DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar,

Forumda yeniyim. Sizlere bu konumda online eğitim alabileceğiniz bazı siteleri tanıtmak istedim.

1)Udemy: Ülkemizde de çok popüler olan neredeyse hepimizin bildiği bir eğitim platformu. Bir çok farklı konuda Türkçe, İngilizce, Ücretli/Ücretsiz içerikler bulabilirsiniz.

2)Bilgeiş: ODTU'nün geliştirmiş olduğu ücretsiz bir eğitim platformu. Hem içerikleri izleyip hem de ödevleri yaparak sertifika alabilirsiniz.

3)Khan Akademi: Lise, Ortaokul, Üniversite dersleri arayan kullanıcılarımız inceleyebilirler.

4)Google Dijital Atölye: Özellikle dijital pazarlama konusunda ücretsiz ve Türkçe içerikler bulabilirsiniz.

5)Turkcell Akademi: Yazılım ve oyun geliştirme alanında ücretsiz ve Türkçe dersler bulabilirsiniz.

6)Duolingo: İngilizcenizi geliştirmek için ücretsiz kullanabileceğiniz çok güzel bir platform.

7)Youtube: Youtube'da ücretsiz olan bir çok kaliteli eğitim var.

8)BTK Akademi: Türkçe ve ücretsiz ülkemizdeki en kapsamlı platformlardan bir tanesi.

Online eğitim arayan kullanıcılar için bu şekilde bir liste sunmak istedim. İstediğiniz siteyi inceleyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 17
  • 10
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |