Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hayatımda hiç birşeyi bu kadar ısrar ile istemedim ben. Hayatın en berbat durumlarını da yaşadım. Afedersiniz girip çıkmadığım bok çukuru da kalmadı. Hep birşeyler oldu belki şansım iyiydi ama daima düze ulaşabildim. Son isteğim gc kazanıp sağ salim Amerikaya ulaşabilmek, zor veya basit sağlıklı bir şekilde beni bekleyen o hayatı yaşamak. İnanın hiç bir korkum yok. Süper İngilizce bilmiyorum. Orada tanıdıklarım olmasına rağmen gittiğim zaman tek bir telefon açarsam namert olayım. Ben önce Allah'a sonra kendime güveniyorum. Kimseden bir beklentim yok çok şükür kimse ile işim de yok. Mübarek aylardayız. Rabbim duamı ve gerçekten en az benim kadar isteyen herkesin duasını kabul eder de yüzümüze güler inşallah. Herkese hayırlı günler arkadaşlar.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Günaydın

• @badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Badman<<<< mekan izmir memleket Erzincan.

🙄 @likable

• @badman ilk başvurumuzda o yüzden çok tecrübesiziz 🙂 bu tür ayrıntıları hiç bilmiyorduk.şansa artık ne olursa 🙂

• @badman çok haklısınız bunu düşündük bizde ama doğumla ilgili farklı durumlar olunca Türkiye'de kendi doktorumla doğum yapma kararı aldık.eski şirketimde bu şekilde gidenler olmuştu.

• @badman ’de Erzincanlıymış 😁
    @tanti DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Badman<<<< mekan izmir memleket Erzincan.

🙄 @likable

• Son👉5👈 gün.

• Kesinlikle yanlız değilmişim 🙂 @gözde @heleniki @wwinter girdiğim her mağazadan önce birşey beğenip sonradan 15 inden sonra bakarım diye elim boş çıkıyorum 🙂

• Günaydın Millet, nasıl hissediyorsunuz bugün? 😁

• @likable bilmiyozki nasılız 🙂

• Herkeze Bol şanslar.
    Bende foruma yeni üyele oldum. Sizler gibi büyük heycanla bekliyorum. Bu senede geçen senelerde olduğu gibi çok ümitliyim, ama geçen senelerde de olduğu gibi bu senede hallerim suya düşecek ne yazık ki 😞

• Hayellerimiz 5 gün daha yüksek tutalım lütfen 🙂 Sonrasını 16 sından sonra düşünürüz.

• En güzelini yapıyorsunuz birşey almayarak. Biz 1 haftadır eşyaları dağıtmaya çalışıyoruz. Annem bir de onun icin ağlıyor. Bu kadar uğraştık aldık millet yagmalasin diye mi diye başlıyor nerden çıktı su Amerika isi ne güzel düzenjniz vardı diye devam ediyor. Bir ton seye boşa masraf yapmışız bu süreçte en çok bunu anladım 🙄

• Bu ileti silindi!

• Azərbaycandan Türkiyədəki qardaşlarımıza salamlar olsun. İnşallah bu il Green card DV2019 ürəkdən arzulayan hər bir kəsə çıxar, təbii ki aşağı nömrəli case number ilə.

• @famel bu gc bize tasarruf yaptırdı farkında olmadan 🙂

• @damladav dimi yaaa aslında ne kadar gereksiz şeyler var aslında evde 🙂

• Hersene bir ümit ile beklerken yaşımızda geçiyor. Artık 40 yaşında çıkar o zaman kara kara otur düşün gitsek mi gitmesek mi diye 🙂
    Bu sene ilk defa eş olarak katıldık. Daha önce ben 3 sene , eşimde 4 sene boyunca başvuru yapmıştık.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |