DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Nerdesiniz nereye kaçtınız çabuk gelin buraya

• @asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX bu sana bir işaret😳😳😳😳

Öyle gibi gözüküyor be ablam 🙂 bakalim 5. ayda görürürüz isaretmiydi yoksa hayal miydi 😆🙄

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Nerdesiniz nereye kaçtınız çabuk gelin buraya

ülkerden geldi yoğurt , labne , süt , kaşar , çileki kakaolu süt alıyorum 🙂 daha sayammı ?

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş yok zanlananlari say

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş yok zanlananlari say

yılbaşını yada 2020 1ci ayı bekle şimdikiler ufak zamlar büyükler 2020 ilk haftasında gelecek kip dur 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş 😳😳😡aç kaldık desene

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş 😳😳😡aç kaldık desene

açlıktan kim ölmüş 🙂

• ⭐⭐

Banu şu kahvenle sigaranı al da otur şu bilgisayarın başına nerdesin gene sen @bidünya

• @Oktay-İbiş eyvahlar olsun, dün baktım a101 de muratbey kaşar 500gr 26.95 olmuş 😩😩😩 tam 2 sene önce 13-15 liraya alıyordum hatta indirim bekleyip 10-11 liraya alıyordum.. pınar, sütaş vs sütleri indirim bulursam 2 liranın altına alabiliyordum, şimdi 5 liranın altında bulabilirsem bu markalardan hoplaya zıplaya alıyorum.. bütün süt ürünleri böyle.. hatta bütün temel ihtiyaçlar böyle..mercimek, pirinç, yağ vs bir de utanmadan %10 enflasyon açıklıyorlar Allah ımm! 1-2 senede bu hale geldik, ki öncesi de vardı da daha yavaş yavaş geldik, artık hızlandı iyice, 1-2 sene içerisinde neler olacak düşünemiyorum, Allah beterinden korusun diyeceğim ama bu işler de duayla olmaz, neyse..
    Oktay Bey sizin işiniz de zordur, zam geldikçe size söylenen de oluyordur dimi, sonuçta direk müşteriyle muhatapsınız 😏

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş Oktay abi aylık 8.000 liraya sana iş buldum

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş eyvahlar olsun, dün baktım a101 de muratbey kaşar 500gr 26.95 olmuş 😩😩😩 tam 2 sene önce 13-15 liraya alıyordum hatta indirim bekleyip 10-11 liraya alıyordum.. pınar, sütaş vs sütleri indirim bulursam 2 liranın altına alabiliyordum, şimdi 5 liranın altında bulabilirsem bu markalardan hoplaya zıplaya alıyorum.. bütün süt ürünleri böyle.. hatta bütün temel ihtiyaçlar böyle..mercimek, pirinç, yağ vs bir de utanmadan %10 enflasyon açıklıyorlar Allah ımm! 1-2 senede bu hale geldik, ki öncesi de vardı da daha yavaş yavaş geldik, artık hızlandı iyice, 1-2 sene içerisinde neler olacak düşünemiyorum, Allah beterinden korusun diyeceğim ama bu işler de duayla olmaz, neyse..
    Oktay Bey sizin işiniz de zordur, zam geldikçe size söylenen de oluyordur dimi, sonuçta direk müşteriyle muhatapsınız 😏

toptancı açısından sorun yok o zam geldi diyor ama iş bizim son tüketiciye açıklamamız sorunlu problemli oluyor açıkcası. 8 senedir bu işi yapıyorum ama ömrümden ömür gitti inanki lanet ettim desem yeridir. sinir stres sıkıntı

• @aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş eyvahlar olsun, dün baktım a101 de muratbey kaşar 500gr 26.95 olmuş 😩😩😩 tam 2 sene önce 13-15 liraya alıyordum hatta indirim bekleyip 10-11 liraya alıyordum.. pınar, sütaş vs sütleri indirim bulursam 2 liranın altına alabiliyordum, şimdi 5 liranın altında bulabilirsem bu markalardan hoplaya zıplaya alıyorum.. bütün süt ürünleri böyle.. hatta bütün temel ihtiyaçlar böyle..mercimek, pirinç, yağ vs bir de utanmadan %10 enflasyon açıklıyorlar Allah ımm! 1-2 senede bu hale geldik, ki öncesi de vardı da daha yavaş yavaş geldik, artık hızlandı iyice, 1-2 sene içerisinde neler olacak düşünemiyorum, Allah beterinden korusun diyeceğim ama bu işler de duayla olmaz, neyse..

Memleket ölmüs ozaman ablam o ne öyle.. herseye zam gelmis millet ne yapcak diye düsündükleri yok anca herseye zam

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş alo kime diyom iş diyom 8000 tl diyom

• ⭐⭐⭐

şimdi yumurtacı geldi bir zam,da ondan gelde anlat hadi millete zam geldi diye. yumurtanın borsası var cidden olurmu demeyin yumurtanın ciddi ciddi borsası var.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş anammmm kaç lira oldu

• ⭐⭐⭐

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Tren istasyonuna geldim treni bekliyorum, amerikan bir aile bizim ufak sehiri gezmeye gelmisler ve memlekete dogru gidiyorlar.. var bu iste bi hayir

Evet bu bir işaret😄

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş Oktay abi aylık 8.000 liraya sana iş buldum

ne işiymiş bu hayırdır 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş Hindistan'da bir araştırma şirketi 9 saat uyuyacak insanlar arıyorumuş tek yapman gereken uyumak mış Benim de aklıma Direk sen geldin 🤣

• ⭐⭐⭐

Neyse az konuyu değiştirelim dün misafirim vardı ya benim ancak köfte ile patates yapabildik domates çorbası kaldı Çünkü benim oğlan anahtarı evde unutmuş çilingir bulup kapıyı açtırmak epey bir zaman aldı

Ehh nasip böyleymiş canım ne kadar olan yaparsan yap nasipte ne varsa o😀

• ⭐⭐

@bidünya aynen

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |