DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, ben ve abimin ortak olduğu, gelirimizi vergilendirdiğimiz bir şirketimiz var. Malum ülke şartları, verdiğimiz verginin karşılığını hiçbir şekilde alamadığımızdan şikayetçiyiz. Bu yüzden şirketi yurtdışına taşımak veya o ülkede yeni bir şirket kurarak yaşamak istiyoruz. Önceliğimiz Amerika ve Kanada fakat avrupa ülkeleri de olabilir. İnternet ortamında ne kadar araştırsamda bunun hakkında bir bilgi bulamadım. Böyle bir şey mümkün mü? Nerelere sorabilirim? Eğer değilse dil okulu ve üniversite ile gitmek istiyorum. Dil okullarıyla mailleşip kolay bir şekilde gidebilceğimi anladım fakat dil okuluyla çalışma vizesi alamıyoruz. Bu yüzden üniversite ve kolejler ilk tercihim. Bu konularda bir fikri olup yardımcı olabilcek var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

• 363
  • 9
  • 26
  • 746
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |