Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş sağlıksız mı? Kim diyormuş onu, valla alır karatay ın önüne atarım onu 😁 şaka bir yana, köylük yerde falan akraba tanıdık güvenilir birileri olsa alınır da biz de o yok işte, o yüzden anca marketlerden alıyoruz.

aynen ama ben tereyağ yumurta bal pekmez vs dışardan getirtiyorum. mesela dün muğla çam balı aldım 4 kilo 2 senedir alıyorum harika bal.

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş buldum ama uzaktan çekim bir resim 😃 3:15 te bir resim var 3 yol ağzının tam köşesinde bizim ev sola dönerken boş bir arazi gibi gözüküyor orası işte 😃 ama yıkıldı yıllardırda gitmiyoz 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş buldum ama uzaktan çekim bir resim 😃 3:15 te bir resim var 3 yol ağzının tam köşesinde bizim ev sola dönerken boş bir arazi gibi gözüküyor orası işte 😃 ama yıkıldı yıllardırda gitmiyoz 😃

bakıyorum bir sn

• @Nothing-Man o dediğiniz heyetler çok gitti zamanında oralara.ancak, eğitim seminerleri yerine restoranlarda,clup'larda parklarda ,sağda -solda (anladınız oraları) gezdiler.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster hahaha sanırım benim

• ⭐⭐⭐

benide geçen sene google maps in aracı çekmiş benim araba ile uğraşırken 🙂 bizim kız dedi baba seni google mapste gördüm diye 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş daha güzel bir video buldum galiba evi görebilirsem onunda linkini atarım 😃

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş daha güzel bir video buldum galiba evi görebilirsem onunda linkini atarım 😃

tamam illa evi gösterecen bana 🙂 evi yaptırda tatile felan geliriz 🙂

• ⭐⭐⭐

@bidünya amaaan hemşire, biten tereyağı olsun boşveerr, dediğin gibi nasılsa hep 50 liralık alıyoruz 😜 hoş kiloluk alayım desen 50 liraya tereyağı da alamıyosun ya neyse 😏

aynen valla ama sıvıyağla aynı anda bitmeyeydi iyiydi😀

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş bende merak ettiğimden gösterem dedim 😃 en son 10 yıl önce gördüm ve yaptırmam ne yaptıracam trilyonlarım olsun gene yaptırmam.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş bende merak ettiğimden gösterem dedim 😃 en son 10 yıl önce gördüm ve yaptırmam ne yaptıracam trilyonlarım olsun gene yaptırmam.

öyle deme ata toprağı evi her zaman kıymetlidir 😉

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yok abi bizim ki kıymetli değil nenemi hiç görmedim ama maharetli kadınmış 7 tane birbirinden beter evlat doğurmuş helal olsun genel olarak türkiyenin şartları altında yatan nedende bunlar yüzünden amerika için uğraşıyorum benden uzak mezara yakın olsunlar 😃

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yok abi bizim ki kıymetli değil nenemi hiç görmedim ama maharetli kadınmış 7 tane birbirinden beter evlat doğurmuş helal olsun genel olarak türkiyenin şartları altında yatan nedende bunlar yüzünden amerika için uğraşıyorum benden uzak mezara yakın olsunlar 😃

doğrusunu sen bilirsin kardeşim 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster hemşire deyince asıl teyze olduğumuz daha net anlaşılır, tevellüt ortaya çıkar 👍

tevwllütüde kullanan son nesil biz olucaz galiba😀

• Öncelikle herkese merhaba bende başvurumu yaptım.

Fakat aklıma takılan bir kaç soru var, çok yakın bir tanıdığım (akraba değil) ABD Manhattan'da yaşıyor ve bende gelmek istiyorum yanına dediğim zaman ilk bir GC başvurusu yapalım dedi.

Başvuruyu yaptık 21 yaşındayım, şuan ülkenin durumu malum çalışmıyorum da, 5 Mayısta sonuçlar açıklanacak bu adam bana görüşmeye gideceğin zaman benim evimin adresini vereceksin ve kesinlikle hiç bir şekilde yalan söylememem gerektiğini her şeyin ne derece kötü veya iyi olursa olsun olduğu gibi anlat dedi.

Başvuru ücretlerini ödeyebilirim, hatta biraz bankada parada gösterebilirim ama çok uçuk miktarlarda değil bankada param olmadığı için red yermiyim?

Son olarakta ben Lise mezunuyum ve üniversite okumak istiyorum eğer orada imkanlarda el verirse bunu oradaki görevliye bildirmemin bir sakıncası olur mu?

Ayrıca tanıdığımın adresini vereceğim için sponsorluk vb. belge hazırlamam gereklimi?

Şimdiden bilgi verecek herkese teşekkür ediyorum ve herkese bol şanslar diliyorum...

• Herkese bol şans diliyorum 2. Başvurum olacak herkesin farklı bir hayli var ama benimki çok farklı inşallah çıkar da gider isem orada birkaç sene çalışıp tedavim yaptırcam ve yürüyebileceğim

• @kaankocer kardeşim bana çıkacaksa bile çıkmasın sana çıksın ve inşallah sana çıkarda hayallerine kavuşursun

• ⭐⭐⭐

@kaankocer, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese bol şans diliyorum 2. Başvurum olacak herkesin farklı bir hayli var ama benimki çok farklı inşallah çıkar da gider isem orada birkaç sene çalışıp tedavim yaptırcam ve yürüyebileceğim

Tüm kalbimle diliyorum. İnşallah kazanır gider ve sağlığınıza kavuşursunuz.

• ⭐⭐⭐

@kaankocer canı gönülden size çıkması için dua edeceğim. Cenab-ı hak gönlünüzün muradını versin

• @kaankocer, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese bol şans diliyorum 2. Başvurum olacak herkesin farklı bir hayli var ama benimki çok farklı inşallah çıkar da gider isem orada birkaç sene çalışıp tedavim yaptırcam ve yürüyebileceğim

Bence kesin size cikacak ve sonrasinda burada hep birlikte bu guzel haberi kutlayacagiz. Inanin bu olacak ve tedaviniz istediginiz gibi sonucunu verecek. 🙏tum kalbimle inaniyor ve diliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |