DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ⭐⭐⭐

@bolatmali hocam gözünüz aydın pasaportlarınız gelmiş 👏🏻 tebrik ederim. yolunuz açık olsun artık gittiğiniz eyaletten deneyimlerinizi paylaşırsanız bizlerde çok mutlu oluruz inşallah 😊

• ⭐⭐⭐

@fetihy
    Teşekkür ederim, Darısı başınıza 🙂

• @Hosko benim numaram da 10000'lerde bana da mail gelmedi bende KKCye mail attım. Aynı gün cevap geldi. Cevap da "Mailin ya gelmiş olması lazım veya da gelecektir yazıyordu." Cevabın altında da gelmesi gereken mail bulunuyordu. Bunun üzerine tekrardan mail attım. Yukarıda böyle diyorsunuz aşağıda da maili göndermişsiniz dedim. Ne yapmalıyım evrakları göndereyim mi yoksa bekleyeyim mi diye sordum. Bunun üzerine aynı kişi sadece gelmesi gereken maili gönderdi ve sonrasında döküman kısmına evrakları gönderdim ve işleme alındı.

• ⭐⭐⭐

@bolatmali çok teşekkür ederim hocam saolun. Artık nasibimizde varsa demekten başka bir çaremiz olmuyor 😊

• @crazycells merhabalar hocam bikac sorum olacaktı. Kcc bizden evraklarimizi istediği maili gonderdi acaba bu maile cevap icin belli bir sure var mıdır?
    Bir de green card surecinde yani geçtigimiz ekim ayinda cocugumuz dunyaya geldi bununla alakali olarak yapmamiz gerekenler nelerdir? Simdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@amanintouchable, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells merhabalar hocam bikac sorum olacaktı. Kcc bizden evraklarimizi istediği maili gonderdi acaba bu maile cevap icin belli bir sure var mıdır?
    Bir de green card surecinde yani geçtigimiz ekim ayinda cocugumuz dunyaya geldi bununla alakali olarak yapmamiz gerekenler nelerdir? Simdiden teşekkürler

Hayirli olsun 🙂 KCC'yi durumdan bilgilendirip cocugunuza bir DS-260 formu doldurun ve kendi formlarinizi guncelleyin. Daha sonra formlari gonderebilirsiniz.

Emaile cevap vermek icin bir sure yok, ama vize sayisi kisitli, bilginize.

• @crazycells cok sağolun:) cevabiniz icin cok tesekkur ederiz.
    K.bakmayin cok bilgi sahibi olmadığımız icin sormak istiyorum da ds-260 i nereden dolduracagiz cocugumuz icin.
    Bizim formlari guncellemek icin de KCC den unlock yapmalarini istememiz gerekiyor sanırım degil mi hocam? Simdiden tekrar sağolun

• @bolatmali evet her allahin sabahi mailime inbox spamboxuma bakmaktan gozlerim kör olacak 😅 ben de ekim kasımda mail bekliyordum gelmeyince size sorayim dedim iyi ki de sordum teşekkür ederim

• @Cemal-Kalın, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@Hosko benim numaram da 10000'lerde bana da mail gelmedi bende KKCye mail attım. Aynı gün cevap geldi. Cevap da "Mailin ya gelmiş olması lazım veya da gelecektir yazıyordu." Cevabın altında da gelmesi gereken mail bulunuyordu. Bunun üzerine tekrardan mail attım. Yukarıda böyle diyorsunuz aşağıda da maili göndermişsiniz dedim. Ne yapmalıyım evrakları göndereyim mi yoksa bekleyeyim mi diye sordum. Bunun üzerine aynı kişi sadece gelmesi gereken maili gönderdi ve sonrasında döküman kısmına evrakları gönderdim ve işleme alındı.

Oyle mi bunu bilmem çok iyi oldu e ben yaziyim o zaman hemen onlara bi mail
    Resmi sitesinden contact us kismina mi yazdiniz? Içeriği nasil oldu acaba?

• @Hosko [email protected] adresine gönderdim. Mailinde derdini anlatıyorsun ve mailinde
    Case Number:
    Principal Applicant Name:
    Date of Birth:
    Preference Category:
    Foreign State Chargeability:
    Bilgilerinin mutlaka olması gerekiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cemal-Kalın yazın çok teşekkür ederim curretn olupta hala evrak maili gelmeyenler için bir örneksin bu kadar basit bir işlem sürekli buraya gelmedi de gelmedi gibi yazıyı yazıyorlardı. Tekrar yazın için çok teşekkürler.

• merhabalar,
    green card çıktı. ben eşim ve kızım için form doldurdum. mail geldi evrakta gönderdim. şimdi hamilelik söz konusu olduğunda bildirim yapmamız gerekiyor mu? yoksa mülakat günü belirlendiğinde orada mı bildireceğiz. süreç nasıl oluyor bilen var mı? teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hope34 hamilelik değil eğer mülakat öncesi bebek doğarsa ozaman doldurduğunuz form olan DS260 tekrar açtırıp güncelleme yapacaksınız. Eğer doğum mülakat sonrası ise hiçbir şekilde bilgi vermeye gerek yok.

• @Hosko merhaba size ilk mail gelmediği için mi onlara yazdınız? yoksa mail geldi evrak istedi evlilik cüzdanı vs ondan sonra mülakat için mail gelecekti o mail mi gelmedi diye yazdınız?

• @bolatmali Size ne zaman geldi bilgi. ben 29 ekimde istenilen evrakları gönderdim. ve mail ulaştı diye otomatik mail geldi. ama başka mülakat maili gelmedi hala?

• @hope34, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@Hosko merhaba size ilk mail gelmediği için mi onlara yazdınız? yoksa mail geldi evrak istedi evlilik cüzdanı vs ondan sonra mülakat için mail gelecekti o mail mi gelmedi diye yazdınız?

Bana daha hic gelmedi. Gelse de evraklarimi gondersem derdindeyim.

• @hope34 size daha net bilgiler verilebilmesi için lütfen
    📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

• @Hosko Bana mail geldi. evlilik cüzdanı vs onları gönderdim. mülakat için mail gelmedi. onu sordum. siz mülakat maili gelmedi diye yazdınız da mı cevap geldi?

• @Muhtaradana merhaba, doldurdum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.2k

| | | |