Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Şafagınız az mental saglıgınız daim olsun..Konu fotograf olunca ayar oldum cunku benimkini de adam zırt diye arka planı beyaz yapıverdi. Kendi resmimi foto forensige soktum demin omuzda merdiven basamagı gibi şeyler gördüm ELA secenegine tıklayınca.

Dur dedim peder kazandı onun fotografı inspekt yapiyim . Onunkindede merdiven gibi izler cıktı.
    Derdedmeyi bıraktım

site ismi photo forensic tool

• @Calibraturbo Babanın fotoğrafında da mı crop vardı abi?

• Crop, arka plan rengi vs bu kadar sıkıntı yapmayın rica edeceğim, yüklediğiniz fotoğrafta bu anlamda bir sıkıntı yok, meraklanmayın, bu konuyla alakalı elenme ihtimaliniz sıfıra yakın, her yazılana kulak asmayınız, içinizi karartmayınız 👍🏻

• Crazycells sıkıntı olmayacağını söyledi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sametoe, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells 'den başkası bu olayı çözemez 😞

onemli olan fotografa bakinca yuzunuzun secilebilmesi, konsolos bugune kadar buna gore karar verdi. O nedenle background'daki kucuk degisiklikler sorun olmayacaktir.

• Hadi gözümüz aydın 🙂

• Kazanan birinin (hatta şuan usa de) güzel bir ifadesi var, size birşeyler anlatır herhalde bu ifade,
    “hesap makinasından hallice bir cep telefonuyla çekmiştik fotoğrafları, görmek istemezsiniz o kadar söyleyeyim” 😂😂

• Bu sene sonbahardaki başvuru dönemine kadar da bu foto meselesinin bir daha açılmaması temennisiyle 🤪🤪 (şaka tabi alınmasın kimse)

• Your photo is a vital part of your visa application. To learn more, review the information below on how to provide a suitable photo. Digital images are required for some visa categories, while photos are required for other visa categories. The acceptance of your digital image or photo is at the discretion of the U.S. embassy or consulate where you apply.
    Konsolos karar veriyomuş öyle yazıyor.
    (Dışişleri bakanlığının sitesi alıntısıdır.)

• @crazycells çok teşekkür ederim verdiğiniz rahatlatıcı cevap için. yüzümdeki damar çatlamaları dahi belli oluyo o derece temiz ama arka plan can sıktı siz gelene kadar 🙂

• @dmr deme öyle ağlatma beni de

• @delikadir54 kardeşim böyle bir programı varmı bu sistemde?

• @clourpoint evet var. Arastirin lutfen bulmasi kolay. Mantikende dunyada 14 milyon basvurunun nasil taranabilecegini dusunun. Mumkunmu insanlarin tek tek dogru ve yanlis basvuruyu ayirt edebilmesi her yonuyle. Mumkun degil....onun icin belirlenen kriterlerde olmayanlari once program hatali basvuru altinda eler.( yazim ve fotograf hatalari vb). Turkce karakter kullanmayin diye bas bas bagriliyor. Peki turkce karakter kullandin ve bunu kim yanlisini ayiklayacak....adamlar uzaydaki kara deligi gozlemlerken neden bir program yanlislari ayiklayip dogrular icinde rastgele cekilis yapmasin???

• Ben 3 sene once gc basvurusu yapmistim . Greencard 7/24 sitesinden . Ve kendilerine mail ortaminda arka fon beyaz bir foto gondermistim. Birsey bildigini sanan bu site benide hic uyarmamisti. Aslinda fotografim yanlisti . Haliyle hic cekilise dahi giremeden elenmistim. Bense bana cikacak ben kazanacam kesin kazanacam icime his doguyor diye aptal aptal bekliyordum . Ve soyle bir yazi okudum. You are not has been selected. Aslinda kazanamayagim belliydi .... taki hatamin fotodaki ...... oldugunu anlayana kadar. 20 begeni alirsam bu yazima ,size bu isin inceligini aciklayacagim fotograf ve formu dogru doldurmak adina hersey....sozum soz dur👍Bunuda hic kimse yapmaz size, youtuberlar bile

• @delikadir54 neden beğeni ile açıklama yapıyorsun, yanlış anlama sadece merak ettim.

• @yigitboncuk bir bedeli olsun

• ⭐⭐ Yasaklı

Haklısın bir bedeli olsun loto çikan fotografta testere gibi crop var dedim kimse oralı bile olmadı. Yazma abi. Yazma kıvransın millet

• @Calibraturbo bir cogu bastan elendi ama bekliyor iste...

• @Calibraturbo kardeşim senin o basamaklarını yerim. sayende içim rahatladı ama bi an da kuşkulanmadım değil. Baban'a çıkınca oto olarak sana da çıkmış olması lazım fakat aile işlerini karıştırmak istemediğimden sormaktan çekindim.

Crazycell, aysegul, sen ve diğerleri sayesinde rahatladım gerçekten. Teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |