DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• o kadar gün geçti 8 mi bitmeyecek 🙂 çıktı zaten ama resmileşmesi için beklemek zorundayız

• @omertug DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

o kadar gün geçti 8 mi bitmeyecek 🙂 çıktı zaten ama resmileşmesi için beklemek zorundayız

Önemli olan kime çıktığı😀
    8 gün sorun değil.Çıksa beklemeye razıyım.korku senelerce beklemek.😂😂

• ........

• @sadikcagan Ben 19.30 gibi bakabilmiştim sonuca geçen yıl.

• @2020dvwinner DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan Ben 19.30 gibi bakabilmiştim sonuca geçen yıl.

Bende geçen sene işten eve gittiğimde 8-8:30 gibi bakmıştım.heyecan ile.çıkacakmış gibi gelmişti bana.ama baktığımda ne yazıkki hüsran.bu sefer bakalım.bir yandan heyecan var biran önce bakayım diyorum.bir yandan da kolay kolay çıkmıyor.biraz kendimi hazırlayıp bir kaç gün sonra bakayım diyorum☺☺☺

• @labrador DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Biraz mı...3 gün öncesine kadar hiç heyecan yoktu adam akıllı,3 gündür ne olduysa uyuyamıyorum.Sabah oldu ama ben daha 5 dakika gözümü kapatmadım.Ne oluyor bana yaaaaa

Aslına bakarsanız durumum aynı bu zamana kadar sorun yoktu şuan muazzam bir stres sabırsızlık heyecan herhalde bu hafta geçmeyecek uykusuz günlere merhaba 😞

@sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Sevgili arkadaşlar nasılsınız heyecan var mı.. Neler yapıyosunuz.. 🙂
    Ben biraz heyecan yaptım sanırım geçmiyor günler geçmiyor..

Heyecan olmaz mı.4 gözle bekliyorum sonuçları 🤔.umarım 7 mayıs akşamı bakabilirim.sanırım bakabilmek için 10 unu falan bekleyeceğim.kalbim çıkmazsa iyi😀.çıkmazsa seneye gene çıkmaz ise öbür seneye.umarım beklemekle geçmez ömrümüz.

Umarım isteyen herkese bu sene çıkar hep beraber gideriz arkadaşlar denemeye devam edeceğim ama bu sene gönlüm çıkmasından yana bu stresi bir daha yaşamayı istemiyorum açıkçası. 😞
    Bu sene olacak arkadaşlar hep birlikte güzel günlere mutlu günlere yelken açacağız.😊

Vazgeçmemek, yapabilmenin yüzde 95’idir. D.J.SCHAWARTZ

• Bu ileti silindi!

• Geçen sene ki aynı ben, üstelik geçen sene Nisan-Mayıs ayında çalışmıyordum gece saat 4 oluyordu halen forumdaydım. Zaman geçmiyordu içim kıpır kıpırdı 😁 Olasılığın %1 ve 2. başvurum olmasından mütevellit bu sene aynı heyecan yok aklıma geldikçe giriyorum foruma.

@labrador DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Biraz mı...3 gün öncesine kadar hiç heyecan yoktu adam akıllı,3 gündür ne olduysa uyuyamıyorum.Sabah oldu ama ben daha 5 dakika gözümü kapatmadım.Ne oluyor bana yaaaaa

• @labrador Hiç belli olmaz üzmeyin kendinizi umarım hep beraber gideriz.. Sizinde güzel haberlerinizi dört gözle bekliyor olacağım . 😉

• Ben ilk başvurumu 1999 yılında mektup usulü yapmıştım lise 1 e yeni başlamıştım.sonra 2008 de ve 2009 de bekar olarak yaptım aracı kurum aracılığı ile
    2017 de kendim yaptım evli olarak ayrı ayrı eşim ve kendi adıma çıkmadı 2018 de takrar eşim ve kendi adıma ayrı ayrı yaptım inşallah bu sefer çıkar.heyecan ile bekliyorum.1 mayıs doğum günüm 34 yaşına giriyorum.18 mayıs oğlumun doğum günü 2 yaşına giriyor.ikimizin doğum gününün tam ortasında.inşallah bize çıkarda doğum günü hediyesi olur.

• Sayın @rüzgar Heycan var stres var son günlerde forumda sadece yorum yapmadan başkılları okumaya gayret gösteriyorum tüm dv 2020 bekliyen arkadaşların hakkında hayırlısını dilerim çıkarsa harika çıkmasada dv 2021 e devam bol şans herkese

• @numbwalker ah o evren yok mu o evren, boynu altında kalsın. Bize gelince işten kaytarıyor.

• Cüneyt Özdemir'in işsizlik videosunda mail ile gelen bir kısa kıta açıklıyor sanki her şeyi..

Şimdi tekrar ne yapsam dedirtme bana yarabbi
    taşınacak suyu göster, kırılacak odunu
    kaldı bu silinmez yaşamak suçu üzerimde
    bileyim hangi suyun sakasıyım ya rabbelalemin
    tütmesi gereken ocak nerde?

İsmet Özel - Münacaat

• @sadikcagan Bende açıkçası çok umutlanmak istemiyorum ama o an diyorum ki: ama birilerine çıkıyor sonuçta😁 neden ben olmayayım?🤣

• Günler yaklaştıkça konu hararetlenmiş 🙂 daha önce 1 belki 2 sayfa geriden geliyordum şimdi 10 sayfa 10 sayfa atıyor.
    7-8 gün birşey kalmış, hakkımızda hayırlısı olsun 🙂

• @2020dvwinner DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan Bende açıkçası çok umutlanmak istemiyorum ama o an diyorum ki: ama birilerine çıkıyor sonuçta😁 neden ben olmayayım?🤣

Haklısın geçen sene 4900 küsür kişiye çıkmış neden içlerinden birisi biz olmayalım diyorum ama bakacağız kısmet

• offfff heyecan tavan. rabbim hepimizn dileğini kabul etsin inşallah. Kızım 10 yaşında ne hissediyorsun sen annecim diyorum çıkacak gibi geliyo ama soyleyemiyorum anne korkuyorum diyo 🙂 benim olmasa bile evladımın duası kabul olur inşallah.. Olmayan şeyler için üzüldüm hep dediler ki daha iyisi gelecektir bekle olmuyorsa daha iyisi olacak diye.. eh bakalım ... sağlığımız yerinde olsun da gerisi gelecek... GELSİN LÜTFEN...

• Bakamam ben 7 mayısta diyen arkadaşlar şöyle düşünün, tamam kazanamadık diyelim...

Biran önce üzülüp hemen kendimizi toparlayalım ve yeniden bu güzel umudu yaşamaya bir dahaki çekiliş için umutları yeşertmeye hemen devam edelim. Bu umutlu bekleyiş sırasında daha önce hiç olmadığımız kadar mutlu, umutlu olmadık mı? Kendimize çıkmış gibi sevinmedikmi? Sevindik hayal kurduk, çıkacağını hissettik ve bu umut bizim yardımcımız oldu bir çok şeyde. Oyüzden yeni bir sayfa, yeni bir çekiliş yeni bir umut demek. Umut bizlerin besini ekmeği.... Oyüzden koyverin rahvan gitsin.... Güzel günler bizi bekliyor inşallah.... Stres yok.... 🤗🤗👍

• bi arkadaşın yorumu çok hoşuma gitmişti.önümüzde 7 mayıs günü 2 sonuç var..gc olumlu veya olumsuz sonuçlanacak dimi..o zaman çıkma şansı yüzde 50 yani doğru orantı 🙂 o tarihe kadar pollyanna cılık oynamakta bi sakınca yok 🙂

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bakamam ben 7 mayısta diyen arkadaşlar şöyle düşünün, tamam kazanamadık diyelim...

Biran önce üzülüp hemen kendimizi toparlayalım ve yeniden bu güzel umudu yaşamaya bir dahaki çekiliş için umutları yeşertmeye hemen devam edelim. Bu umutlu bekleyiş sırasında daha önce hiç olmadığımız kadar mutlu, umutlu olmadık mı? Kendimize çıkmış gibi sevinmedikmi? Sevindik hayal kurduk, çıkacağını hissettik ve bu umut bizim yardımcımız oldu bir çok şeyde. Oyüzden yeni bir sayfa, yeni bir çekiliş yeni bir umut demek. Umut bizlerin besini ekmeği.... Oyüzden koyverin rahvan gitsin.... Güzel günler bizi bekliyor inşallah.... Stres yok.... 🤗🤗👍

Yok @toprak bakamayacam ben müdür. O heyecanı 2 - 3 gün daha fazladan yaşamak en iyisi. Çıkmadığında heyecan ve umutla bekleyecek bir şey kalmıyor. Başvuru tarihi bekleyecem sadece.
    Hem o meyanda burada ki yorumları okumak, kazananların mutluluğuna şahit olmak daha keyifli 😉
    Sana çıkarsa düşünemiyorum farumun halini, düdükler, zurnalar, bayraklar bi dünya emaoji ile dolurursun burayı 🙂 İnşallah çıksın müdür, biz de sevinelim seninle 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

208

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.1k

| | | |