Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@oktayusa kasım ayının 15 nde current olacak kişilerin numaraları belli olacak. Mesela 10k diyelim. Şimdi 8.600 ile 10 k arasındaki kişilerin numaraları current olması demek artık onlara mülakat tarihi gelecek demektir. Bu current olan numara sahiplerine eğer geçmişte evrak maili gelmedi ise işte bu bültenden sonra onlara evraklarını göndermeleri için evrak maili gelecek. Daha sonra evraklarını alan kcc onlara ok alındı maili gönderecek. Daha sonra da mülakat tarihi belli olacak. Mülakat tarihi kesinleşmesi için evrak mailine cevap verip ok alındı maili gelmesi lazım. Mülakat tarihin belli olduktan sonra da sen ais kaydı olan posta şubesini ve ungan sağlık muayenesi için randevu alıyorsun.

• @ayvalik10 bizim gibi 50k larda olanların şansı nedir. bu sürece göre bize sıra gelir mi, gelirse hangi aylarda gelir sizce ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oktayusa geçen sene 70k olana da sıra geldi 60k olana da 80k olana da ondan hiçbir zaman kesin olumsuz olarak düşünme. hangi ay bize gelir bu sorunun cevabını şubat ayında cevaplarız

• @ayvalik10 geçen sene 26.500 de current olmadı mı? 80 K olana nasıl sıra geldi?

• @ayvalik10 teşekkürler

• @crazycells bu konuda bir forum üyesi olarak ben de şikayetçiyim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yetisbey1903 current olmak ne demek bu rakamdan sonraki tüm numaralar şansı var demektir. Ben misal verdim 80k 70k

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yetisbey1903, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

2020eu27xxx sıra numaram ve 4 hafta önce evraklarım benden istendi ve 2 gün içerisinde yolladım. Bu evrakların benden istenmesi benim numaramın ileri ki dönemlerde current olacağı anlamına mı geliyor yani?

hayir, maalesef bu sekilde bir genelleme yapamazsiniz, ama numaraniz cok yuksek bir numara degil.

• Geçen sene 2019 GC TALİHLİLERİ DURUM TABLOSU'nda kayıtlı en yüksek sayı kaçtı acaba ?

• @Muhtaradana
    80. satırdan sonrasını göremiyorum , bende bir hata var galiba , listedeki son , yani en büyük rakamı söyleyebilirseniz çok sevinirim.

• @atader telefondan kaynaklanıyor sanırım, bilgisayardan sorun olmuyor
    Ben söyleyeyim Türkiye'de 30 binlerde en son case
    Ama Eu da en son 32 bindi sanırım

• @Muhtaradana
    Teşekkür ederim

• Bu sene Türkiye'de en azından listeye kayıt yapanlara bakarak 55.000'ler var , EU en yüksek numara acaba kaç bir bilginiz varmı ????

• @atader eu da en yüksek case 57 bin diye biliyorum

• Arkadaşlar merhaba,
    25 Ekim'de evrak mailimi gönderdim, 3 ya da 6 hafta arası geri dönüş olacağını biliyorum ama 4. Haftaya gidince biraz endişelendim. Genel bekleme süresi ne kadar bilgi verebilir misiniz? Case number: 32 binlerde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@filizkip herkese hemen gelecek diye bir şey yok çünkü sizin numaranız daha current olmadı siz numaranız current olana kadar bekleyin insanlar hep kesinmiş gibi yazdıkları için sizin gibiler telaş yapıyor. Numaranız current olmına rağmen hala gelmedi ise ozaman kcc mail atarız bu arada bahsettiğim zaman mayısı bulacak. 3–6hafta kesin değil sakın kendinizi şartlandırmayın

• @filizkip 17 ekimde evraklarımı gönderdim hala bekliyoruz, benden daha erken gönderip bekliyen arkadaşlarımızda var, şu an sadece case numarası düşük olanların(hatırladığım kadarıyla) 12 bin altı talihlilerinin evrakları onaylanıyor, bu case numarasına sahip talihlilerin onay süresi ise 3 ila 10 gün arası

• Merhabalar,
    Ben ds260 formunu 28 Ekim'de submit ettim. Evraklar için talep maili beklemem gerekir mi yoksa herhangi bir zamanda yollayabilir miyim? Bu 3-6 hafta süresi formu yolladıktan sonra evrak talep maili geliş süresi mı yoksa yolladığımız evrakların onay maili süresi mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• @mertturkkan 3-6 hafta arası evrakları gönderdikten sonraki onay bekleme süreci
    Henüz evrak talep emaili almayan arkadaşlarımız var, evrak talep emailinin gelmesini sizde bekleyebilirsiniz, sizede yakında gelecektir diye umuyorum

bu tablodan hangi case numaraların evrak talep email i aldığını inceleyebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |