Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hope34 teşekkür ederim,bir mülakat tarihi almanız için ilk önce evraklarınızın onaylanması lazım "Congratulations records indicate" ile başlayan email almanız gerekiyor, sonrasında da her ay yayınlanan bültende case numaranızın aktif olması gerekiyor

Bültenleri bu adresten takip edebilirsiniz ⬆⬆⬆
    En son açıklanan Aralık bülteninde Europe için açıklanan sayı 10300 oldu
    Muhtemelen ocak bülteninde sizin case numaranız aktif olur
    Case numaranız hala aktif olmadığı için ister bekler, isterseniz bu durumu KCC telefonla veya email yoluyla sorabilirsiniz
    Bizim bildiğimiz en son case numarası 12300 olan arkadaşımız evrak onayı aldı

• @Muhtaradana Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. dün mail attım otomatik cevap gelmiş. linkten takip edebilirsiniz diye. Hiç aramadım arasam net bilgi alabilir miyim bilemedim? Yoksa beklesem mi biraz daha? bu işin en zor yanı sabırla beklemekmiş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@amanintouchable, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells cok sağolun:) cevabiniz icin cok tesekkur ederiz.
    K.bakmayin cok bilgi sahibi olmadığımız icin sormak istiyorum da ds-260 i nereden dolduracagiz cocugumuz icin.
    Bizim formlari guncellemek icin de KCC den unlock yapmalarini istememiz gerekiyor sanırım degil mi hocam? Simdiden tekrar sağolun

Kendi DS-260 formunu doldurdugunuz sayfada yeni bir DS-260 formu olusturmalari lazim. Eger onlar olusturmazsa, sizin "add applicant" tusu ile olusturabilmeniz lazim. Bu konudan email'de bahsetmeyi unutmayin.

• Merhabalar,
    Acil yardima ihtiyacim var.
    Mulakat gunu I-864 formun (affidavit of support formun) taramis halinin ciktisini alip gotursem Kabul ederler mi? Yoksa imzali halini postayla gondersin esim Amerika’dan?
    IR-1 vize gorusmesinden gecen arkadaslar ne yaptiniz acaba?
    Tesekkurler.

• @mdfra kusura bakmayin Ben sorumu IR1/CR1 sureci altinda yazmistim , dv2020 sureci altinda buldum. 😬

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mdfra, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhabalar,
    Acil yardima ihtiyacim var.
    Mulakat gunu I-864 formun (affidavit of support formun) taramis halinin ciktisini alip gotursem Kabul ederler mi? Yoksa imzali halini postayla gondersin esim Amerika’dan?
    IR-1 vize gorusmesinden gecen arkadaslar ne yaptiniz acaba?
    Tesekkurler.

genelde sorun olmuyor, bu sekliyle de konsolos kabul ediyor, bilginize.

• @crazycells peki , cok tesekkur ederim.

• merhaba benim şöyle bir sorum var
    gc başvurusu yaptığımda bekardım. evlendikten 2 ay sonra gc sonuçları açıklandı. yani benim soyadım değişmişti artık. ben ds260 formunu yeni soyadımla doldurdum. ancak döküman isteme mailinde eski soyadımla hitab edilmişti. ben dökümanları yeni soyadımla gönderdim. 3-6 hafta arası gelmesi gereken mail gelmedi. bende bunu bilgilendirmek için kcc ye mail atacağım. ancak yeni soyadımla mı eski soyadımla mı atmalıyım ya da bunu mail de dipnot olarak söyelmelimiyim yoksa bu soyadı olayını açıklamak için ayrıca bir bilgilendirme maili mi atmalıyım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turturine sana mail gelmediği için mail atma çünkü senin numaranın current olması yaklaşık nisanı bulacağı içinnisan ayına kadar beklemen lazım eğer current olupta jala mail gelmediyse ozaman mail atarsın ds260 formunu married olarak doldurdunuz dimi ayrıca evrak gönderirken evlilil cüzdanını da gönderdiniz dimi ayrıca bu evliliğin green kart için değil sevgi evliliği olduğunu ispat için mülakatakadar resimleri ayarla sevgili iken sonra nişan düğün resimlerini balayı resimlerini çünkü isteyecekler

• @ayvalik10 ama mailde 3-6 hafta arası mail gelmezse bildirin yazıyor

• @ayvalik10 ayrıca current olup olmadığını nerden anlayacağım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turturine beklemen lazım ona bakarsan bayan olanlara askerlik evraklarını gönderin diyor. Yani her mail şahsa özel değil ortak gönderiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turturine her ayın 15nde alağıdaki siteden bir ay sonra ki current olacak nuamralar yayınlanır. Ozaman sen de mail atarsın.

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turturine rica ederim her zaman birbirimize yardım ederiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turturine bence de email atmaniza gerek yok. iki isminizi de yazabilirsiniz, birini parantez icine alirsiniz.

• @nryoz merhabalar bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Acaba öğrenebildiniz mi? Şimdiden teşekkürler 🙂

• Arkadaslar bir sorum olacaktı asya icin cutoff aralik 6000 idi. Benim numaram 6300lerde benim numara aktif olacagi ay ocak dimi? ama evrak istegim yeni geldi. Evraklarimi ancak toplayabiliyorum. Ctesi gönderebilirim. Geç kaliyor muyum? Oyle birsey var mi

• @Hosko asya için aralık ayı 8200 cut-off görünüyor, siz evrak mailinizi gönderdiğinizde , eğer 1-8200 arasındaysanız sıranıza göre uygun ve yakın bir mülakat tarihi verilecektir . Kolay gelsin 🙂

• @serotonin ben aralikta evragimi gonderdigimde bir de onaylanmasini beklemeliyim dimi? Bu gibi durumda evrak hızlı onaylanmis durum oldu mu biliyor musunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |