DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Salih-Mert-Eroğlu Hayir dosyaniz Cezayir'e tasinmis degildir diyorlar, bagli oldugunuz konsolosluk talep ederse tasiriz diyor... Ozetle

• ⭐⭐⭐

@Salih-Mert-Eroğlu Hayir dosyaniz Cezayir'e tasinmis degildir diyorlar, bagli oldugunuz konsolosluk talep ederse tasiriz diyor... Ozetle

• Herkese merhaba bizde 11 Temmuz için Belgrad Konsolosluğundan mülakatımızı aldık. Formda destek olan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah güzel sonuçlanır 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@Keenan Forumda asla boyle bir tavsiye vermedik, veren varsa lutfen bildirin. Her zaman once talihlinin formunu bekar olarak en kisa surede doldurmasi, en kisa surede nikah, sonra add applicant ile esin formunun doldurulmasi ve mulakat aldiktan sonra talihlinin kendi formunu actirmasi ve yeni medeni durumu guncellemesi seklindedir onerimiz....

• ⭐⭐⭐

@Revolter Tebrikler! Guzel bir senfoni dinleyin simdi kutlama icin! 🍾

• ⭐⭐⭐

@melikemim Bir sey olmamis korkulacak durum yok, ayni mail adresiyle farkli mail sistemlerine ulasmanizdan dolayi gelen bir mail. Iletisim icin mail kaydiniz Avusturya'dan Hong Kong'a alinmis diyorlar.

• @emaywhite viyana sizi kabul edeceğiz yazısından kısa bir süre sonra KCC size mülakat yeriniz ve saatini bildiren bir mail atıyor. Bundan sonra Viyana'nın size evraklar ile ilgili mail atması gerekiyor. Ben bu noktadayım. Viyanaya mail attım Viyana bana dosyanız henüz elimize ulaşmadı, ulaşınca sizinle irtibat kuracağız diye cevap verdi. Yaklaşık 17 gündür dosyam transitte. Bu gün KCC ye dosyamın transitten ne zaman Viyanaya geçeceğini sordum. KCC bana artık dosyanız ile ilgili bizim yapacağımız hiçbir iş kalmadı viyana ile görüşeceksiniz diye mail attı. Bende şaşırdım ne yapacağımı bilmiyorum. Dosya 17 gündür transitte, bu kadar neden uzun sürdü anlayamadım. Bu konuda ne yapmalıyım bilemiyorum. Ben de bir yandan sizin sorunuza az da olsa katkıda bulunmak diğer yandan da kendi durumum ile ilgili forum üyelerinden eğer yapabileceklerim konusunda bana yol gösterecek olanların bilgisine başvurmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

• @lumos ama ben Avusturya ya supporttan mail atmadım o nasıl olacak Viyana’ya yine support olmayan mailden mi atmaya devam etmeliyim ?

• @SdasCtz dosya mı taşıdınız acaba oturumunuz mu vardı

• ⭐⭐⭐

@melikemim Hic mail atmadiniz mi Avusturya'ya?

• @SdasCtz merhabalar hayırlı olsun gerçekten sevindim sizin adınıza. Taşıma mailini yenilerde mi attınız? ve de herhangi bir oturumunuz var mıydı?? Vizenizi sorunsuz almanız dileğiyle 😊

• ⭐⭐⭐

@sonokege Size mulakat maili geldi mi? Geldiyse gerisinin bir onemi yok. Evraklar belli, herkese mail gelmiyor, cunku kural disi bir sekilde transfer olunca boyle sistemsel atlamalar oluyor ve eminim cok yogunlardir. Mulakat gelmediyse de beklemede kalacaksiniz, KCC'den "Dosyam nerede?' sorusu disinda bir cevap zaten alamazsiniz. O soru VIyana ise yine mulakat beleyeceksiniz, mudahale edebileceginiz bir durum yok.

• @lumos Add Applicant yapmak DS-260 formunun açılması anlamına gelmez mi? Bu durumu geçmiş senelerde mülakatları DS-260 formunun doldurulmasına göre verdiklerinden önermiyorlardı.

• Green card başvuru formuna doğum tarihimi yanlış girmişim, ds260 formunu daha doldurmadım süreç nasıl ilerler acaba

• @lumos evet, 24 Haziran olarak KCC den mail geldi. Dvstate.gov adresinden case number ımı girdiğimde randevu yeri. Tarihi ve saati viyana olarak görünüyor. Durumu Ceac.state. Gov adresinden kontrol ettiğimdeyse dosya 17 gündür “in transit” olarak görünüyor. Bu durumda ben evrak hazırlama ve biletleme işine girip girmeme konusunda tereddüt ettim.

• @melikemim oturum ile taşıdım. Aralık gibi taşıdım.

• @akaynak-3546 oturumum vardı. Kcc ile Aralık ayında taşıdım.

• Arkadaşlar numaram 11k hiç beklemeye gerek yok dimi kesin gelmez mülakat

• @Keenan
    Hayır böyle bir anlama gelmez, add applicant adı üzerinde var olan başvurunuza bir başvuran daha eklemek demektir.

• @SdasCtz Teşekkür ederim. Bizim şansımız çok çok az yine Maaiesef

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |