Bulgaristan

• ........

• Çok heyecan yapmayın bebce benim 3. çekilişim. Umudum yok yani. Beklentinizi yükseltmeyin sonra fazla üzülmeyin 😬

• Elim ayağım titriyor. Anksiyetem şuan tam güç benimle uğraşıyor. Zaman geçmek bilmiyor. 😃

• ekonomik istikrarsızlık türkiyeyi bunaltıyor bu durumda içeride siyasi çatışma ortamı tetiklenebilir dolar bey şu anlarda zaten şahlanıyor .siyasi olarak gerginiz zaten ekonomik çöküş tuzu biberi olur.eğer çekilişi kazanırsanız hiç kararsızlık yaşamayın yaşam standartınız düşecek daha alt bir işte çalışacak olsanız bile en azından can güvenliğinizin olduğu topraklarda yaşayın orta doğu bataklığından uzaklaşın.tr de kalırsanız 2 yıl sonra cehennemin ortasında kalmayacağınızın garantisi yok.şuan 4 -5 milyon suriyeli ülkemizde 2010 yılına dönüş imkanımız yok.herşey düzelmeyecek şekilde kötüleşiyor.yüzyıllardır orta doğu da kan göz yaşı savaştan başka bişe yok.orta doğu halkları amerika ingiltere gibi büyük devletlere suç atar ama kendi mezhepçi ırkçı yapısını görmez suçu başka devletlere atarak bizi birbimize düşürdü der . farklı bir kıtaya gitmek sizi bu sıkıntılardan uzaklaştırır.avrupa yoğun suriyeli afgan afrikalı göçmen sorunu ile uğraşıyor.amerika da bu gündemden uzaklaşmış olursunuz.küçük suriye deki bir olay avrupayı salladı 80 milyonluk türkiyedeki bir iç çatışma ortamında neler olur düşünmek istemiyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

57

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |