DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 4 ay wat ile çalıştım, 4 sonunda hala güneylileri ve siyahi kardeşlerimizi anlayamıyordum 🙄

• Merhaba sayın bekleyenler, herkesin şansı bol olsun, kim ne kadar isterse istesin kime kısmetse o kazanacak bildiğiniz gibi. Çok istemek, az istemekle alakası yok konunun. Bir sorum var, acaba 00:00 dan sonra mı açıklanacak, gün içinde mi?

• @denizsen DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba sayın bekleyenler, herkesin şansı bol olsun, kim ne kadar isterse istesin kime kısmetse o kazanacak bildiğiniz gibi. Çok istemek, az istemekle alakası yok konunun. Bir sorum var, acaba 00:00 dan sonra mı açıklanacak, gün içinde mi?

Akşam 18:00 -19:00 -20:00 arası çeşitli rivayetler mevcut 🙂

• Ben de forumu şansa görüp aranıza katıldım. Herkese selam olsun. Bol şans diliyorum. Kime ne sebeple çıkarsa çıksın hayırlı olmasını diliyorum.
    Burada yazılanları okuyunca heyecanım bir kat daha arttı. Eşimi zor ikna ettim. Ama şimdi daha büyük bir korkum var. Eğer çıkarsa anneme ne diyeceğim 😂
    Çok bilgilendirici yazılar okudum. Hepinizin klavyesine sağlık.

• @NumbWalker çok uzun zamandır gc çekilişini bilmeme rağmen ailemi ikna edemediğim için başvuru yapmadım yaş oldu 26 sonunda ikna ettim ve henüz ilk başvurum. Geçen yıllara çok pişman olsam da geç olsun güç olmasın. Hocam çıksın ikna edersin bir şekilde çok düşünme o konuyu 😊

• @denizsen at noon diyor öğlen 12.00. Bizde 7 saat ileriyiz. Saat 7 olacak akşam.

• @hsndmn aahh kardeşim haklısın. İşin aslı tecrübeli arkadaşların da belirttiği gibi bir plan dahilinde hareket etmek sanırım. Yarın akşam bu saatlerde neler konuşacağız kimbilir.
    Teşekkür ederim ☺

• Annem de soruyor ciddi ciddi çıksa gider misin diye ah çıksa gitmem mi ama korkma bana çıkmadığına eminim diyorum 😅

• @gc_dream iptal oldu ama 3 hafta da uzadi 😔 bende oyle dusunuyordum once...umarim oyledir.

• @ekpr
    Dün anneler günü için toplandık doğrudan dediği şu
    “Saçmalama ne işin var orada ben nasıl gelicem” 😂😂
    Öyle deyince bi içim burkuldu. Dedim “sensiz gider miyim hiç”
    Netice yarın sonuç ne olursa olsun yine mutlu olacağım.

• @korcanmir DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sunshine DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

case number ile.

düşük case number ile Ankara görüşme tarihi arasında bağlantı var mı?

Tabi ki var.dusukse erken gidiyosunuz gorusmeye.bi nevi garantilemis oluyosunuz 😊

• @sunshine benim mesela iptal oldugundan haberim yoktu. ogrendigimde bir telas yaptim lan yoksa bende o tarihlerdemi basvuru yapmistim diye. sonra buldunki ekim 21 inde basvuru yapmisim. ama eger ilk hafta basvuru yapsaydim haberim olmiycakti. eminimki bir cok kisi vardir bu sekilde.

• @gc_dream DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sunshine benim mesela iptal oldugundan haberim yoktu. ogrendigimde bir telas yaptim lan yoksa bende o tarihlerdemi basvuru yapmistim diye. sonra buldunki ekim 21 inde basvuru yapmisim. ama eger ilk hafta basvuru yapsaydim haberim olmiycakti. eminimki bir cok kisi vardir bu sekilde.

Temennimiz o yonde.gonlumUzdeki hayirli olur insallah...

• @numbwalker Annem babam yeşil pasaport alabiliyor sanırım vize gerekmiyor o durumda ama vize istemese ne yazar uçak fiyatı keyfi gidiş geliş için oldukça pahalı.

Greenkart çıksa bunlar aşılacak şeyler sonuçta gülü seven dikenine katlanır ki zaten teknoloji çağı istediğin an görüntülü görüşme var yanında olmasını elbette tutmaz ancak yine de özlem giderme açısından daha iyisi olamaz herhalde.

• @ekpr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@numbwalker Annem babam yeşil pasaport alabiliyor sanırım vize gerekmiyor o durumda ama vize istemese ne yazar uçak fiyatı keyfi gidiş geliş için oldukça pahalı.

Greenkart çıksa bunlar aşılacak şeyler sonuçta gülü seven dikenine katlanır ki zaten teknoloji çağı istediğin an görüntülü görüşme var yanında olmasını elbette tutmaz ancak yine de özlem giderme açısından daha iyisi olamaz herhalde.

Amerika için Yeşil Pasaport bir anlam ifade etmiyor. İngiltere ve Amerika yeşil pasaporta yine de vize istiyor🤷🏼♀

• Davetiye ile oğlum veya kızım orada dediği an iş bitmiştir. Sık sık gelip gidebilir. Gc çıkarsa buradaki bütün kazancımı aileme bırakıp sıfırdan hayat kuracağım. Biraz hayattan zevk almak gerekli. Oraya gittiğim zaman da ailemin bir dediği iki olmayacak. @ekpr Yeşil pasaport sadece AB ülkeleri için geçerli.

• @wwinter @hsndmn Vay be ben Amerika için de geçerli sanıyordum 😊

• @ekpr evet döviz vurdu kırdı herşeyi.
    Teknoloji eh tutmasa da yerini...

• @wwinter teşekkürler bilgi için.

• Ben City/Town kismina istanbul

District kisminada oturdugum ilceyi yazmistim, bir sikinti olurmu ya ? Tam tersi olmasi gerekiyormus galiba offf

Benzer Başlıklar

• 9899
  • 22394
  • 4
  • 15613
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

60

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |